lomiri-indicator-network - en to eo translation catalogue (57 entries)

en: Connect to “%1”
eo: Konekti al “%1”

en: Connect
eo: Konekti

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Wi-Fi
eo: Sendrata reto

en: Flight Mode
eo: Aviadil-reĝimo

en: Cellular data
eo: Ĉel-datumado

en: Hotspot
eo: Retkaptejo

en: Other network…
eo: Alia reto…

en: SIM Error
eo: SIM-eraro

en: SIM Locked
eo: SIM ŝlosita

en: Unregistered
eo: Malregistrita

en: Unknown
eo: Nekonato

en: Denied
eo: Malpermesita

en: Searching
eo: Ŝerĉado

en: Offline
eo: Senkonekta

en: Unknown error
eo: Nekonata eraro

en: No reason given
eo: Neniu indikita kialo

en: Device is now managed
eo: Aparato estas nun administrata

en: Device is now unmanaged
eo: Aparato nun ne estas administrata

en: The device could not be readied for configuration
eo: La aparato povas ne esti preta por agordado

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
eo: La IP-agordo ne povis esti rezervita (ne disponebla adreso, tempolimo, ktp.)

en: The IP configuration is no longer valid
eo: La IP-agordo ne plu estas valida

en: Your authentication details were incorrect
eo: La detaloj por aŭtentokontrolo estas malĝustaj

en: 802.1X supplicant disconnected
eo: 802.1X supplicant malŝaltita

en: 802.1X supplicant configuration failed
eo: 802.1X supplicant agordo malsukcesis

en: 802.1X supplicant failed
eo: 802.1X supplicant malsukcesis

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
eo: 802.1X supplicant bezonis tro da tempo por aŭtentigi

en: DHCP client failed to start
eo: DHCP-kliento eraris dum startigo

en: DHCP client error
eo: DHCP-klienta eraro

en: DHCP client failed
eo: DHCP-kliento malsukcesis

en: Shared connection service failed to start
eo: Kundividita konekto-servo ne sukcesis starti

en: Shared connection service failed
eo: Kundividita kontekto-servo malsukcesis

en: Necessary firmware for the device may be missing
eo: Nepra mikroprogramaro por la aparato eble mankas

en: The device was removed
eo: La aparato estis demetita

en: NetworkManager went to sleep
eo: NetworkManager dormetis

en: The device's active connection disappeared
eo: La aktiva aparato-konekto malaperis

en: Device disconnected by user or client
eo: Aparato estis malkonektita fare de uzulo aŭ kliento

en: The device's existing connection was assumed
eo: La ekzistanta konekto de la aparato estis prenita

en: The supplicant is now available
eo: Supplicant estas nun disponebla

en: The modem could not be found
eo: La modemo ne estis trovita

en: The Bluetooth connection failed or timed out
eo: La bludenta konekto malsukcesis aŭ eltempiĝis

en: A dependency of the connection failed
eo: Kontekto-dependaĵo malsukcesis

en: ModemManager is unavailable
eo: ModemManager estas nedisponebla

en: The Wi-Fi network could not be found
eo: Vifia reto ne estis trovita

en: A secondary connection of the base connection failed
eo: Duaranga bazo-konekto malsukcesis

en: VPN connection %1
eo: VPN-konekto %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
eo: Reto

en: VPN settings…
eo: VPN-agordoj…

en: Accept
eo: Akcepti

en: Cipher:
eo: Ĉifro:

en: Default
eo: Implicite

en: None
eo: Nenio

en: Server
eo: Servilo

en: Client
eo: Kliento

en: Password
eo: Pasvorto

en: Username:
eo: Salutnomo:

en: Password:
eo: Pasvorto:
