lomiri-indicator-network - en to br translation catalogue (71 entries)

en: Connect to “%1”
br: Kenaskañ ouzh “%1”

en: Connect
br: Kennaskañ

en: Cancel
br: Nullañ

en: Flight Mode
br: Mod nijerez

en: Hotspot
br: Lec'h Wi-Fi

en: Other network…
br: Rouedad all...

en: No SIM
br: Kartenn SIM ebet

en: SIM Error
br: Fazi kartenn SIM

en: SIM Locked
br: Kartenn SIM prennet

en: Unregistered
br: N'eo ket enrollet

en: Unknown
br: Dianav

en: Denied
br: Nac'het

en: Searching
br: O klask

en: No Signal
br: Sinal ebet

en: Offline
br: Ezlinenn

en: Unknown error
br: Fazi dianav

en: No reason given
br: N'eus bet roet abeg ebet

en: Device is now managed
br: Meret eo ar benveg bremañ

en: Device is now unmanaged
br: N'eo ket meret ken ar benveg bremañ

en: The device could not be readied for configuration
br: N'eus ket bet gallet prientiñ ar benveg evit ar c'hefluniañ

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
br: N'eus ket bet gallet miret ar c'hefluniadur IP (chomlec'h ebet da gaout, amzer gortoz tremenet, ha kement zo.)

en: The IP configuration is no longer valid
br: N'eo ket gwiriek ken ar c'hefluniadur IP

en: Your authentication details were incorrect
br: Direizh e oa ho titouroù dilesadur

en: 802.1X supplicant disconnected
br: Digevreet eo ar merour 802.1X

en: 802.1X supplicant configuration failed
br: C'hwitet eo kefluniadur ar merour 802.1X

en: 802.1X supplicant failed
br: C'hwitadenn gant ar merour 902.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
br: Re a amzer a zo bet kemeret gant ar merour 802.1X evit an dilesadur

en: DHCP client failed to start
br: An arval DHCP n'eo ket bet evit loc'hañ

en: DHCP client error
br: Fazi gant an arval DHCP

en: DHCP client failed
br: C'hwitadenn gant an arval DHCP

en: Shared connection service failed to start
br: Ar servij kevreadur rannet n'eo ket bet evit loc'hañ

en: Shared connection service failed
br: C'hwitadenn gant ar servij kevreadur rannet

en: Necessary firmware for the device may be missing
br: Marteze e vank ur mikromeziant rekis evit ar benveg

en: The device was removed
br: Lamet eo bet ar benveg

en: NetworkManager went to sleep
br: Kousket eo NetworkManager

en: The device's active connection disappeared
br: Steuziet eo kevreadur oberiant ar benveg

en: Device disconnected by user or client
br: Benveg digevreet gant an implijer pe an arval.

en: The device's existing connection was assumed
br: Lakaat a reer ez eus ur c'hevreadur gant ar benveg

en: The supplicant is now available
br: Ar merour a c'haller kaout bremañ

en: The modem could not be found
br: N'eus ket bet gallet kavout ar modem

en: The Bluetooth connection failed or timed out
br: C'hwitet eo ar c'hevreadur Bluetooth, pe tremenet eo an amzer gortoz

en: A dependency of the connection failed
br: C'hwitadenn gant un dra e dalc'h eus ar c'hevreadur

en: ModemManager is unavailable
br: Ne c'haller ket kaout ModemManager

en: The Wi-Fi network could not be found
br: N'eus ket bet gallet kavout ar rouedad Wi-Fi

en: A secondary connection of the base connection failed
br: C'hwitet ez eus un eil kevreadur eus an diaz roadennoù

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
br: Rouedad

en: VPN settings…
br: Arventennoù VPN...

en: Wi-Fi settings…
br: Arventennoù Wi-Fi...

en: Cellular settings…
br: Arventennoù an hezougell...

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
br: Siwazh, kod PIN %{1} direizh.

en: This will be your last attempt.
br: Ho taol-esae diwezhañ e vo.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
br: Ma vez merket ar c'hod PIN %[1] en un doare direizh ho po ezhomm eus ho kod PUK evit dibrennañ he penveg.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
br: Siwazh, prennet eo ho %{1} bremañ.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
br: Merkit ho kod PUK evit dibrennañ ho kartenn SIM, mar plij.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
br: Moarvat ho po ezhomm da vont e darempred gant ho pourchaser rouedad evit kaout ur c'hod PUK.

en: Sorry, incorrect PUK.
br: Siwazh, kod PUK direizh.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
br: Ma vez merket ar c'hod PUK en un doare direizh e vo prennet ho kartenn SIM hag ezhomm ho po da lakaat unan all.

en: Please contact your network provider.
br: Kit e darempred gant ho pourchaser rouedad, mar plij.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
br: Bremañ eo prennet ho kard SIM da vat, hag ezhomm zo da lakaat unan all.

en: Please contact your service provider.
br: Kit e darempred gant ho pourchaser servij, mar plij.

en: Sorry, incorrect PIN
br: Siwazh, kod PIN direizh

en: Sorry, incorrect PUK
br: Siwazh, kod PUK direizh

en: Enter %{1} PIN
br: Merkit ar c'hod PIN %{1}

en: Enter PUK code
br: Ebarzhit ar c'hod PUK

en: Enter PUK code for %{1}
br: Merkit ar c'hod PUK evit %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
br[0]: Chom a ra 1 taol-esae
br[1]: Chom a ra %d a daolioù-esae

en: Enter new %{1} PIN
br: Merkit ur c'hod PIN %{1} nevez

en: Confirm new %{1} PIN
br: Kadarnait ar c'hod PIN %{1} nevez

en: PIN codes did not match.
br: Ar c'hodoù PIN ne glotont ket an eil gant egile.

en: The VPN connection '%1' failed.
br: C'hwitet eo ar c'hevreañ ouzh ar rouedad prevez galloudel « %1 ».

en: VPN Connection Failed
br: C'hwitet eo ar c'hevreañ ouzh ar rouedad prevez galloudel
