lomiri-indicator-network - en to bs translation catalogue (80 entries)

en: Connect to “%1”
bs: Poveži se sa “%1”

en: Connect
bs: Konektuj se

en: Cancel
bs: Odustani

en: Flight Mode
bs: Zrakoplovni način rada

en: Hotspot
bs: aktivno mjesto

en: Other network…
bs: Druge mreže…

en: No SIM
bs: Bez SIM-a

en: SIM Error
bs: SIM Greška

en: SIM Locked
bs: SIM zaključan

en: Unregistered
bs: Neregistriovano

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Denied
bs: Odbijeno

en: Searching
bs: Pretražuje se

en: No Signal
bs: Nema Signala

en: Offline
bs: Nepriključen

en: Unknown error
bs: Nepoznata greška

en: No reason given
bs: Bez datog razloga

en: Device is now managed
bs: Uređaj je sada upravljan

en: Device is now unmanaged
bs: Uređaj je sada neupravljan

en: The device could not be readied for configuration
bs: Uređaj se ne može čitati za konfiguraciju

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
bs: IP konfiguracija nije mogla biti rezervisana (nedostupna adresa, previše vremena za odgovor, itd.)

en: The IP configuration is no longer valid
bs: IP konfiguracija više nije važeća

en: Your authentication details were incorrect
bs: Vaši podaci za autentifikaciju nisu tačni

en: 802.1X supplicant disconnected
bs: 802.1X program za autentičnost isključen

en: 802.1X supplicant configuration failed
bs: 802.1X neuspjela konfiguracija programa za autentičnost

en: 802.1X supplicant failed
bs: 802.1X greška programa za autentičnost

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
bs: 802.1X program za autentičnost traži previše vremena za autentifikaciju

en: DHCP client failed to start
bs: DHCP klijent se ne može pokrenuti

en: DHCP client error
bs: Greška DHCP klijenta

en: DHCP client failed
bs: DHCP klijent nije uspio

en: Shared connection service failed to start
bs: Usluga dijeljenja veze se nije uspjela pokrenuti

en: Shared connection service failed
bs: Usluga dijeljenja veze nije uspjela

en: Necessary firmware for the device may be missing
bs: Moguće je da nedostaje potreban firmware za ovaj uređaj

en: The device was removed
bs: Uređaj je uklonjen

en: NetworkManager went to sleep
bs: NetworkManager je otišao na spavanje

en: The device's active connection disappeared
bs: Aktivne konekcije uređaja su nestale

en: Device disconnected by user or client
bs: Uređaj je diskonektovan od strane korisnika ili klijenta

en: The device's existing connection was assumed
bs: Postojeća konekcija uređaja je predpostavljena

en: The supplicant is now available
bs: Softver za autentifikaciju je sada dostupan

en: The modem could not be found
bs: Modem nije pronađen

en: The Bluetooth connection failed or timed out
bs: Bluetooth konekcija nije uspjela ili je istekla

en: A dependency of the connection failed
bs: Zavisnost konekcije nije uspjela

en: ModemManager is unavailable
bs: ModemManager je nedostupan

en: The Wi-Fi network could not be found
bs: Wi-Fi mreža nije pronađena

en: A secondary connection of the base connection failed
bs: Sekundarna konekcija nad baznom konekcijom nije uspjela

en: VPN connection %1
bs: VPN veza %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
bs: Mreža

en: VPN settings…
bs: VPN postavke...

en: Wi-Fi settings…
bs: Wi-Fi postavke…

en: Cellular settings…
bs: Mobilne postavke…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
bs: PIN nije ispravan %{1}

en: This will be your last attempt.
bs: Ovo ce biti vaš posljednji pokušaj.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
bs: Ako %{1} PIN nije unijet ispravno bit će vam potreban vaš PUK kod da otključate.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
bs: Vaš %{1} je sada blokiran.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
bs: Molim vas unesite svoj PUK kod da deblokirate SIM karticu.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
bs: Moguće je da ćete trebati kontaktirati mrežnog operatera za PUK kod.

en: Sorry, incorrect PUK.
bs: Neispravan PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
bs: Ako PUK kod bude unesen neispravno, vaša SIM kartica ce biti blokirana i treba ju zamijeniti.

en: Please contact your network provider.
bs: Molim vas da kontaktirate svog mrežnog operatera.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
bs: Vaša SIM kartica je sada trajno blokirana i treba zamjenu.

en: Please contact your service provider.
bs: Molim vas da kontaktirate svog davatelja usluge.

en: Sorry, incorrect PIN
bs: PIN nije ispravan

en: Sorry, incorrect PUK
bs: PUK nije ispravan

en: Enter %{1} PIN
bs: Unesite %{1} PIN

en: Enter PUK code
bs: Unesite PUK kod

en: Enter PUK code for %{1}
bs: Unesite PUK kod za %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
bs[0]: 1 pokušaj preostao
bs[1]: %d pokušaja preostala
bs[2]: %d pokušaja preostalo

en: Enter new %{1} PIN
bs: Unesite novi %{1} PIN

en: Confirm new %{1} PIN
bs: Potvrdite novi %{1} PIN

en: PIN codes did not match.
bs: PIN kodovi se ne slažu

en: The VPN connection '%1' failed.
bs: Povezivanje na VPN '%1' nije uspjelo.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
bs: Povezivanje na VPN '%1' nije uspjelo zato što je povezanost sa mrežom prekinuta.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
bs: Povezivanje na VPN '%1' nije uspjelo zato što je VPN usluga iznenadno prestala sa radom.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
bs: Povezivanje na VPN '%1' nije uspjelo zato što je VPN usluga vratila nevaljanu konfiguraciju.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
bs: Povezivanje na VPN '%1' nije uspjelo zato što je isteklo vrijme pokušaja uspostave veze.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
bs: Povezivanje na VPN '%1' nije uspjelo zato što VPN usluga nije pokrenuta na vrijeme.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
bs: Povezivanje na VPN '%1' nije uspjelo zato što VPN usluga nije uspješno pokrenuta.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
bs: Povezivanje na VPN '%1' nije uspjelo zato što nije bilo valjanih VPN tajni.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
bs: Povezivanje na VPN '%1' nije uspjelo zbog nevaljanih VPN tajni.

en: VPN Connection Failed
bs: Nije uspjelo povezivanje na VPN
