lomiri-indicator-network - en to nl translation catalogue (157 entries)

en: Networking Status
nl: Netwerkstatus

en: Connect to “%1”
nl: Verbinden met “%1”

en: Connect
nl: Verbinden

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Wi-Fi
nl: Wifi

en: Flight Mode
nl: Vliegtuigstand

en: Cellular data
nl: Mobiel internet

en: Other network…
nl: Ander netwerk…

en: No SIM
nl: Geen simkaart

en: SIM Error
nl: Simkaartfout

en: SIM Locked
nl: Simkaart vergrendeld

en: Unregistered
nl: Niet-geregistreerd

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Denied
nl: Geweigerd

en: Searching
nl: Zoeken

en: No Signal
nl: Geen bereik

en: Unknown error
nl: Onbekende foutmelding

en: No reason given
nl: Zonder reden

en: Device is now managed
nl: Het apparaat wordt voortaan beheerd

en: Device is now unmanaged
nl: Het apparaat wordt niet meer beheerd

en: The device could not be readied for configuration
nl: Het apparaat kan niet worden klaargemaakt voor configuratie

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
nl: De ip-configuratie kan niet worden gereserveerd (geen adres beschikbaar, tijd verlopen, etc..)

en: The IP configuration is no longer valid
nl: De ip-configuratie is niet meer geldig

en: Your authentication details were incorrect
nl: De inloggegevens zijn onjuist

en: 802.1X supplicant disconnected
nl: Verbinding verbroken met 802.1X-module

en: 802.1X supplicant configuration failed
nl: Instellen van 802.1X-module mislukt

en: 802.1X supplicant failed
nl: 802.1X-module mislukt

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
nl: De 802.1X-module had te veel tijd nodig om te authenticeren

en: DHCP client failed to start
nl: De dhcp-client kan niet worden gestart

en: DHCP client error
nl: DHCP-clientfout

en: DHCP client failed
nl: DHCP-client mislukt

en: Shared connection service failed to start
nl: De dienst voor gedeelde verbinding kan niet worden gestart

en: Shared connection service failed
nl: De dienst voor gedeelde verbinding is mislukt

en: Necessary firmware for the device may be missing
nl: Er ontbreekt mogelijk noodzakelijke firmware voor het apparaat

en: The device was removed
nl: Het apparaat is verwijderd

en: NetworkManager went to sleep
nl: Netwerkbeheer is in de slaapstand gegaan

en: The device's active connection disappeared
nl: De actieve verbinding van het apparaat is verdwenen

en: Device disconnected by user or client
nl: Het apparaat is losgekoppeld door gebruiker of client

en: The device's existing connection was assumed
nl: De bestaande verbinding van het apparaat werd verondersteld

en: The supplicant is now available
nl: De module is nu beschikbaar

en: The modem could not be found
nl: Er is geen modem aangetroffen

en: The Bluetooth connection failed or timed out
nl: De bluetoothverbinding is mislukt of verlopen

en: A dependency of the connection failed
nl: Een afhankelijkheid van de verbinding is mislukt

en: ModemManager is unavailable
nl: Modembeheer is niet beschikbaar

en: The Wi-Fi network could not be found
nl: Het wifinetwerk is niet aangetroffen

en: A secondary connection of the base connection failed
nl: Een secundaire verbinding van de basisverbinding is mislukt

en: Failed to enable hotspot
nl: De hotspot kan niet worden ingeschakeld

en: VPN connection %1
nl: Vpn-verbinding %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
nl: Netwerk

en: VPN settings…
nl: Vpn-instellingen…

en: Wi-Fi settings…
nl: Wifi-instellingen…

en: Cellular settings…
nl: Mobiel internet-instellingen…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
nl: De opgegeven pincode van %{1} is onjuist.

en: This will be your last attempt.
nl: Dit is je laatste poging.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
nl: Als je nogmaals een verkeerde %{1}-pincode invoert, dan heb je de pukcode nodig om te deblokkeren.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
nl: Je %{1} is nu geblokkeerd.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
nl: Voer de pukcode in om de simkaart te deblokkeren.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
nl: Mogelijk moet je contact opnemen met je provider voor de pukcode.

en: Sorry, incorrect PUK.
nl: Onjuiste pukcode.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
nl: Als je de pukcode nu weer onjuist invoert, dan wordt de simkaart definitief geblokkeerd worden en moet je deze vervangen.

en: Please contact your network provider.
nl: Neem contact op met je provider.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
nl: Je simkaart is nu definitief geblokkeerd en moet worden vervangen.

en: Please contact your service provider.
nl: Neem contact op met je provider.

en: Sorry, incorrect PIN
nl: Onjuiste pincode

en: Sorry, incorrect PUK
nl: Onjuiste pukcode

en: Enter %{1} PIN
nl: Voer de pincode in van %{1}

en: Enter PUK code
nl: Voer de pukcode in

en: Enter PUK code for %{1}
nl: Voer de pukcode in van %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
nl[0]: Nog 1 poging
nl[1]: Nog %d pogingen

en: Enter new %{1} PIN
nl: Kies een nieuwe pincode voor %{1}

en: Confirm new %{1} PIN
nl: Voer nogmaals de pincode van %{1} in

en: PIN codes did not match.
nl: De pincodes komen niet overeen.

