lomiri-indicator-network - en to ug translation catalogue (68 entries)

en: Connect to “%1”
ug: «%1» غا باغلان

en: Connect
ug: باغلان

en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Flight Mode
ug: ئايروپىلان ھالىتى

en: Hotspot
ug: قىزىق نۇقتا

en: Other network…
ug: باشقا تور…

en: No SIM
ug: SIM  يوق

en: SIM Error
ug: SIM خاتالىقى

en: SIM Locked
ug: SIM قۇلۇپلانغان

en: Unregistered
ug: رويخەتتىن ئۆچۈرۈلدى

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Denied
ug: رەت قىلىنغان

en: Searching
ug: ئىزدەۋاتىدۇ

en: No Signal
ug: سىگنال يوق

en: Offline
ug: توردا يوق

en: Unknown error
ug: نامەلۇم خاتالىق

en: No reason given
ug: سەۋەبى يوق

en: Device is now managed
ug: ئۈسكۈنە ھازىر باشقۇرۇلۇۋاتىدۇ

en: Device is now unmanaged
ug: ئۈسكۈنە ھازىر باشقۇرۇلمايۋاتىدۇ

en: The device could not be readied for configuration
ug: ئۈسكۈنىنى سەپلەش ئۈچۈن تەييار قىلغىلى بولمىدى

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
ug: بۇ IP سەپلىمىسىنى ھەل قىلغىلى بولمىدى(ئادرېس يوق، ياكى ۋاقىت ئېشىپ كەتكەن دېگەندەك سەۋەبلەردىن)

en: The IP configuration is no longer valid
ug: بۇ IP سەپلىمىسى ئەمدى ئىناۋەتلىك ئەمەس

en: Your authentication details were incorrect
ug: كىملىك دەلىللەش ئۇچۇرلىرى توغرا ئەمەس

en: 802.1X supplicant disconnected
ug: 802.1x supplicant ئۈزۈلدى

en: 802.1X supplicant configuration failed
ug: 802.1x supplicant نى سەپلەش مەغلۇپ بولدى

en: 802.1X supplicant failed
ug: 802.1x supplicant مەغلۇپ بولدى

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
ug: كىملىك دەلىللەشتە 802.1x supplicant جىق ۋاقىت ئالدى

en: DHCP client failed to start
ug: DHCP خېرىدارىنى باشلاش مەغلۇپ بولدى

en: DHCP client error
ug: DHCP خېرىدارىدا خاتالىق كۆرۈلدى

en: DHCP client failed
ug: DHCP خېرىدارى مەغلۇپ بولدى

en: Shared connection service failed to start
ug: ھەمبەھىر باغلىنىش مۇلازىمىتىنى باشلاش مەغلۇپ بولدى

en: Shared connection service failed
ug: ھەمبەھىر باغلىنىش مۇلازىمىتى مەغلۇپ بولدى

en: Necessary firmware for the device may be missing
ug: ئۈسكۈنىگە زۆرۈر بولغان firmware يوق

en: The device was removed
ug: بۇ ئۈسكۈنە چىقىرىۋېتىلگەن

en: NetworkManager went to sleep
ug: NetworkManager ئۇخلاپ كەتتى

en: The device's active connection disappeared
ug: ئۈسكۈنىدىكى ئاكتىپ باغلىنىش يوقىلىپ كەتتى

en: Device disconnected by user or client
ug: باغلىنىشنى ئىشلەتكۈچى ياكى خېرىدار ئۈزۈۋەتتى

en: The device's existing connection was assumed
ug: ئۈسكۈنىنىڭ مەۋجۇت مەۋجۇت باغلىنىشى دەپ قارايدۇ

en: The supplicant is now available
ug: supplicant نى ھازىر ئىشلىتىشكە بولىدۇ

en: The modem could not be found
ug: مودېم تېپىلمىدى

en: The Bluetooth connection failed or timed out
ug: كۆك چىش باغلىنىشى مەغلۇپ بولدى ياكى ۋاقىت ئېشىپ كەتتى

en: A dependency of the connection failed
ug: باغلىنىشنىڭ بېقىنىش مۇناسىۋىتى مەغلۇپ بولدى

en: ModemManager is unavailable
ug: ModemManager يوق

en: The Wi-Fi network could not be found
ug: سىمسىز تور(Wi-Fi) نى تاپقىلى بولمىدى

en: A secondary connection of the base connection failed
ug: ئاساسىي باغلىنىشنىڭ ئىككىلەمچى باغلىنىشى مەغلۇپ بولدى

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
ug: تور

en: Wi-Fi settings…
ug: سىمسىز تور (wi-fi) تەڭشىكى...

en: Cellular settings…
ug: كۆچمە تور تەڭشىكى…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
ug: كەچۈرۈڭ، %{1} PIN توغرا ئەمەس.

en: This will be your last attempt.
ug: بۇ سىزنىڭ ئەڭ ئاخىرقى پۇرسىتىڭىز.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
ug: ئەگەر %{1} PIN كودى توغرا كىرگۈزۈلمىسە، قۇلۇپسىزلاش ئۈچۈن PUK كودىنى تەلەپ قىلىدۇ.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
ug: كەچۈرۈڭ، ھازىر %{1}  چەكلەندى.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
ug: چەكلەنگەن SIM كارتىسىنىڭ چېكىنى بىكار قىلىش ئۈچۈن PUK كودىنى كىرگۈزۈڭ.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
ug: بۇ PUK كودى ئۈچۈن تور تەمىنلىگۈچى بىلەن ئالاقە قىلىشىڭىزغا توغرا كېلىشى مۇمكىن.

en: Sorry, incorrect PUK.
ug: كەچۈرۈڭ، PUK توغرا ئەمەس.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
ug: ئەگەر PUK كودىنى توغرا كىرگۈزۈلمىسە، SIM كارتىڭىز چەكلىنىشى ۋە زۆرۈر تېپىلغاندا ئالماشتۇرۇشقا توغرا كېلىشى مۇمكىن.

en: Please contact your network provider.
ug: تور تەمىنلىگۈچى بىلەن ئالاقە قىلىڭ.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
ug: ھازىر SIM كارتا تولۇق چەكلەندى، شۇڭا ئۇنى ئالماشتۇرۇڭ.

en: Please contact your service provider.
ug: مۇلازىمەت تەمىنلىگۈچى بىلەن ئالاقە قىلىڭ.

en: Sorry, incorrect PIN
ug: كەچۈرۈڭ، PIN توغرا ئەمەس

en: Sorry, incorrect PUK
ug: كەچۈرۈڭ، PUK توغرا ئەمەس

en: Enter %{1} PIN
ug: %{1} PIN نومۇرىنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter PUK code
ug: PUK كودىنى كىرگۈزۈڭ

en: Enter PUK code for %{1}
ug: %{1} نىڭ يېڭى PUK كودىنى كىرگۈزۈڭ

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
ug[0]: %d قېتىملىق پۇرسىتىڭىز قالدى

en: Enter new %{1} PIN
ug: يېڭى %{1} PIN نومۇرىنى كىرگۈزۈڭ

en: Confirm new %{1} PIN
ug: يېڭى %{1} PIN كودىنى جەزملەڭ

en: PIN codes did not match.
ug: PIN نومۇرى ئوخشاشمىدى.
