lomiri-indicator-network - en to eu translation catalogue (82 entries)

en: Connect to “%1”
eu: Konektatu "%1"(e)ra

en: Connect
eu: Konektatu

en: Cancel
eu: Utzi

en: Wi-Fi
eu: Wifia

en: Flight Mode
eu: Hegaldi modua

en: Cellular data
eu: Datu mugikorrak

en: Hotspot
eu: Wifigunea

en: Other network…
eu: Beste sare bat...

en: No SIM
eu: SIMik ez

en: SIM Error
eu: SIM errorea

en: SIM Locked
eu: SIMa blokeatuta

en: Unregistered
eu: Erregistratu gabea

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Denied
eu: Ukatua

en: Searching
eu: Bilatzen

en: No Signal
eu: Seinalerik ez

en: Offline
eu: Lineaz kanpo

en: Unknown error
eu: Errore ezezaguna

en: No reason given
eu: Ez da arrazoirik eman

en: Device is now managed
eu: Gailua orain kudeatuta dago

en: Device is now unmanaged
eu: Gailua orain kudeatu gabe dago

en: The device could not be readied for configuration
eu: Gailua ezin izan da konfiguraziorako prestatu

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
eu: IP konfigurazioa ezin izan da gorde (helbide, denbora-muga, etab. erabilgarririk ez)

en: The IP configuration is no longer valid
eu: IP konfigurazioa dagoeneko ez da baliozkoa

en: Your authentication details were incorrect
eu: Zure autentifikazio-xehetasunak ez dira zuzenak

en: 802.1X supplicant disconnected
eu: 802.1X eskatzailea deskonektatuta

en: 802.1X supplicant configuration failed
eu: 802.1X eskatzailearen konfigurazioak huts egin du

en: 802.1X supplicant failed
eu: 802.1X eskatzaileak huts egin du

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
eu: 802.1X eskatzaileak denbora gehiegi egin du autentifikatzeko

en: DHCP client failed to start
eu: DHCP bezeroak huts egin du abiaraztean

en: DHCP client error
eu: DHCP bezeroaren errorea

en: DHCP client failed
eu: DHCP bezeroak huts egin du

en: Shared connection service failed to start
eu: Partekatutako konexioaren zerbitzuak huts egin du abiatzean

en: Shared connection service failed
eu: Partekatutako konexioaren zerbitzuak huts egin du

en: Necessary firmware for the device may be missing
eu: Baliteke gailuarentzat beharrezko firmwarea faltatzea

en: The device was removed
eu: Gailua kendu egin da

en: NetworkManager went to sleep
eu: NetworkManager lo dago

en: The device's active connection disappeared
eu: Gailuaren konexio aktiboa desagertu da

en: Device disconnected by user or client
eu: Gailua erabiltzaileak edo bezeroak deskonektatu du

en: The device's existing connection was assumed
eu: Existitzen den gailuaren konexioa hartu da

en: The supplicant is now available
eu: Eskatzailea orain erabilgarri dago

en: The modem could not be found
eu: Ezin izan da modema aurkitu

en: The Bluetooth connection failed or timed out
eu: Bluetooth-konexioak huts egin edo denbora-muga gainditu du

en: A dependency of the connection failed
eu: Konexioaren mendekotasun batek huts egin du

en: ModemManager is unavailable
eu: ModemManager ez dago erabilgarri

en: The Wi-Fi network could not be found
eu: Ezin izan da wifi sarea aurkitu

en: A secondary connection of the base connection failed
eu: Oinarrizko konexioaren bigarren mailako konexio batek huts egin du

en: VPN connection %1
eu: %1 VPN konexioa

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
eu: Sarea

en: VPN settings…
eu: VPN ezarpenak...

en: Wi-Fi settings…
eu: Wifiaren ezarpenak...

en: Cellular settings…
eu: Datu mugikorren ezarpenak...

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
eu: Sentitzen dugu, %{1} PINa okerra da.

en: This will be your last attempt.
eu: Hau duzu azken saiakera.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
eu: %{1} PINa oker sartuz gero, PUK kodea beharko da desblokeatzeko.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
eu: Sentitzen dugu, zure %{1} orain blokeatuta dago.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
eu: Sartu zure PUK kodea SIM txartela desblokeatzeko.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
eu: Agian zure sare-hornitzailearekin harremanetan jarri beharko zara PUK kodea lortzeko.

en: Sorry, incorrect PUK.
eu: Sentitzen dugu, PUKa okerra da.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
eu: PUK kodea oker sartuz gero, SIM txartela blokeatuko da eta ordeztu beharra izango duzu.

en: Please contact your network provider.
eu: Jarri zure sare-hornitzailearekin harremanetan.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
eu: SIM txartela orain behin betiko blokeatuta dago, eta ordeztu beharra duzu.

en: Please contact your service provider.
eu: Jarri zure zerbitzu-hornitzailearekin harremanetan.

en: Sorry, incorrect PIN
eu: Sentitzen dugu, PINa okerra da

en: Sorry, incorrect PUK
eu: Sentitzen dugu, PUKa okerra da

en: Enter %{1} PIN
eu: Sartu %{1} PINa

en: Enter PUK code
eu: Sartu PUK kodea

en: Enter PUK code for %{1}
eu: Sartu %{1}(r)entzako PUK kodea

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
eu[0]: Saiakera 1 gehiago duzu
eu[1]: %d saiakera gehiago dituzu

en: Enter new %{1} PIN
eu: Sartu %{1} PIN berria

en: Confirm new %{1} PIN
eu: Berretsi %{1} PIN berria

en: PIN codes did not match.
eu: PIN kodeak ez datoz bat.

en: The VPN connection '%1' failed.
eu: '%1' VPN konexioak huts egin du.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
eu: '%1' VPN konexioak huts egin du sare-konexioa eten delako.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
eu: '%1' VPN konexioak huts egin du VPN zerbitzua ustekabean gelditu delako.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
eu: '%1' VPN konexioak huts egin du VPN zerbitzuak konfigurazio baliogabea itzuli duelako.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
eu: '%1' VPN konexioak huts egin du konexio-saiakera denboraz kanpo gelditu delako.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
eu: '%1' VPN konexioak huts egin du VPN zerbitzua ez delako garaiz hasi.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
eu: '%1' VPN konexioak huts egin du VPN zerbitzua hasteak huts egin duelako.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
eu: '%1' VPN konexioak huts egin du ez zegoelako baliozko VPN sekreturik.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
eu: '%1' VPN konexioak huts egin du VPN sekretu baliogabeengatik.

en: VPN Connection Failed
eu: VPN konexioak huts egin du
