lomiri-indicator-network - en to he translation catalogue (82 entries)

en: Connect to “%1”
he: התחברות אל „%1“

en: Connect
he: התחברות

en: Cancel
he: ביטול

en: Wi-Fi
he: רשת אלחוטית

en: Flight Mode
he: מצב טיסה

en: Cellular data
he: גלישה סלולרית

en: Hotspot
he: נקודת גישה אלחוטית

en: Other network…
he: רשת אחרת…

en: No SIM
he: אין SIM

en: SIM Error
he: שגיאת SIM

en: SIM Locked
he: ה־SIM נעול

en: Unregistered
he: לא רשום

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Denied
he: נדחה

en: Searching
he: מתבצע חיפוש

en: No Signal
he: אין אות

en: Offline
he: לא מקוון

en: Unknown error
he: שגיאה בלתי ידועה

en: No reason given
he: לא ניתנה סיבה

en: Device is now managed
he: ההתקן מנוהל כעת

en: Device is now unmanaged
he: ההתקן אינו מנוהל כעת

en: The device could not be readied for configuration
he: לא ניתן להכין את ההתקן לתצורה

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
he: הגדרות IP נכשלו ( אין כתובות זמינות, הבקשה לקחה זמן רב מידי, וכו... )

en: The IP configuration is no longer valid
he: הגדרות ה IP לא תקפות יותר

en: Your authentication details were incorrect
he: פרטי הזיהוי שלכם אינן נכונות

en: 802.1X supplicant disconnected
he: מאמת 802.1X התנתק

en: 802.1X supplicant configuration failed
he: הגדרת מאמת 802.1X נכשלה

en: 802.1X supplicant failed
he: מאמת 802.1X נכשל

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
he: אימות  802.1X לקח זמן רב מידי

en: DHCP client failed to start
he: הפעלת לקוח DHCP נכשלה

en: DHCP client error
he: שגיאת לקוח DHCP

en: DHCP client failed
he: לקוח DCHP נכשל

en: Shared connection service failed to start
he: התחלת שירות חיבור משותף נכשלה

en: Shared connection service failed
he: שירות חיבור משותף נכשל

en: Necessary firmware for the device may be missing
he: יכול להיות שחסרה קושחה הכרחית למכשיר

en: The device was removed
he: המכשיר הוסר

en: NetworkManager went to sleep
he: NetworkManager מושהה

en: The device's active connection disappeared
he: החיבור הפעיל של המכשיר נעלם

en: Device disconnected by user or client
he: מכשיר נותק על ידי המשתמש או הלקוח

en: The device's existing connection was assumed
he: החיבור הקיים של המכשיר הניחה

en: The supplicant is now available
he: המאמת זמין עכשיו

en: The modem could not be found
he: לא ניתן למצוא את המודם

en: The Bluetooth connection failed or timed out
he: חיבור Bluetooth נכשל או לקח זמן רב מידי

en: A dependency of the connection failed
he: תלות כלשהי של החיבור נכשלה

en: ModemManager is unavailable
he: ModemManager לא זמין

en: The Wi-Fi network could not be found
he: הרשת האלחוטית לא נמצאה

en: A secondary connection of the base connection failed
he: חיבור משני של החיבור הראשי נכשל

en: VPN connection %1
he: חיבור VPN %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
he: רשת

en: VPN settings…
he: הגדרות VPN …

en: Wi-Fi settings…
he: הגדרות רשת אלחוטית…

en: Cellular settings…
he: הגדרות הסלולר …

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
he: מצטערים, מספר PIN שגוי %{1}.

en: This will be your last attempt.
he: ניסיון זה יהיה הניסיון האחרון.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
he: אם קוד ה- PIN של %{1} הוזן באופן שגוי, תידרש לפתוח בעזרת קוד ה- PUK שלך.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
he: מצטערים, %{1} שלך חסום כעת.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
he: אנא הכניסו את קוד ה - PUK על מנת לפתוח את כרטיס ה - SIM.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
he: ייתכן שיהיה עליך ליצור קשר עם ספק הרשת שלך לקבלת קוד PUK.

en: Sorry, incorrect PUK.
he: לצערנו, ה- PUK אינו נכון.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
he: אם קוד PUK הוזן בצורה שגויה, כרטיס ה- SIM שלך ייחסם וזקוק להחלפה.

en: Please contact your network provider.
he: אנא פנה לספק הרשת שלך.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
he: כעת כרטיס ה- SIM שלך חסום לצמיתות וזקוק להחלפה.

en: Please contact your service provider.
he: אנא פנה לספק השירות שלך.

en: Sorry, incorrect PIN
he: מצטערים, PIN שגוי

en: Sorry, incorrect PUK
he: סליחה, PUK שגוי

en: Enter %{1} PIN
he: הזן מספר PIN %{1}

en: Enter PUK code
he: נא להזין קוד PUK

en: Enter PUK code for %{1}
he: הזן קוד PUK עבור %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
he[0]: נותר ניסיון אחד
he[1]: נותרו %d ניסיונות

en: Enter new %{1} PIN
he: הזן מספר PIN חדש של %{1}

en: Confirm new %{1} PIN
he: אשר את מספר ה- PIN החדש %{1}

en: PIN codes did not match.
he: הקודים של ה־PIN שהזנת אינם תואמים.

en: The VPN connection '%1' failed.
he: חיבור ה- VPN '%1' נכשל.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
he: חיבור ה- VPN '%1' נכשל מכיוון שחיבור הרשת הופרע.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
he: חיבור ה- VPN '%1' נכשל מכיוון ששירות ה- VPN נעצר באופן בלתי צפוי.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
he: חיבור ה- VPN '%1' נכשל מכיוון ששירות ה- VPN החזיר תצורה לא חוקית.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
he: חיבור ה- VPN '%1' נכשל מכיוון שתם הזמן הקצוב לניסיון החיבור.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
he: חיבור ה- VPN '%1' נכשל מכיוון ששירות ה- VPN לא התחיל בזמן.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
he: חיבור ה- VPN '%1' נכשל מכיוון ששירות ה- VPN נכשל.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
he: חיבור ה- VPN '%1' נכשל מכיוון שלא היו סודות VPN תקפים.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
he: חיבור ה- VPN '%1' נכשל בגלל סודות VPN לא חוקיים.

en: VPN Connection Failed
he: חיבור ה- VPN נכשל
