lomiri-indicator-network - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Connect to “%1”
km: តភ្ជាប់​ទៅ “%1”

en: Connect
km: តភ្ជាប់

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Wi-Fi
km: វ៉ាយហ្វាយ

en: Flight Mode
km: របៀប​ជិះ​យន្តហោះ

en: Other network…
km: បណ្ដាញ​ផ្សេងទៀត...

en: No SIM
km: គ្មាន​ស៊ីម

en: SIM Error
km: បញ្ហា​ស៊ីម

en: SIM Locked
km: ស៊ីម​បាន​ចាក់សោ

en: Unregistered
km: មិន​បាន​ចុះឈ្មោះ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Denied
km: បាន​បដិសេធ

en: Searching
km: ស្វែងរក

en: No Signal
km: គ្មាន​សញ្ញា

en: Offline
km: ក្រៅ​បណ្តាញ

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
km: បណ្តាញ

en: Wi-Fi settings…
km: ការ​កំណត់​វ៉ាយហ្វាយ...

en: Cellular settings…
km: ការ​កំណត់​ទូរស័ព្ទ​ដៃ

en: This will be your last attempt.
km: នេះ​គឺ​ការ​ព្យាយាម​លើក​ចុងក្រោយ។

en: Please contact your network provider.
km: សូម​ទាក់ទង​អ្នក​ផ្តល់​សេវា​ប​ណ្តា​ញ​របស់​អ្នក​។

en: Please contact your service provider.
km: សូម​ទាក់ទង​អ្នក​ផ្ដល់​សេវាកម្ម​របស់​អ្នក​។

en: Enter %{1} PIN
km: បញ្ចូល​លេខ​កូដ​សម្ងាត់ %{1}

en: Enter PUK code
km: បញ្ចូល​លេខ​កូដ PUK

en: Enter PUK code for %{1}
km: បញ្ចូល​កូដ PUK សម្រាប់ %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
km[0]: %d ការ​ប៉ុន​ប៉ង​ដែល​នៅ​សេសសល់

en: Enter new %{1} PIN
km: បញ្ចូល​ថ្មី %{1} លេខ​កូដ​សម្ងាត់

en: Confirm new %{1} PIN
km: បញ្ជាក់​ការ​ថ្មី %{1} លេខ​កូដ​សម្ងាត់

en: PIN codes did not match.
km: លេខ​កូដ PIN មិន​ផ្គូផ្គង។
