lomiri-indicator-network - en to lb translation catalogue (40 entries)

en: Connect to “%1”
lb: Mat "%1" verbannen

en: Connect
lb: Verbannen

en: Flight Mode
lb: Fligermodus

en: Cellular data
lb: Mobillfunkdaten

en: Other network…
lb: Anert Netzwierk…

en: No SIM
lb: Keng SIM-Kaart

en: SIM Error
lb: SIM-Kaartefeeler

en: SIM Locked
lb: SIM gespaart

en: Unregistered
lb: Net registréiert

en: Unknown
lb: Onbekannt

en: Denied
lb: Refuséiert

en: Searching
lb: Am gaangen ze sichen

en: No Signal
lb: Keen Empfang

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
lb: Netzwierk

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
lb: Entschëllegt, PIN-Code %{1} ass net korrekt.

en: This will be your last attempt.
lb: Dëst ass Äere leschte Versuch.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
lb: Wann de %{1} PIN falsch agi gëtt bräucht Däer de PUK fir ze entspären.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
lb: Äer %{1} ass elo blockéiert.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
lb: Gidd w.e.g. Äere PUK a fir d'SIM-Kaart ze entspären.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
lb: Däer musst eventuell fir Äere PUK Äere Provider kontaktéieren.

en: Sorry, incorrect PUK.
lb: Entschëllegt, falsche PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
lb: Wann de PUK falsch agi gëtt, gëtt Äer SIM-Kaart gespaart a muss ersat ginn.

en: Please contact your network provider.
lb: Kontaktéiert w.e.g. Äere Provider.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
lb: Äer SIM-Kaart ass elo permanent blockéiert a muss ersat ginn.

en: Please contact your service provider.
lb: Kontaktéiert w.e.g. Äere Provider.

en: Sorry, incorrect PIN
lb: Entschëllegt, falsch PIN

en: Sorry, incorrect PUK
lb: Entschëllegt, falsche PUK

en: Enter %{1} PIN
lb: %{1} PIN aginn

en: Enter PUK code
lb: W.e.g. de PUK-Code aginn

en: Enter PUK code for %{1}
lb: PUK fir %{1} aginn

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
lb[0]: Nach 1 Versuch
lb[1]: Nach %d Versich

en: Enter new %{1} PIN
lb: Neie %{1} PIN aginn

en: Confirm new %{1} PIN
lb: Neie %{1} PIN bestätegen

en: PIN codes did not match.
lb: PIN-Codë passen net zesummen.

en: The VPN connection '%1' failed.
lb: D'VPN-Verbindung "%1" ass feelgeschlo.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
lb: D'VPN-Verbindung "%1" ass feelgeschlo, well d'Netzwierkverbindung ënnerbrach gouf.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
lb: D'VPN-Verbindung "%1" ass feelgeschlo, well de VPN-Déngscht onerwaart gestoppt huet.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
lb: D'VPN-Verbindung "%1" ass feelgeschlo, well de VPN-Déngscht eng feelerhaft Konfiguratioun liwwert.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
lb: D'VPN-Verbindung "%1" ass feelgeschlo, well de Verbindungsversuch ze laang gedauert huet.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
lb: D'VPN-Verbindung "%1" ass feelgeschlo, well de VPN-Déngscht net mat Zäite gestart ass.
