lomiri-indicator-network - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Connect to “%1”
lt: Prisijungti prie "%1"

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Wi-Fi
lt: Belaidis (Wi-Fi)

en: Flight Mode
lt: Skrydžio veiksena

en: Cellular data
lt: Korinio ryšio duomenys

en: Hotspot
lt: Prieigos taškas

en: Other network…
lt: Kitas tinklas…

en: No SIM
lt: Nėra SIM kortelės

en: SIM Error
lt: SIM kortelės klaida

en: SIM Locked
lt: SIM kortelė užrakinta

en: Unregistered
lt: Neregistruota

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Denied
lt: Atmesta

en: Searching
lt: Ieškoma

en: No Signal
lt: Nėra signalo

en: Offline
lt: Nepasiekiama

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: No reason given
lt: Priežastis nenurodyta

en: The IP configuration is no longer valid
lt: IP konfigūracija daugiau nebegalioja

en: Your authentication details were incorrect
lt: Jūsų tapatybės nustatymo duomenys buvo neteisingi

en: DHCP client error
lt: DHCP kliento klaida

en: DHCP client failed
lt: DHCP klientas patyrė nesėkmę

en: Necessary firmware for the device may be missing
lt: Gali būti, kad trūksta įrenginiui būtinos programinės aparatinės įrangos

en: The device was removed
lt: Įrenginys buvo pašalintas

en: NetworkManager went to sleep
lt: NetworkManager užmigo

en: Device disconnected by user or client
lt: Įrenginys atjungtas naudotojo ar kliento

en: The modem could not be found
lt: Nepavyko rasti modemo

en: The Bluetooth connection failed or timed out
lt: Bluetooth ryšys patyrė nesėkmę arba pasibaigė jam skirtas laikas

en: ModemManager is unavailable
lt: ModemManager neprieinama

en: The Wi-Fi network could not be found
lt: Nepavyko rasti belaidžio (Wi-Fi) ryšio

en: VPN connection %1
lt: VPN ryšys %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
lt: Tinklas

en: VPN settings…
lt: VPN nustatymai…

en: Wi-Fi settings…
lt: Belaidžio ryšio nustatymai…

en: Cellular settings…
lt: Korinio tinklo nustatymai…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
lt: Atleiskite, neteisingas %{1} PIN kodas.

en: This will be your last attempt.
lt: Tai bus jūsų paskutinis bandymas.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
lt: Jeigu %{1} PIN kodas bus įvestas neteisingai, tuomet, norėdami atrakinti, turėsite įvesti savo PUK kodą.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
lt: Atleiskite, dabar jūsų %{1} yra užblokuotas.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
lt: Prašome įvesti savo PUK kodą, kad atblokuotumėte SIM kortelę.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
lt: Jums gali tekti susisiekti su savo tinklo tiekėju, kad sužinotumėte PUK kodą.

en: Sorry, incorrect PUK.
lt: Atleiskite, neteisingas PUK kodas.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
lt: Jeigu PUK kodas bus įvestas neteisingai, tuomet jūsų SIM kortelė bus užblokuota ir turėsite ją pakeisti.

en: Please contact your network provider.
lt: Prašome susisiekti su savo tinklo tiekėju.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
lt: Dabar, jūsų SIM kortelė yra užblokuota visiems laikams ir turi būti pakeista.

en: Please contact your service provider.
lt: Prašome susisiekti su savo paslaugų tiekėju.

en: Sorry, incorrect PIN
lt: Atleiskite, neteisingas PIN kodas

en: Sorry, incorrect PUK
lt: Atleiskite, neteisingas PUK kodas

en: Enter %{1} PIN
lt: Įveskite %{1} PIN kodą

en: Enter PUK code
lt: Įveskite PUK kodą

en: Enter PUK code for %{1}
lt: Įveskite PUK kodą, skirtą %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
lt[0]: Liko %d bandymas
lt[1]: Liko %d bandymai
lt[2]: Liko %d bandymų

en: Enter new %{1} PIN
lt: Įveskite naują %{1} PIN kodą

en: Confirm new %{1} PIN
lt: Pakartokite naują %{1} PIN kodą

en: PIN codes did not match.
lt: PIN kodai nesutampa.

en: The VPN connection '%1' failed.
lt: VPN ryšys "%1" nepavyko.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
lt: VPN ryšys "%1" nepavyko, nes tinklo ryšys buvo pertrauktas.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
lt: VPN ryšys "%1" nepavyko, nes VPN tarnyba buvo netikėtai sustabdyta.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
lt: VPN ryšys "%1" nepavyko, nes VPN tarnyba grąžino neteisingą konfigūraciją.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
lt: VPN ryšys "%1" nepavyko, nes baigėsi ryšio bandymui skirtas laikas.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
lt: VPN ryšys "%1" nepavyko, nes VPN tarnyba nepradėjo darbo laiku.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
lt: VPN ryšys "%1" nepavyko, nes VPN tarnybai nepavyko pasileisti.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
lt: VPN ryšys "%1" nepavyko, nes nebuvo teisingų VPN paslapčių.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
lt: VPN ryšys "%1" nepavyko, dėl neteisingų VPN paslapčių.

en: VPN Connection Failed
lt: VPN ryšys nepavyko
