lomiri-indicator-network - en to uk translation catalogue (156 entries)

en: Networking Status
uk: Стан мережі

en: Connect to “%1”
uk: З’єднатися з "%1"

en: Connect
uk: З’єднатися

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Flight Mode
uk: Авіарежим

en: Cellular data
uk: Мобільний інтернет

en: Hotspot
uk: Точка

en: Other network…
uk: Інша мережа…

en: No SIM
uk: Немає SIM

en: SIM Error
uk: Помилка SIM

en: SIM Locked
uk: SIM-картку заблоковано

en: Unregistered
uk: Незареєстрований

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Denied
uk: Заборонено

en: Searching
uk: Пошук

en: No Signal
uk: Немає сигналу

en: Offline
uk: Поза мережею

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: No reason given
uk: Причину не вказано

en: Device is now managed
uk: Тепер пристрій є керованим

en: Device is now unmanaged
uk: Тепер пристрій є некерованим

en: The device could not be readied for configuration
uk: Пристрій не може бути приготовано до налаштовування

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
uk: Не вдалося зарезервувати налаштування IP (немає доступної адреси, часу очікування тощо)

en: The IP configuration is no longer valid
uk: Налаштування IP вже не є коректними

en: Your authentication details were incorrect
uk: Вами вказано помилкові дані для розпізнавання

en: 802.1X supplicant disconnected
uk: Допоміжну програму 802.1X від’єднано

en: 802.1X supplicant configuration failed
uk: Спроба налаштувати допоміжну програму 802.1X завершилася невдало

en: 802.1X supplicant failed
uk: Помилка допоміжної програми 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
uk: Розпізнавання за допомогою допоміжної програми 802.1X триває занадто довго

en: DHCP client failed to start
uk: Не вдалося запустити клієнт DHCP

en: DHCP client error
uk: помилка клієнту DHCP

en: DHCP client failed
uk: критична помилка клієнту DHCP

en: Shared connection service failed to start
uk: Не вдалося запустити службу спільного використання з’єднання

en: Shared connection service failed
uk: Критична помилка служби спільного використання з’єднання

en: Necessary firmware for the device may be missing
uk: Може бути відсутня необхідна прошивка для пристрою

en: The device was removed
uk: Пристрій вилучено

en: NetworkManager went to sleep
uk: NetworkManager переведено у режим сну

en: The device's active connection disappeared
uk: Активне з’єднання з пристроєм зникло

en: Device disconnected by user or client
uk: Пристрій роз’єднано з боку користувача або клієнта

en: The device's existing connection was assumed
uk: Зроблено припущення щодо використання вже встановленого з’єднання з пристроєм

en: The supplicant is now available
uk: Відкрито доступ до допоміжної програми

en: The modem could not be found
uk: Не вдалося виявити модем

en: The Bluetooth connection failed or timed out
uk: Помилка з’єднання Bluetooth або перевищення часу очікування на передавання даних з’єднанням

en: A dependency of the connection failed
uk: Не вдалося використати залежність з’єднання

en: ModemManager is unavailable
uk: ModemManager недоступнийІ

en: The Wi-Fi network could not be found
uk: Не вдалося виявити мережу Wi-Fi

en: A secondary connection of the base connection failed
uk: Не вдалося встановити вторинне щодо основного з’єднання

en: Failed to enable hotspot
uk: Не вдалося увімкнути точку доступу

en: VPN connection %1
uk: VPN з’єднання %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
uk: Мережа

en: VPN settings…
uk: Параметри VPN…

en: Wi-Fi settings…
uk: Параметри Wi-Fi…

en: Cellular settings…
uk: Параметри стільникової мережі…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
uk: Вибачте, помилковий %{1} PIN-код.

en: This will be your last attempt.
uk: Ця спроба буде останньою.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
uk: Якщо ви введете неправильний %{1} PIN-код вам буде потрібен PUK-код, щоб розблокувати.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
uk: Нажаль ваш %{1} заблоковано.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
uk: Будь ласка, введіть ваш PUK-код для розблокування SIM-картки.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
uk: Можливо вам доведеться звернутися до провайдера мережі за PUK-кодом.

en: Sorry, incorrect PUK.
uk: Нажаль PUK-код неправильний.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
uk: Якщо ви введете неправильний PUK-код, ваша SIM-картка буде заблокована і потребуватиме заміни.

en: Please contact your network provider.
uk: Будь ласка, зверніться до оператора зв'язку.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
uk: Ваша SIM-картка тепер заблокована назавжди і потребує заміни.

en: Please contact your service provider.
uk: Будь ласка, зв'яжіться з постачальником послуг.

en: Sorry, incorrect PIN
uk: Вибачте, помилковий PIN-код

en: Sorry, incorrect PUK
uk: Вибачте, помилковий PUK-код

en: Enter %{1} PIN
uk: Введіть %{1} PIN-код

en: Enter PUK code
uk: Введіть PUK-код

en: Enter PUK code for %{1}
uk: Ведіть PUK-код для %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
uk[0]: Залишилася 1 спроба
uk[1]: Залишилося %d спроби
uk[2]: Залишилося %d спроб

en: Enter new %{1} PIN
uk: Введіть новий %{1} PIN-код

en: Confirm new %{1} PIN
uk: Підтвердіть новий %{1} PIN-код

en: PIN codes did not match.
uk: PIN-коди не збігаються.

