lomiri-indicator-network - en to ka translation catalogue (126 entries)

en: Networking Status
ka: ქსელის სტატუსი

en: Connect to “%1”
ka: დაუკავშირდით “%1”

en: Connect
ka: დაკავშირება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Flight Mode
ka: ფრენის რეჟიმი

en: Cellular data
ka: ფიჭური მონაცემები

en: Hotspot
ka: წვდომის წერტილი

en: Other network…
ka: სხვა ქსელი…

en: No SIM
ka: SIM კარტა ვერ მოინახა

en: SIM Error
ka: SIM კარტის შეცდომა

en: SIM Locked
ka: SIM კარტა დაბლოკილია

en: Unregistered
ka: დაურეგისტრირებელი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Denied
ka: უარყოფილი

en: Searching
ka: ძებნა

en: No Signal
ka: სიგნალი არ არის

en: Offline
ka: ხაზგარეშე

en: VPN connection %1
ka: VPN დაუკავშირდა %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
ka: ქსელი

en: VPN settings…
ka: VPN პარამეტრები…

en: Wi-Fi settings…
ka: Wi-Fi პარამეტრები…

en: Cellular settings…
ka: ფიჭური პარამეტრები…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
ka: უკაცრავად, %{1} არასწორი PIN კოდია.

en: This will be your last attempt.
ka: ეს იქნება თქვენი ბოლო მცდელობა.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
ka: თუ შეყვანინი %{1} PIN არასწორია თქვენ დაგჭირდებათ PUK კოდი განსაბლოკად.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
ka: უკაცრავად, თქვენი %{1} ახლა დაბლოკილია.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
ka: გთხოვთ შეიყვანოთ PUK კოდი SIM კარტის განსაბლოკად.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
ka: თქვენ შეიძლება დაგჭირდეთ თქვენ მობილურ პრივაიდერთან დაკავშირევა PUK კოდის გასაგებად.

en: Sorry, incorrect PUK.
ka: სამწუხაროდ, არასწორი PUK კოდია.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
ka: თუ შეყვანილი PUK კოდი არასწორია თქვენ შეიძლება დაგჭირდეთ SIM კარტის გამოცვლა.

en: Please contact your network provider.
ka: გთხოვთ დაუკავშირდით თქვენს ქსელის პროვაიდერს.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
ka: თქვენი SIM კარტა ახლა სამუდამოდ დაბლოკილია და საჭიროა მისი გამოცვლა.

en: Please contact your service provider.
ka: გთხოვთ დაუკავშირდით თქვენს სერვის პროვაიდერს.

en: Sorry, incorrect PIN
ka: უკაცრავად, PIN კოდი არასწორია

en: Sorry, incorrect PUK
ka: უკაცრავად, PUK კოდი არასწორია

en: Enter %{1} PIN
ka: შეიყვანეთ %{1} PIN კოდი

en: Enter PUK code
ka: შეიყვანეთ PUK კოდი

en: Enter PUK code for %{1}
ka: შეიყვანეთ PUK კოდი %{1}-სთვის

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
ka[0]: დარჩა %d მცდელობა

en: Enter new %{1} PIN
ka: შეიყვანეთ ახალი PIN კოდი: %{1}

en: Confirm new %{1} PIN
ka: დაადასტურეთ ახალი PIN კოდი: %{1}

en: PIN codes did not match.
ka: PIN კოდები არ ემთხვევა ერთმანეთს.

en: The VPN connection '%1' failed.
ka: '%1' VPN თან დავშრება ვერ მოხერხდა.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
ka: '%1' VPN თან დაკავშირება ვერ მოხერხდა, რადგან ქსელთან კავშირი გაწყდა.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
ka: '%1' VPN თან დავკავშირება ვერ მოხრხდა, რადგან VPN სერვისი უნებლიერ გაჩერდა.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
ka: '%1' VPN თან დაკავშირება ვერ მოხერხდა, რადგან VPN მა დააბრუნა არასწორი კონფიგურაცია.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
ka: '%1' VPN თან დაკავშირება ვერ მოხერხდა, რადგან დაკავშირების დრო ამოიწურა.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
ka: '%1' VPN თან დაკავშირება ვერ მოხერხდა, რადგან VPN სერვისი არ დაიწყო დროულად.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
ka: '%1' VPN თან დაკავშირება ვერ მოხერხდა, რადგან VPN სერვისი ვერ დაიწყო.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
ka: '%1' VPN თან დაკავშირება ვერ მოხერხდა, რადგან ვერ მოინახა ვალიდური VPN საიდუმლოები.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
ka: '%1' VPN თან დაკავშირება ვერ მოხერხდა, რადგან VPN-ის საიდუმლო ფრაზები არასწორია.

