lomiri-indicator-network - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Connect to “%1”
ku: Bi  “%1”ê girêbide

en: Connect
ku: Girêbide

en: Cancel
ku: Betal bike

en: Flight Mode
ku: Moda Firê

en: Other network…
ku: Tora din…

en: No SIM
ku: SIM nîne

en: SIM Error
ku: Çewtiya SIMê

en: SIM Locked
ku: SIM kilîd bû

en: Unregistered
ku: Tomarnekirî

en: Unknown
ku: Nenas

en: Denied
ku: Hat redkirin

en: Searching
ku: Lê digere

en: No Signal
ku: Sînyal nîne

en: Offline
ku: Negirêdayî

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
ku: Tor

en: Wi-Fi settings…
ku: Eyarên Wi-Fiyê…

en: Cellular settings…
ku: Eyarên şanikî…

en: Enter PUK code
ku: Koda PUKê binivîse

en: PIN codes did not match.
ku: Kodên PINê hev nagirin.
