lomiri-indicator-network - en to ms translation catalogue (79 entries)

en: Connect to “%1”
ms: Sambung ke "%1"

en: Connect
ms: Sambung

en: Cancel
ms: Batal

en: Flight Mode
ms: Mod Penerbangan

en: Other network…
ms: Lain-lain rangkaian...

en: No SIM
ms: Tiada SIM

en: SIM Error
ms: Ralat SIM

en: SIM Locked
ms: SIM Dikunci

en: Unregistered
ms: Tidak didaftar

en: Unknown
ms: Tidak Diketahui

en: Denied
ms: Dinafi

en: Searching
ms: Menggelintar

en: No Signal
ms: Tiada Isyarat

en: Offline
ms: Luar Talian

en: Unknown error
ms: Ralat tidak diketahui

en: No reason given
ms: Tiada sebab diberi

en: Device is now managed
ms: Peranti kini terurus

en: Device is now unmanaged
ms: Peranti kini tidak terurus

en: The device could not be readied for configuration
ms: Peranti tidak dapat dibaca untuk konfigurasi

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
ms: Konfigurasi IP tidak dapat disimpan (tiada alamat tersedia, had masa tamat, dll.)

en: The IP configuration is no longer valid
ms: Konfigurasi IP tiada lagi sah

en: Your authentication details were incorrect
ms: Perincian pengesahihan salah

en: 802.1X supplicant disconnected
ms: Sokongan 802.1X terputus

en: 802.1X supplicant configuration failed
ms: Konfigurasi sokongan 802.1X gagal

en: 802.1X supplicant failed
ms: Sokongan 802.1X gagal

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
ms: Sokongan 802.1X mengambil masa yang lama untuk disahihkan

en: DHCP client failed to start
ms: Klien DHCP gagal dimulakan

en: DHCP client error
ms: Ralat klien DHCP

en: DHCP client failed
ms: Klien DHCP gagal

en: Shared connection service failed to start
ms: Perkhidmatan sambungan terkongsi gagal dimulakan

en: Shared connection service failed
ms: Perkhidmatan sambungan terkongsi gagal

en: Necessary firmware for the device may be missing
ms: Perisian tegar yang perlu bagi peranti mungkin hilang

en: The device was removed
ms: Peranti telah dibuang

en: NetworkManager went to sleep
ms: Pengurus Rangkaian telah tidur

en: The device's active connection disappeared
ms: Sambungan aktif peranti telah hilang

en: Device disconnected by user or client
ms: Peranti diputuskan oleh pengguna atau klien

en: The device's existing connection was assumed
ms: Sambungan sedia ada peranti telah dianggap

en: The supplicant is now available
ms: Sokongan telah tersedia

en: The modem could not be found
ms: Modem tidak ditemui

en: The Bluetooth connection failed or timed out
ms: Sambungan Bluetooth gagal atau tamat masa

en: A dependency of the connection failed
ms: Dependensi sambungan gagal

en: ModemManager is unavailable
ms: Pengurus Modem tidak tersedia

en: The Wi-Fi network could not be found
ms: Rangkaian Wi-Fi tidak ditemui

en: A secondary connection of the base connection failed
ms: Sambungan sekunder bagi sambungan dasar gagal

en: VPN connection %1
ms: Sambungan VPN %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
ms: Rangkaian

en: VPN settings…
ms: Tetapan VPN…

en: Wi-Fi settings…
ms: Tetapan Wi-Fi…

en: Cellular settings…
ms: Tetapan Selular...

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
ms: Maaf, PIN %{1} salah.

en: This will be your last attempt.
ms: Ini merupakan percubaan terakhir anda.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
ms: Jika PIN %{1} tersalah masuk, anda perlu sediakan kod PUK untuk menyahsekatnya.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
ms: Maaf, %{1} anda kini disekat.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
ms: Sila masukkan kod PUK anda untuk buang sekatan kad SIM.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
ms: Anda perlu hubungi penyedia rangkaian anda untuk dapatkan kod PUK.

en: Sorry, incorrect PUK.
ms: Maaf, PUK salah.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
ms: Jika kod PUK tersalah masuk, kad SIM anda akan disekat dan perlu penggantian.

en: Please contact your network provider.
ms: Sila hubungi penyedia rangkaian anda.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
ms: Kad SIM anda kini disekat secara kekal dan perlu diganti.

en: Please contact your service provider.
ms: Sila hubungi penyedia perkhidmatan anda.

en: Sorry, incorrect PIN
ms: Maaf, PIN salah

en: Sorry, incorrect PUK
ms: Maaf, PUK salah

en: Enter %{1} PIN
ms: Masukkan PIN %{1}

en: Enter PUK code
ms: Masukkan kod PUK

en: Enter PUK code for %{1}
ms: Masukkan kod PUK untuk %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
ms[0]: 1 percubaan berbaki
ms[1]: %d percubaan berbaki

en: Enter new %{1} PIN
ms: Masukkan PIN %{1}

en: Confirm new %{1} PIN
ms: Sahkan PIN %{1} baharu

en: PIN codes did not match.
ms: Kod PIN tidak sepadan.

en: The VPN connection '%1' failed.
ms: Sambungan VPN '%1' gagal.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
ms: Sambungan VPN '%1' gagal kerana sambungan rangkaian telah disampuk.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
ms: Sambungan VPN '%1' gagal kerana perkhidmatan VPN dihentikan tanpa dijangka.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
ms: Sambungan VPN '%1' gagal kerana perkhidmatan VPN kembalikan konfigurasi tidak sah.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
ms: Sambungan VPN '%1' gagal kerana percubaan sambungan telah tamat masa.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
ms: Sambungan VPN '%1' gagal kerana perkhidmatan VPN tidak bermula mengikut masa yang ditetapkan.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
ms: Sambungan VPN '%1' gagal kerana perkhidmatan VPN gagal dimulakan.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
ms: Sambungan VPN '%1' gagal kerana tiada rahsia VPN yang sah.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
ms: Sambungan VPN '%1' gagal kerana rahsia VPN tidak sah.

en: VPN Connection Failed
ms: Sambungan VPN Gagal
