lomiri-indicator-network - en to tr translation catalogue (77 entries)

en: Connect to “%1”
tr: “%1” bağlantısını yap

en: Connect
tr: Bağlan

en: Cancel
tr: İptal

en: Wi-Fi
tr: Kablosuz (Wi-Fi)

en: Flight Mode
tr: Uçak Modu

en: Cellular data
tr: Hücresel veri

en: Hotspot
tr: Taşınabilir Nokta

en: Other network…
tr: Diğer ağ...

en: No SIM
tr: SIM Yok

en: SIM Error
tr: SIM Hatası

en: SIM Locked
tr: SIM Kilitli

en: Unregistered
tr: Kayıt edilmemiş

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Denied
tr: Reddedildi

en: Searching
tr: Arıyor

en: No Signal
tr: Sİnyal Yok

en: Offline
tr: Çevrimdışı

en: Unknown error
tr: Bilinmeyen hata

en: No reason given
tr: Neden belirtilmedi

en: Device is now managed
tr: Aygıt yönetiliyor

en: Device is now unmanaged
tr: Aygıt yönetilmiyor

en: The device could not be readied for configuration
tr: Aygıt yapılandırma için hazırlanamıyor

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
tr: IP yapılandırılması ayrılamadı (kullanılabilir adres yok, zaman aşımı, vb.)

en: The IP configuration is no longer valid
tr: IP yapılandırması artık geçerli değil

en: Your authentication details were incorrect
tr: Yetkilendirme bilgileriniz doğru değildi

en: 802.1X supplicant disconnected
tr: 802.1X istemcisinin bağlantısı kesildi

en: 802.1X supplicant configuration failed
tr: 802.1X istemcisi yapılandırması başarısız

en: 802.1X supplicant failed
tr: 802.1X iletişimi başarısız

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
tr: 802.1X iletişim kimlik doğrulaması uzun sürüyor

en: DHCP client failed to start
tr: DHCP istemcisi başlatılamadı

en: DHCP client error
tr: DHCP istemci hatası

en: DHCP client failed
tr: DHCP istemcisi başarısız

en: Shared connection service failed to start
tr: Paylaşımlı bağlantı hizmeti başlatılamadı

en: Shared connection service failed
tr: Paylaşımlı bağlantı hizmeti başarısız

en: Necessary firmware for the device may be missing
tr: Aygıt için gerekli ürün yazılımı eksik olabilir

en: The device was removed
tr: Aygıt kaldırıldı

en: NetworkManager went to sleep
tr: Ağ Yöneticisi uykuya geçti

en: The device's active connection disappeared
tr: Aygıtın etkin bağlantısı kayboldu

en: Device disconnected by user or client
tr: Aygıt bağlantısı kullanıcı ya da istemci tarafından kesildi

en: The device's existing connection was assumed
tr: Aygıtın mevcut bağlantısı kabul edildi

en: The supplicant is now available
tr: İletişim şimdi uygun

en: The modem could not be found
tr: Modem bulunamadı

en: The Bluetooth connection failed or timed out
tr: Bluetooth bağlantısı başarısız ya da zaman aşımına uğradı

en: A dependency of the connection failed
tr: Bağlantının bir bağımlılığı başarısız

en: ModemManager is unavailable
tr: ModemYönetici kullanılamıyor

en: The Wi-Fi network could not be found
tr: Wi-Fi ağı bulunamadı

en: A secondary connection of the base connection failed
tr: Temel bağlantının ikincil bağlantısı başarısız

en: VPN connection %1
tr: VPN bağlantısı %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
tr: Ağ

en: VPN settings…
tr: VPN ayarları...

en: Wi-Fi settings…
tr: Kablosuz bağlantı ayarları...

en: Cellular settings…
tr: Hücresel ayarlar...

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
tr: Üzgünüz, hatalı %{1} PIN

en: This will be your last attempt.
tr: Bu son denemeniz olacak.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
tr: %{1} PIN hatalı girilirse, kilidi açmanız için PIK koduna ihtiyacınız olacak.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
tr: Üzgünüz, %{1} artık kilitli.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
tr: Lütfen SIM kartın kilidini açmak için PUK kodunu girin.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
tr: PUK kodu için ağ sağlayıcınız ile iletişime geçmeniz gerekebilir.

en: Sorry, incorrect PUK.
tr: Üzgünüz, hatalı PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
tr: Eğer PUK kodu yanlış girilirse, SIM kartınız engellenebilir ve değiştirilmesi gerekebilir.

en: Please contact your network provider.
tr: Lütfen ağ sağlayıcınız ile iletişime geçin.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
tr: SIM kartınız kalıcı olarak engellendi ve değiştirilmesi gerekiyor.

en: Please contact your service provider.
tr: Lütfen hizmet sağlayıcınız ile iletişime geçin.

en: Sorry, incorrect PIN
tr: Üzgünüz, hatalı PIN

en: Sorry, incorrect PUK
tr: Üzgünüz, hatalı PUK

en: Enter %{1} PIN
tr: %{1} PIN konudunu girin

en: Enter PUK code
tr: PUK kodunu girin

en: Enter PUK code for %{1}
tr: %{1} için PUK kodunu girin

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
tr[0]: 1 deneme kaldı
tr[1]: %d deneme kaldı

en: Enter new %{1} PIN
tr: Yeni %{1} PIN kodunu girin

en: Confirm new %{1} PIN
tr: Yeni %{1} PIN kodunu doğrulayın

en: PIN codes did not match.
tr: PIN kodları eşleşmedi.

en: The VPN connection '%1' failed.
tr: VPN bağlantısı '%1' başarısız.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
tr: VPN bağlantısı '%1' başarısız çünkü ağ bağlantısı kesildi.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
tr: VPN bağlantısı '%1' başarısız çünkü VPN servisi beklenmedik şekilde durduruldu.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
tr: VPN bağlantısı '%1' başarısız çünkü bağlantı girişimi zaman aşımına uğradı.

en: VPN Connection Failed
tr: VPN Bağlantısı Başarısız
