lomiri-indicator-network - en to pl translation catalogue (154 entries)

en: Networking Status
pl: Stan sieci

en: Connect to “%1”
pl: Połącz z “%1”

en: Connect
pl: Połącz

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Flight Mode
pl: Tryb samolotowy

en: Cellular data
pl: Dane sieci komórkowych

en: Other network…
pl: Inne sieci…

en: No SIM
pl: Brak karty SIM

en: SIM Error
pl: Błąd SIM

en: SIM Locked
pl: Karta SIM zablokowana

en: Unregistered
pl: Niezarejestrowany

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Denied
pl: Odrzucono

en: Searching
pl: Wyszukiwanie

en: No Signal
pl: Brak zasięgu

en: Offline
pl: Rozłączony

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: No reason given
pl: Nie podano przyczyny

en: Device is now managed
pl: Urządzenie w trybie administracyjnym

en: Device is now unmanaged
pl: Urządzenie poza trybem administracyjnym

en: The device could not be readied for configuration
pl: Urządzenie nie mogło zostać przygotowane do konfiguracji

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
pl: Konfiguracja IP nie mogła zostać ukończona (brak dostępnego adresu, timeout itp.)

en: The IP configuration is no longer valid
pl: Konfiguracja IP nie jest już prawidłowa

en: Your authentication details were incorrect
pl: Niepoprawne dane autoryzacji

en: 802.1X supplicant disconnected
pl: Suplikant 802.1X został rozłączony

en: 802.1X supplicant configuration failed
pl: Konfiguracja suplikanta 802.1X się nie powiodła

en: 802.1X supplicant failed
pl: Błąd suplikanta 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
pl: Autoryzacja suplikanta 802.1X trwała zbyt długo

en: DHCP client failed to start
pl: Uruchomienie klienta DHCP nie powiodło się

en: DHCP client error
pl: Błąd klienta DHCP

en: DHCP client failed
pl: Błąd klienta DHCP

en: Shared connection service failed to start
pl: Uruchomienie współdzielonego połączenia nie powiodło się

en: Shared connection service failed
pl: Usługa współdzielonego połączenia nie powiodła się

en: Necessary firmware for the device may be missing
pl: Brak wymaganego oprogramowania sprzętowego dla urządzenia

en: The device was removed
pl: Urządzenie zostało usunięte

en: NetworkManager went to sleep
pl: Usługa NetworkManager została uśpiona

en: The device's active connection disappeared
pl: Aktywne połączenie urządzenia zniknęło

en: Device disconnected by user or client
pl: Urządzenie zostało rozłączone przez użytkownika lub klienta

en: The device's existing connection was assumed
pl: Przyjęto istniejące połączenie urządzenia

en: The supplicant is now available
pl: Suplikant jest teraz dostępny

en: The modem could not be found
pl: Nie można odnaleźć modemu

en: The Bluetooth connection failed or timed out
pl: Błąd połączenia Bluetooth lub przekroczono czas oczekiwania

en: A dependency of the connection failed
pl: Błąd połączenia

en: ModemManager is unavailable
pl: Usługa ModemManager jest niedostępna

en: The Wi-Fi network could not be found
pl: Nie można odnaleźć sieci Wi-Fi

en: A secondary connection of the base connection failed
pl: Błąd połączenia drugorzędnego

en: Failed to enable hotspot
pl: Nie udało się włączyć hotspotu

en: VPN connection %1
pl: Połączenie VPN %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
pl: Sieć

en: VPN settings…
pl: Ustawienia VPN…

en: Wi-Fi settings…
pl: Ustawienia Wi-Fi…

en: Cellular settings…
pl: Ustawienia komórkowe…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
pl: Niepoprawny PIN %{1}.

en: This will be your last attempt.
pl: To jest już ostatnia próba.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
pl: Jeśli PIN %{1} zostanie podany niepoprawnie, do odblokowania karty niezbędny będzie kod PUK.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
pl: Karta %{1} została zablokowana.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
pl: Aby odblokować kartę SIM, proszę podać kod PUK.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
pl: Jeśli nie znasz kodu PUK, skontaktuj się z operatorem sieci GSM.

en: Sorry, incorrect PUK.
pl: Niepoprawny PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
pl: Jeśli kod PUK zostanie wprowadzony niepoprawnie, karta SIM zostanie nieodwracalnie zablokowana i będzie wymagała wymiany.

en: Please contact your network provider.
pl: Skontaktuj się ze swoim operatorem sieci.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
pl: Karta SIM została nieodwracalnie zablokowana. Konieczna jest jej wymiana.

en: Please contact your service provider.
pl: Proszę skontaktować się z operatorem sieci komórkowej.

en: Sorry, incorrect PIN
pl: Niepoprawny PIN

en: Sorry, incorrect PUK
pl: Niepoprawny PUK

en: Enter %{1} PIN
pl: Podaj PIN dla %{1}

en: Enter PUK code
pl: Wprowadź kod PUK

en: Enter PUK code for %{1}
pl: Wprowadz kod PUK dla %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
pl[0]: Pozostała %d próba
pl[1]: Pozostały %d próby
pl[2]: Pozostało %d prób

en: Enter new %{1} PIN
pl: Podaj nowy PIN %{1}

en: Confirm new %{1} PIN
pl: Potwierdz nowy PIN karty %{1}

en: PIN codes did not match.
pl: Wprowadzono różne kody PIN.