en: VPN Connection Failed
ka: VPN თან დაკავშირება ვერ მოხერხდა

en: Accept
ka: დასტური

en: Advanced
ka: დაწინაურებული

en: Only use connection for VPN resources
ka: მიერთების მხოლოდ VPN რესურსებისთვის გამოყენება

en: Use custom gateway port:
ka: გამავალი რაუტერის პორტის ხელით მითითება:

en: Use renegotiation interval:
ka: თავიდან მოლაპარაკების ინტერვალი:

en: Use LZO data compression
ka: LZO მონაცემების შეკუმშვის გამოყენება

en: Use a TCP connection
ka: TCP მიერთების გამოყენება

en: Use custom virtual device type:
ka: ვირტუალური მოწყობილობის ტიპის მითითება:

en: (automatic)
ka: (ავტომატური)

en: and name:
ka: და სახელი:

en: Use custom tunnel MTU:
ka: გვირაბის MTU-ის მითითება:

en: Use custom UDP fragment size:
ka: UDP ფრაგმენტის ზომის ხელით მითითება:

en: Restrict tunnel TCP MSS
ka: გვირაბის TCP MSS შეზღუდვა

en: Randomize remote hosts
ka: დაშორებული ჰოსტების შემთხვევითობა

en: Proxies
ka: პროქსები

en: Proxy type:
ka: პროქსის ტიპი:

en: Not required
ka: აუცილებელი არაა

en: Server address:
ka: სერვერის მისამართი:

en: Port:
ka: პორტი:

en: Retry indefinitely:
ka: თავიდან უსასრულოდ ცდა:

en: Proxy username:
ka: პროქსის მომხმარებელი:

en: Proxy password:
ka: პროქსის პაროლი:

en: Security
ka: უსაფრთხოება

en: Cipher:
ka: შიფრი:

en: Default
ka: ნაგულისხმები

en: Use cipher key size:
ka: დაშიფვრის გასაღების ზომის ხელით მითითება:

en: HMAC authentication:
ka: HMAC ავთენტიკაცია:

en: None
ka: არაფერი

en: TLS authentication:
ka: TLS ავთენტიკაცია:

en: Subject match:
ka: სათაურის დამთხვევა:

en: Verify peer certificate:
ka: პარტნიორის სერტიფიკატის გადამოწმება:

en: Peer certificate TLS type:
ka: პარტნიორის სერტიფიკატის TLS ტიპი:

en: Server
ka: სერვერი

en: Client
ka: კლიენტი

en: Use additional TLS authentication:
ka: დამატებითი TLS ავთენტიკაციის გამოყენება:

en: Key file:
ka: გასაღების ფაილი:

en: Key direction:
ka: გასაღების მიმართულება:

en: General
ka: საერთო

en: Authentication
ka: ავთენტიკაცია

en: Remote:
ka: დაშორებული:

en: Certificates (TLS)
ka: სერტიფიკატები (TLS)

en: Password
ka: პაროლი

en: Password with certificates (TLS)
ka: პაროლი სერთიფიკატებით (TLS)

en: Static key
ka: სტატიკური გასაღები

en: Type:
ka: ტიპი:

en: Username:
ka: მომხმარებელი:

en: Password:
ka: პაროლი:

en: CA certificate:
ka: CA სერტიფიკატი:

en: User certificate:
ka: მომხმარებლის სერტიფიკატი:

en: Private key:
ka: პირადი გასაღები:

en: Key password:
ka: გასაღების პაროლი:

en: Static key:
ka: სტატიკური გასაღები:

en: Remote IP:
ka: დაშორებული IP მისამართი:

en: Local IP:
ka: ლოკალური IP მისამართი:

en: Authentication methods
ka: ავთენტიკაციის მეთოდები

en: Use Point-to-Point encryption
ka: წერტილიდან წერტილამდე შიფრაცია

en: All available (default)
ka: ყველა ხელმისაწვდომი (ნაგულისხმები)

en: 128-bit (most secure)
ka: 128-ბიტიანი (ყველაზე დაცული)

en: 40-bit (less secure)
ka: 40-ბიტიანი (ნაკლებად დაცული)

en: Allow stateful encryption
ka: სრული მიერთების დაშიფვრის გამოყენება

en: Compression
ka: შეკუმშვა

en: Allow BSD data compression
ka: მონაცემების BSD შეკუმშვა

en: Allow Deflate data compression
ka: მონაცემების Deflate შეკუმშვა

en: Use TCP header compression
ka: TCP თავსართების შეკუმშვა

en: Echo
ka: ექო

en: Send PPP echo packets
ka: PPP ექოს გაგზავნა

en: Gateway:
ka: ნაგულისხმები რაუტერი:

en: Optional
ka: არასავალდებულო

en: User name:
ka: მომხმარებელი:

en: NT Domain:
ka: NT დომენი:

en: Editing: %1
ka: ჩასწორება: %1

en: VPN configurations
ka: VPN-ის კონფიგურაციები

en: Delete configuration
ka: კონფიგურაციის წაშლა

en: No VPN connections
ka: VPN შეერთებების გარეშე