en: The VPN connection '%1' failed.
uk: VPN-з’єднання '%1' не вдалося.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
uk: VPN-з'єднання '%1' не вдалося, оскільки мережеве з'єднання було перервано.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
uk: VPN-з'єднання '%1' не вдалося, оскільки послуга VPN несподівано припинила роботу.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
uk: VPN-з'єднання '%1' не вдалося, оскільки послуга VPN повернула неприпустиму конфігурацію.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
uk: VPN-з'єднання '%1' не вдалося, оскільки час очікування під’єднання вийшов.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
uk: Помилка VPN-з’єднання "%1", оскільки служба VPN не стартувала вчасно.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
uk: Помилка VPN-з’єднання "%1", оскільки службу VPN не вдалося запустити.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
uk: Спроба встановити з’єднання VPN "%1" зазнала невдачі через відсутність дійсних ключів VPN.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
uk: Спроба встановити з’єднання VPN "%1" зазнала невдачі через некоректність ключів VPN.

en: VPN Connection Failed
uk: Помилка підключення VPN

en: Accept
uk: Прийняти

en: Advanced
uk: Додатково

en: Only use connection for VPN resources
uk: Використовувати з'єднання лише для ресурсів VPN

en: Use custom gateway port:
uk: Використовувати власний порт шлюзу:

en: Use renegotiation interval:
uk: Використовувати інтервал для повторних спроб:

en: Use LZO data compression
uk: Використовувати стискання даних LZO

en: Use a TCP connection
uk: Використовувати TCP-з'єднання

en: Use custom virtual device type:
uk: Використовувати власний тип віртуального пристрою:

en: (automatic)
uk: (автоматично)

en: and name:
uk: і назва:

en: Use custom tunnel MTU:
uk: Використовувати власний тунельний MTU:

en: Use custom UDP fragment size:
uk: Використовувати власний розмір фрагмента UDP:

en: Restrict tunnel TCP MSS
uk: Обмеження тунельного TCP MSS

en: Randomize remote hosts
uk: Випадкові віддалені комп'ютери

en: Proxies
uk: Проксі-сервери

en: Proxy type:
uk: Тип проксі:

en: Not required
uk: Не обов'язково

en: Server address:
uk: Адреса сервера:

en: Port:
uk: Порт:

en: Retry indefinitely:
uk: Повторювати нескінченно:

en: Proxy username:
uk: Користувач проксі-сервера:

en: Proxy password:
uk: Пароль проксі-сервера:

en: Security
uk: Безпека

en: Cipher:
uk: Шифрування:

en: Default
uk: Типовий

en: Use cipher key size:
uk: Використовувати розмір ключа шифрування:

en: HMAC authentication:
uk: HMAC-аутентифікація:

en: None
uk: Нічого

en: TLS authentication:
uk: TLS-аутентифікація:

en: Subject match:
uk: Відповідність теми:

en: Verify peer certificate:
uk: Перевірка серверного сертифіката:

en: Peer certificate TLS type:
uk: Тип TLS сертифіката вузла:

en: Server
uk: Сервер

en: Client
uk: Клієнт

en: Use additional TLS authentication:
uk: Використовувати додаткове розпізнавання за TLS:

en: Key file:
uk: Файл ключа:

en: Key direction:
uk: Напрямок ключа:

en: General
uk: Загальне

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Remote:
uk: Віддалений:

en: Certificates (TLS)
uk: Сертифікати (TLS)

en: Password
uk: Пароль

en: Password with certificates (TLS)
uk: Пароль із сертифікатами (TLS)

en: Static key
uk: Статичний ключ

en: Type:
uk: Тип:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: CA certificate:
uk: Сертифікат CA:

en: User certificate:
uk: Сертифікат користувача:

en: Private key:
uk: Закритий ключ:

en: Key password:
uk: Пароль ключа:

en: Static key:
uk: Статичний ключ:

en: Remote IP:
uk: Віддалена IP-адреса:

en: Local IP:
uk: Локальна IP-адреса:

en: Authentication methods
uk: Методи аутентифікації

en: Use Point-to-Point encryption
uk: Використовувати шифрування "точка-точка"

en: All available (default)
uk: Усі доступні (типово)

en: 128-bit (most secure)
uk: 128-бітний (найбільш безпечний)

en: 40-bit (less secure)
uk: 40-бітний (менш безпечний)

en: Allow stateful encryption
uk: Дозволити шифрування з урахуванням стану

en: Compression
uk: Компресія

en: Allow BSD data compression
uk: Дозволити стискання даних BSD

en: Allow Deflate data compression
uk: Дозволити стискання даних Deflate

en: Use TCP header compression
uk: Використовувати стискання заголовка TCP

en: Send PPP echo packets
uk: Надсилання echo-пакетів PPP

en: Gateway:
uk: Шлюз:

en: Optional
uk: Додатково

en: User name:
uk: Ім'я користувача:

en: NT Domain:
uk: NT-домен:

en: Editing: %1
uk: Редагування: %1

en: VPN configurations
uk: Конфігурації VPN

en: Delete configuration
uk: Видалити конфігурацію

en: No VPN connections
uk: Немає VPN-з'єднань