en: The VPN connection '%1' failed.
pl: Połączenie przez VPN '%1' nie powiodło się.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
pl: Połączenie VPN '%1' nie powiodło się, ponieważ połączenie internetowe zostało przerwane.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
pl: Połączenie VPN '%1' nie powiodło się, ponieważ usługa VPN została niespodziewanie zatrzymana.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
pl: Połączenie VPN '%1' nie powiodło się, ponieważ usługa VPN zwróciła nieprawidłową konfigurację.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
pl: Połączenie VPN '%1' nie powiodło się, ponieważ przekroczono limit czasu próby połączenia.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
pl: Połączenie VPN '%1' nie powiodło się, ponieważ usługa VPN nie uruchomiła się na czas.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
pl: Połączenie VPN '%1' nie powiodło się, ponieważ usługa VPN nie wystartowała.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
pl: Wystąpił błąd w połączeniu VPN '%1' z powodu brak prawidłowych haseł VPN.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
pl: Wystąpił błąd w połączeniu VPN '%1' z powodu nieprawidłowych haseł VPN.

en: VPN Connection Failed
pl: Połączenie VPN się nie powiodło

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Only use connection for VPN resources
pl: Używaj połączenia tylko dla zasobów sieci VPN

en: Use custom gateway port:
pl: Użyj niestandardowego portu bramy:

en: Use renegotiation interval:
pl: Użyj interwału renegocjacji:

en: Use LZO data compression
pl: Użyj kompresji danych LZO

en: Use a TCP connection
pl: Użyj połączenia TCP

en: Use custom virtual device type:
pl: Użyj niestandardowego typu urządzenia wirtualnego:

en: (automatic)
pl: (automatyczne)

en: and name:
pl: i nazwę:

en: Use custom tunnel MTU:
pl: Użyj niestandardowego tunelu MTU:

en: Use custom UDP fragment size:
pl: Użyj niestandardowego rozmiaru fragmentu UDP:

en: Restrict tunnel TCP MSS
pl: Ogranicz tunel TCP MSS

en: Randomize remote hosts
pl: Losowe hosty zdalne

en: Proxies
pl: Serwery proxy

en: Proxy type:
pl: Typ proxy:

en: Not required
pl: Nie wymagane

en: Server address:
pl: Adres serwera:

en: Retry indefinitely:
pl: Ponów próbę w nieskończoność:

en: Proxy username:
pl: Nazwa użytkownika proxy:

en: Proxy password:
pl: Hasło proxy:

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Cipher:
pl: Szyfrowanie:

en: Default
pl: Domyślne

en: Use cipher key size:
pl: Użyj rozmiaru klucza szyfrującego:

en: HMAC authentication:
pl: Uwierzytelnianie HMAC:

en: None
pl: Brak

en: TLS authentication:
pl: Uwierzytelnianie TLS:

en: Subject match:
pl: Dopasowanie tematu:

en: Verify peer certificate:
pl: Zweryfikuj certyfikat równorzędny:

en: Peer certificate TLS type:
pl: Certyfikat równorzędny typu TLS:

en: Server
pl: Serwer

en: Client
pl: Klient

en: Use additional TLS authentication:
pl: Użyj dodatkowego uwierzytelnienia TLS:

en: Key file:
pl: Plik klucza:

en: Key direction:
pl: Kierunek klucza:

en: General
pl: Ogólne

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Remote:
pl: Zdalnie:

en: Certificates (TLS)
pl: Certyfikaty (TLS)

en: Password
pl: Hasło

en: Password with certificates (TLS)
pl: Hasło z certyfikatami (TLS)

en: Static key
pl: Klucz statyczny

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: CA certificate:
pl: Certyfikat CA:

en: User certificate:
pl: Certyfikat użytkownika:

en: Private key:
pl: Klucz prywatny:

en: Key password:
pl: Hasło klucza:

en: Static key:
pl: Klucz statyczny:

en: Remote IP:
pl: Zdalny adres IP:

en: Local IP:
pl: Lokalny adres IP:

en: Authentication methods
pl: Metody uwierzytelniania

en: Use Point-to-Point encryption
pl: Użyj szyfrowania punkt-punkt

en: All available (default)
pl: Wszystkie dostępne (domyślnie)

en: 128-bit (most secure)
pl: 128-bitowe (najbardziej bezpieczne)

en: 40-bit (less secure)
pl: 40-bitowe (mniej bezpieczne)

en: Allow stateful encryption
pl: Zezwalaj na szyfrowanie stanowe

en: Compression
pl: Kompresja

en: Allow BSD data compression
pl: Zezwalaj na kompresję danych BSD

en: Allow Deflate data compression
pl: Zezwól na kompresję danych Deflate

en: Use TCP header compression
pl: Użyj kompresji nagłówka TCP

en: Send PPP echo packets
pl: Wysyłaj pakiety echa PPP

en: Gateway:
pl: Brama:

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: User name:
pl: Nazwa użytkownika:

en: NT Domain:
pl: Domena NT:

en: Editing: %1
pl: Edytowanie: %1

en: VPN configurations
pl: Konfiguracje VPN

en: Delete configuration
pl: Usuń konfigurację

en: No VPN connections
pl: Brak połączeń VPN
