lomiri-indicator-network - en to hr translation catalogue (82 entries)

en: Connect to “%1”
hr: Poveži se s “%1”

en: Connect
hr: Poveži se

en: Cancel
hr: Odustani

en: Wi-Fi
hr: Bežična mreža

en: Flight Mode
hr: Način rada u zrakoplovu

en: Cellular data
hr: Mobilni podaci

en: Hotspot
hr: Pristupna točka

en: Other network…
hr: Ostale mreže...

en: No SIM
hr: Nema SIM-a

en: SIM Error
hr: SIM greška

en: SIM Locked
hr: SIM zaključan

en: Unregistered
hr: Neregistrirana

en: Unknown
hr: Nepoznata

en: Denied
hr: Odbijena

en: Searching
hr: Pretraživanje

en: No Signal
hr: Nema signala

en: Offline
hr: Nije povezano

en: Unknown error
hr: Nepoznata greška

en: No reason given
hr: Nije dan razlog

en: Device is now managed
hr: Uređajem se sada upravlja

en: Device is now unmanaged
hr: Uređajem se više ne upravlja

en: The device could not be readied for configuration
hr: Uređaj nije pripremljen za podešavanje

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
hr: IP podešavanje ne može biti podržano (nema dostupne adrese, vremena čekanja, itd.)

en: The IP configuration is no longer valid
hr: IP podešavanje nije više valjano

en: Your authentication details were incorrect
hr: Vaše pojedinosti ovjere su pogrešne

en: 802.1X supplicant disconnected
hr: 802.1X opskrbitelj odspojen

en: 802.1X supplicant configuration failed
hr: Neuspjelo podešavanje 802.1X opskrbitelja

en: 802.1X supplicant failed
hr: 802.1X opskrbitelj nije uspio

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
hr: 802.1X opskrbitelju je trebalo previše vremena za ovjeru

en: DHCP client failed to start
hr: DHCP klijent se nije uspio pokrenuti

en: DHCP client error
hr: Greška DHCP klijenta

en: DHCP client failed
hr: DHCP kijent nije uspio

en: Shared connection service failed to start
hr: Usluga dijeljenih veza se nije uspjela pokrenuti

en: Shared connection service failed
hr: Usluga dijeljenih veza nije uspjela

en: Necessary firmware for the device may be missing
hr: Potreban firmware uređaja možda nedostaje

en: The device was removed
hr: Uređaj je uklonjen

en: NetworkManager went to sleep
hr: NetworkManager je otišao spavati

en: The device's active connection disappeared
hr: Aktivna veza uređaja je nestala

en: Device disconnected by user or client
hr: Uređaj je odspojen od strane korisnika ili klijenta

en: The device's existing connection was assumed
hr: Uređaj postojeće mreže je predpostavljen

en: The supplicant is now available
hr: Opskrbitelj je sada dostupan

en: The modem could not be found
hr: Modem nije pronađen

en: The Bluetooth connection failed or timed out
hr: Bluetoot povezivanje nije uspjeo ili je isteklo vrijeme

en: A dependency of the connection failed
hr: Ovisnost povezivanja nije uspjela

en: ModemManager is unavailable
hr: ModemManager je nedostupan

en: The Wi-Fi network could not be found
hr: Wi-Fi mreža se ne može pronaći

en: A secondary connection of the base connection failed
hr: Pomoćno povezivanje glavnog povezivanja je neuspjelo

en: VPN connection %1
hr: VPN povezivanje %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
hr: Mreža

en: VPN settings…
hr: VPN postavke…

en: Wi-Fi settings…
hr: Postavke bežične mreže…

en: Cellular settings…
hr: Mobilne postavke...

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
hr: Isprika, neispravan %{1} PIN.

en: This will be your last attempt.
hr: Ovo je vaš posljednji pokušaj.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
hr: Ako je %{1} PIN upisan neispravno, trebati će vam PUK kôd za otključavanje.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
hr: Isprika, vaš %{1} je sada blokiran.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
hr: Upišite vaš PUK kôd kako bi odblokirali SIM karticu.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
hr: Možda ćete trebati kontaktirati vašeg pružatelja mrežne usluge za PUK kôd.

en: Sorry, incorrect PUK.
hr: Isprika, neispravan PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
hr: Ako je PUK kôd upisan neispravno, vaša SIM kartica će biti blokirana i potrebna će biti njena zamjena.

en: Please contact your network provider.
hr: Kontaktirajte vašeg pružatelja mrežne usluge.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
hr: Vaša SIM kartica je sada trajno blokirana i potrebna je njena zamjena.

en: Please contact your service provider.
hr: Kontaktirajte vašeg pružatelja usluge.

en: Sorry, incorrect PIN
hr: Isprika, neispravan PIN

en: Sorry, incorrect PUK
hr: Isprika, neispravan PUK

en: Enter %{1} PIN
hr: Upišite %{1} PIN

en: Enter PUK code
hr: Upišite PUK kôd

en: Enter PUK code for %{1}
hr: Upišite PUK kôd za %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
hr[0]: 1 pokušaj preostao
hr[1]: %d pokušaja preostala
hr[2]: %d pokušaja preostalo

en: Enter new %{1} PIN
hr: Upišite novi %{1} PIN

en: Confirm new %{1} PIN
hr: Potvrdite novi %{1} PIN

en: PIN codes did not match.
hr: PIN kôdovi se ne podudaraju.

en: The VPN connection '%1' failed.
hr: VPN povezivanje '%1' neuspjelo.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
hr: VPN povezivanje '%1' neuspjelo jer je mrežno povezivanje prekinuto.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
hr: VPN povezivanje '%1' neuspjelo jer je VPN usluga neočekivano zaustavljena.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
hr: VPN povezivanje '%1' neuspjelo jer je VPN usluga vratila pogrešno podešavanje.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
hr: VPN povezivanje '%1' neuspjelo jer je isteklo vrijeme povezivanja.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
hr: VPN povezivanje '%1' neuspjelo jer VPN usluga nije pokrenuta na vrijeme.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
hr: VPN povezivanje '%1' neuspjelo jer se VPN usluga nije uspjela pokrenuti.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
hr: VPN povezivanje '%1' neuspjelo zato jer nema valjanih VPN tajni.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
hr: VPN povezivanje '%1' neuspjelo zbog nevaljanih VPN tajni.

en: VPN Connection Failed
hr: VPN povezivanje neuspjelo