en: The VPN connection '%1' failed.
nl: De vpn-verbinding met ‘%1’ is mislukt.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
nl: De vpn-verbinding met ‘%1’ is mislukt omdat de internetverbinding werd onderbroken.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
nl: De vpn-verbinding met ‘%1’ is mislukt omdat de vpn-dienst onverwachts is gestopt.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
nl: De vpn-verbinding met ‘%1’ is mislukt omdat de vpn-dienst een ongeldige configuratie doorstuurde.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
nl: De vpn-verbinding met ‘%1’ is mislukt omdat de verbindingspoging is verlopen.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
nl: De vpn-verbinding met ‘%1’ is mislukt omdat de vpn-dienst niet op tijd is gestart.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
nl: De vpn-verbinding met ‘%1’ is mislukt omdat de vpn-dienst niet kan worden gestart.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
nl: De vpn-verbinding met ‘%1’ is mislukt omdat er geen geldige vpn-inloggevens zijn.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
nl: De vpn-verbinding met ‘%1’ is mislukt wegens ongeldige vpn-inloggegevens.

en: VPN Connection Failed
nl: Vpn-verbinding mislukt

en: Accept
nl: Goedkeuren

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Only use connection for VPN resources
nl: Verbinding alleen gebruiken voor vpn-doeleinden

en: Use custom gateway port:
nl: Aangepaste gatewaypoort:

en: Use renegotiation interval:
nl: Heroverwegingstussenpoos:

en: Use LZO data compression
nl: Lzo-gegevenscompressie gebruiken

en: Use a TCP connection
nl: Tcp-verbinding gebruiken

en: Use custom virtual device type:
nl: Aangepast virtueel apparaattype:

en: TUN
nl: Tun

en: TAP
nl: Tap

en: (automatic)
nl: (Automatisch)

en: and name:
nl: en naam:

en: Use custom tunnel MTU:
nl: Aangepaste tunnel-mtu:

en: Use custom UDP fragment size:
nl: Aangepaste upd-fragmentomvang:

en: Restrict tunnel TCP MSS
nl: Tcp- en mss-tunnel beperken

en: Randomize remote hosts
nl: Willekeurige externe hosts gebruiken

en: Proxies
nl: Proxy's

en: Proxy type:
nl: Soort proxy:

en: Not required
nl: Niet vereist

en: HTTP
nl: Http

en: SOCKS
nl: Socks

en: Server address:
nl: Serveradres:

en: Port:
nl: Poort:

en: Retry indefinitely:
nl: Continu opnieuw proberen:

en: Proxy username:
nl: Proxygebruikersnaam:

en: Proxy password:
nl: Proxywachtwoord:

en: Security
nl: Beveiliging

en: Cipher:
nl: Vercijfering:

en: Default
nl: Standaard

en: Use cipher key size:
nl: Sleutelomvang van vercijfering:

en: HMAC authentication:
nl: HMAC-verificatie:

en: None
nl: Geen

en: TLS authentication:
nl: Tls-authenticatie:

en: Subject match:
nl: Onderwerpovereenkomst:

en: Verify peer certificate:
nl: Peercertificaat verifiëren:

en: Peer certificate TLS type:
nl: Tls-type van peercertificaat:

en: Use additional TLS authentication:
nl: Aanvullende tls-authenticatie:

en: Key file:
nl: Sleutelbestand:

en: Key direction:
nl: Sleutelrichting:

en: General
nl: Algemeen

en: ID:
nl: Id:

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Remote:
nl: Extern:

en: Certificates (TLS)
nl: Certificaten (tls)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password with certificates (TLS)
nl: Wachtwoord met certificaten (tls)

en: Static key
nl: Vaste sleutel

en: TLS
nl: Tls

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: CA certificate:
nl: CA-certificaat:

en: User certificate:
nl: Eigen certificaat:

en: Private key:
nl: Privésleutel:

en: Key password:
nl: Sleutelwachtwoord:

en: Static key:
nl: Vaste sleutel:

en: Remote IP:
nl: Extern ip-adres:

en: Local IP:
nl: Lokaal ip-adres:

en: Authentication methods
nl: Authenticatiemethoden

en: Use Point-to-Point encryption
nl: Punt-tot-puntversleuteling gebruiken

en: All available (default)
nl: Alle beschikbare (standaard)

en: 128-bit (most secure)
nl: 128-bit (veiligst)

en: 40-bit (less secure)
nl: 40-bit (minder veilig)

en: Allow stateful encryption
nl: Statusversleuteling toestaan

en: Compression
nl: Compressie

en: Allow BSD data compression
nl: BSD-gegevenscompressie toestaan

en: Allow Deflate data compression
nl: Deflate-gegevenscompressie toestaan

en: Use TCP header compression
nl: Tcp-kopgegevenscompressie toestaan

en: Send PPP echo packets
nl: Ppp-echopakketten versturen

en: Optional
nl: Optioneel

en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

en: NT Domain:
nl: NT-domein:

en: Editing: %1
nl: Bewerken: %1

en: VPN configurations
nl: Vpn-configuraties

en: Delete configuration
nl: Configuratie verwijderen

en: No VPN connections
nl: Geen vpn-verbindingen
