lomiri-indicator-network - en to sk translation catalogue (80 entries)

en: Connect to “%1”
sk: Pripojiť k “%1”

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Flight Mode
sk: Režim Lietadlo

en: Cellular data
sk: Mobilné dáta

en: Other network…
sk: Iná sieť…

en: No SIM
sk: Bez SIM

en: SIM Error
sk: Chyba SIM

en: SIM Locked
sk: Uzamknutá SIM

en: Unregistered
sk: Neregistrované

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Denied
sk: Nepovolené

en: Searching
sk: Vyhľadávanie

en: No Signal
sk: Bez signálu

en: Offline
sk: Nepripojený

en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

en: No reason given
sk: Nebol udaný žiaden dôvod

en: Device is now managed
sk: Zariadenie je teraz aktívne

en: Device is now unmanaged
sk: Správca zariadenia už nie je aktívny

en: The device could not be readied for configuration
sk: Zariadenie sa nepodarilo pripraviť pre konfiguráciu

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
sk: Nastavenie IP sa nepodarilo (nepridelená adresa, časový limit, a.i.)

en: The IP configuration is no longer valid
sk: Nastavenie IP už nie je platné

en: Your authentication details were incorrect
sk: Vaše prihlasovacie údaje boli nesprávne

en: 802.1X supplicant disconnected
sk: Zariadenie 802.1X odpojené

en: 802.1X supplicant configuration failed
sk: Nastavenie zariadenia 802.1X zlyhalo

en: 802.1X supplicant failed
sk: Zariadenie 802.1X zlyhalo

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
sk: Pokus o prihlásenie sa zariadenia 802.1X trval pridlho

en: DHCP client failed to start
sk: Spustenie DHCP klienta zlyhalo

en: DHCP client error
sk: Chyba DHCP klienta

en: DHCP client failed
sk: DHCP klient zlyhal

en: Shared connection service failed to start
sk: Službu zdieľaného pripojenia sa nepodarilo spustiť

en: Shared connection service failed
sk: Služba zdieľaného pripojenia zlyhala

en: Necessary firmware for the device may be missing
sk: Nevyhnutné ovládače pre zariadenie môžu chýbať

en: The device was removed
sk: Zariadenie bolo odstránené

en: NetworkManager went to sleep
sk: NetworkManager deaktivovaný

en: The device's active connection disappeared
sk: Aktívne pripojenie zariadenia sa stratilo

en: Device disconnected by user or client
sk: Zariadenie odpojené užívateľom alebo klientom

en: The device's existing connection was assumed
sk: Existujúce pripojenie zariadenia bolo prevzaté

en: The supplicant is now available
sk: Zariadenie pre Wi-Fi je teraz dostupné

en: The modem could not be found
sk: Modem nenájdený

en: The Bluetooth connection failed or timed out
sk: Pripojenie Bluetooth zlyhalo alebo vypršalo

en: A dependency of the connection failed
sk: Závislé pripojenie zlyhalo

en: ModemManager is unavailable
sk: ModemManager nie je dostupný

en: The Wi-Fi network could not be found
sk: Sieť Wi-Fi nenájdená

en: A secondary connection of the base connection failed
sk: Druhotné pripojenie základného pripojenia zlyhalo

en: VPN connection %1
sk: Pripojenie VPN %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
sk: Sieť

en: VPN settings…
sk: Nastavenia VPN…

en: Wi-Fi settings…
sk: Nastavenia Wifi…

en: Cellular settings…
sk: Mobilné nastavenia…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
sk: Prepáčte, nesprávny %{1} PIN.

en: This will be your last attempt.
sk: Bude to váš posledný pokus.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
sk: Ak bude %{1} PIN zadaný nesprávne, budete potrebovať pre odomknutie PUK kód .

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
sk: Prepáčte, vaša %{1} je teraz zablokovaná.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
sk: Prosím, zadajte PUK kód pre odblokovanie SIM karty.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
sk: Pre PUK kód, budete možno musieť kontaktovať svojho operátora.

en: Sorry, incorrect PUK.
sk: Prepáčte, nesprávny PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
sk: Ak je PUK kód zadaný nesprávne, bude vaša SIM karta zablokovaná a potrebuje vymeniť.

en: Please contact your network provider.
sk: Obráťte sa na svojho operátora.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
sk: Vaša SIM Karta je teraz trvalo zablokovaná a potrebuje vymeniť.

en: Please contact your service provider.
sk: Prosím , obráťte sa na svojho poskytovateľa služieb.

en: Sorry, incorrect PIN
sk: Prepáčte, nesprávny PIN

en: Sorry, incorrect PUK
sk: Prepáčte, nesprávny PUK

en: Enter %{1} PIN
sk: Zadajte %{1} PIN

en: Enter PUK code
sk: Zadajte PUK kód

en: Enter PUK code for %{1}
sk: Zadajte PUK kód pre %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
sk[0]: Zostáva %d pokusov
sk[1]: Zostáva %d pokus
sk[2]: Zostávajú %d pokusy

en: Enter new %{1} PIN
sk: Zadajte nový %{1} PIN

en: Confirm new %{1} PIN
sk: Potvrďte nový %{1} PIN

en: PIN codes did not match.
sk: PIN kódy sa nezhodujú.

en: The VPN connection '%1' failed.
sk: Pripojenie VPN '%1' zlyhalo.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
sk: Pripojenie VPN '%1' zlyhalo, pretože bolo prerušené pripojenie k sieti.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
sk: Pripojenie VPN '%1' zlyhalo, pretože služba VPN bola neočakávane ukončená.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
sk: Pripojenie VPN '%1' zlyhalo, pretože služba VPN vrátila neplatnú konfiguráciu.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
sk: Pripojenie VPN '%1' zlyhalo, pretože pokus o pripojenie vypršal.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
sk: Pripojenie VPN '%1' zlyhalo, pretože sa služba VPN nezapla včas.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
sk: Pripojenie VPN '%1' zlyhalo, pretože sa službu VPN nepodarilo spustiť.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
sk: Pripojenie VPN '%1' zlyhalo, pretože neboli nájdené žiadne platné VPN tajomstvá.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
sk: Pripojenie VPN '%1' zlyhalo, kvôli neplatným VPN tajomstvám.

en: VPN Connection Failed
sk: Zlyhanie VPN pripojenia
