lomiri-indicator-network - en to gl translation catalogue (82 entries)

en: Connect to “%1”
gl: Conectar con «%1»

en: Connect
gl: Conectar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Wi-Fi
gl: Wifi

en: Flight Mode
gl: Modo avión

en: Cellular data
gl: Datos da rede móbil

en: Hotspot
gl: Punto de acceso

en: Other network…
gl: Outra rede…

en: No SIM
gl: Sen tarxeta SIM

en: SIM Error
gl: Erro coa tarxeta SIM

en: SIM Locked
gl: Tarxeta SIM bloqueada

en: Unregistered
gl: Non rexistrado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Denied
gl: Rexeitado

en: Searching
gl: Buscando

en: No Signal
gl: Sen sinal

en: Offline
gl: Sen conexión

en: Unknown error
gl: Erro descoñecido

en: No reason given
gl: Non se deu ningunha razón

en: Device is now managed
gl: O dispositivo agora está xestionado

en: Device is now unmanaged
gl: O dispositivo agora non está xestionado

en: The device could not be readied for configuration
gl: Non foi posíbel preparar o dispositivo para configuralo

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
gl: Non foi posíbel reservar a configuración de IP (enderezo non dispoñíbel, tempo de espera esgotado, etc.)

en: The IP configuration is no longer valid
gl: A configuración IP xa non é válida

en: Your authentication details were incorrect
gl: Os detalles da autenticación son incorrectos

en: 802.1X supplicant disconnected
gl: 802.1X supplicant desconectado

en: 802.1X supplicant configuration failed
gl: A configuación do 802.1X supplicant fallou

en: 802.1X supplicant failed
gl: O 802.1X supplicant fallou

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
gl: O 802.1X supplicant botou demasiado tempo para autenticarse

en: DHCP client failed to start
gl: Non se puido iniciar o cliente DHCP

en: DHCP client error
gl: Erro no cliente DHCP

en: DHCP client failed
gl: O cliente DHCP fallou

en: Shared connection service failed to start
gl: Non se puido iniciar o servizo de conexión compartida

en: Shared connection service failed
gl: O servizo de conexión compartida fallou

en: Necessary firmware for the device may be missing
gl: É posíbel que falte o firmware necesario para o dispositivo

en: The device was removed
gl: Retirouse o dispositivo

en: NetworkManager went to sleep
gl: O NetworkManager suspendeuse

en: The device's active connection disappeared
gl: A conexión activa do dispositivo desapareceu

en: Device disconnected by user or client
gl: Dispositivo desconectado polo usuario ou cliente

en: The device's existing connection was assumed
gl: Asumiuse a conexión existente do dispositivo

en: The supplicant is now available
gl: O 'supplicant' está agora dispoñíbel

en: The modem could not be found
gl: Non foi posíbel atopar o módem

en: The Bluetooth connection failed or timed out
gl: A conexión de Bluetooth fallou ou superouse o tempo máximo de espera

en: A dependency of the connection failed
gl: Unha dependencia da conexión fallou

en: ModemManager is unavailable
gl: O ModemManager non está dispoñíbel

en: The Wi-Fi network could not be found
gl: Non foi posíbel atopar a rede wifi

en: A secondary connection of the base connection failed
gl: Unha conexión secundaria da conexión base fallou

en: VPN connection %1
gl: Conexión VPN %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
gl: Rede

en: VPN settings…
gl: Axustes da VPN…

en: Wi-Fi settings…
gl: Axustes da wifi…

en: Cellular settings…
gl: Axustes da rede móbil…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
gl: Desculpe, o PIN da %{1} é incorrecto.

en: This will be your last attempt.
gl: Este será o seu último intento.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
gl: Se o PIN da %{1} introducido é incorrecto precisará o código PUK para debloqueala.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
gl: Desculpe, agora a %{1} está bloqueada.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
gl: Introduza o código PUK para desbloquear a tarxeta SIM.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
gl: Quizais precise contactar co provedor de rede para obter o código PUK.

en: Sorry, incorrect PUK.
gl: Desculpe, o código PUK é incorrecto.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
gl: Se o código PUK é introducido incorrectamente, a tarxeta SIM quedará bloqueada e terá que substituíla.

en: Please contact your network provider.
gl: Contacte co provedor de rede.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
gl: A tarxeta SIM quedou permanentemente bloqueada e ten que substituíla.

en: Please contact your service provider.
gl: Contacte co provedor de servizo.

en: Sorry, incorrect PIN
gl: Desculpe, o PIN é incorrecto

en: Sorry, incorrect PUK
gl: Desculpe, o PUK é incorrecto

en: Enter %{1} PIN
gl: Introduza o PIN da %{1}

en: Enter PUK code
gl: Introduza o código PUK

en: Enter PUK code for %{1}
gl: Introduza o código PUK da %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
gl[0]: Quédalle un intento
gl[1]: Quédanlle %d intentos

en: Enter new %{1} PIN
gl: Introduza un PIN novo para a %{1}

en: Confirm new %{1} PIN
gl: Confirme o PIN novo da %{1}

en: PIN codes did not match.
gl: Os códigos PIN non coinciden.

en: The VPN connection '%1' failed.
gl: A conexión VPN «%1» fallou.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
gl: A conexión VPN «%1» fallou porque a conexión de rede foi interrompida.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
gl: A conexión VPN «%1» fallou porque o servizo VPN parou inesperadamente.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
gl: A conexión VPN «%1» fallou porque o servizo VPN devolveu unha configuración non válida.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
gl: A conexión VPN «%1» fallou porque o intento de conexión excedeu o límite de tempo.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
gl: A conexión VPN «%1» fallou porque o servizo VPN non iniciou en tempo.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
gl: A conexión VPN «%1» fallou porque o servizo VPN non se puido iniciar.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
gl: A conexión VPN «%1» fallou porque non había secretos correctos para a VPN.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
gl: A conexión VPN «%1» fallou por culpa de secretos de VPN incorrectos.

en: VPN Connection Failed
gl: A conexión VPN fallou
