lomiri-indicator-network - en to ca translation catalogue (81 entries)

en: Connect to “%1”
ca: Connecta't a «%1»

en: Connect
ca: Connecta

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Wi-Fi
ca: Sense fil

en: Flight Mode
ca: Mode d'avió

en: Cellular data
ca: Dades mòbils

en: Hotspot
ca: Punt d'accés Wi-Fi

en: Other network…
ca: Una altra xarxa…

en: No SIM
ca: Sense SIM

en: SIM Error
ca: Error de la SIM

en: SIM Locked
ca: SIM blocada

en: Unregistered
ca: No registrat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Denied
ca: Denegat

en: Searching
ca: S'està cercant

en: No Signal
ca: Sense senyal

en: Offline
ca: Fora de línia

en: Unknown error
ca: Error desconegut

en: No reason given
ca: No s'ha indicat cap motiu

en: Device is now managed
ca: El dispositiu ara és gestionat

en: Device is now unmanaged
ca: El dispositiu ara no és gestionat

en: The device could not be readied for configuration
ca: No s'ha pogut posar a punt el dispositiu per configurar-lo

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
ca: No s'ha pogut reservar la configuració de l'adreça IP (potser no hi havia adreces disponibles, o bé s'ha excedit el temps d'espera, etc.)

en: The IP configuration is no longer valid
ca: La configuració de l'adreça IP ja no és vàlida

en: Your authentication details were incorrect
ca: Els detalls d'autenticació no són correctes

en: 802.1X supplicant disconnected
ca: S'ha desconnectat el suplicant de protocol 802.1X

en: 802.1X supplicant configuration failed
ca: Ha fallat la configuració del suplicant de protocol 802.1X

en: 802.1X supplicant failed
ca: Ha fallat el suplicant de protocol 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
ca: L'autenticació del suplicant de protocol 802.1X ha trigat massa

en: DHCP client failed to start
ca: No s'ha pogut iniciar el client DHCP

en: DHCP client error
ca: S'ha produït un error en el client DHCP

en: DHCP client failed
ca: Ha fallat el client DHCP

en: Shared connection service failed to start
ca: No s'ha pogut iniciar el servei de connexió compartida

en: Shared connection service failed
ca: Ha fallat el servei de connexió compartida

en: Necessary firmware for the device may be missing
ca: Pot ser que manqui el microprogramari requerit per al dispositiu

en: The device was removed
ca: S'ha suprimit el dispositiu

en: NetworkManager went to sleep
ca: El NetworkManager s'ha aturat temporalment

en: The device's active connection disappeared
ca: Ha desaparegut la connexió activa del dispositiu

en: Device disconnected by user or client
ca: El dispositiu l'ha desconnectat l'usuari o un client

en: The device's existing connection was assumed
ca: S'ha assumit la connexió existent del dispositiu

en: The supplicant is now available
ca: El suplicant està disponible

en: The modem could not be found
ca: No s'ha trobat el mòdem

en: The Bluetooth connection failed or timed out
ca: La connexió del Bluetooth ha fallat o bé s'ha superat el temps d'espera

en: A dependency of the connection failed
ca: Ha fallat una dependència de la connexió

en: ModemManager is unavailable
ca: El ModemManager no està disponible

en: The Wi-Fi network could not be found
ca: No s'ha trobat la xarxa sense fil

en: A secondary connection of the base connection failed
ca: Ha fallat una connexió secundària de la connexió principal

en: VPN connection %1
ca: Connexió VPN %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
ca: Xarxa

en: VPN settings…
ca: Configuració de VPN…

en: Wi-Fi settings…
ca: Paràmetres del sense fil…

en: Cellular settings…
ca: Paràmetres de la xarxa mòbil…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
ca: El codi PIN per a %{1} és incorrecte.

en: This will be your last attempt.
ca: Aquest serà el darrer intent.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
ca: Si introduïu el codi PIN per a  %{1} de manera incorrecta, us caldrà utilitzar el codi PUK per desbloquejar la targeta SIM.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
ca: S'ha bloquejat %{1}.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
ca: Introduïu el codi PUK per desbloquejar la targeta SIM.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
ca: Pot ser que hàgiu de contactar el vostre proveïdor de xarxa mòbil per obtenir el codi PUK.

en: Sorry, incorrect PUK.
ca: El codi PUK és incorrecte.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
ca: Si introduïu el codi PUK de manera incorrecta, es bloquejarà la targeta SIM i caldrà reemplaçar-la.

en: Please contact your network provider.
ca: Contacteu el proveïdor mòbil.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
ca: La targeta SIM està bloquejada permanentment i requereix ésser reemplaçada.

en: Please contact your service provider.
ca: Contacteu el vostre proveïdor de serveis.

en: Sorry, incorrect PIN
ca: El codi PIN no és correcte

en: Sorry, incorrect PUK
ca: El codi PUK no és correcte

en: Enter %{1} PIN
ca: Introduïu el codi PIN de %{1}

en: Enter PUK code
ca: Introduïu el codi PUK

en: Enter PUK code for %{1}
ca: Introduïu el codi PUK per a %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
ca[0]: Manca un intent
ca[1]: Manquen %d intents

en: Enter new %{1} PIN
ca: Introduïu el PIN nou per a %{1}

en: Confirm new %{1} PIN
ca: Confirmeu el PIN nou per a %{1}

en: PIN codes did not match.
ca: Els codis PIN no concorden.

en: The VPN connection '%1' failed.
ca: Ha fallat la connexió VPN '%1'.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
ca: La connexió VPN '%1' ha fallat perquè el servei VPN s'ha aturat de manera inesperada.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
ca: La connexió VPN '%1' ha fallat perquè el servei VPN retornava una configuració no vàlida.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
ca: La connexió VPN '%1' ha fallat perquè s'ha esgotat el temps de l'intent de connexió.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
ca: La connexió VPN '%1' ha fallat perquè el servei VPN no ha començat a temps.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
ca: La connexió VPN '%1' ha fallat perquè el servei VPN no s'ha pogut iniciar.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
ca: La connexió VPN '%1' ha fallat perquè no s'han trobat secrets de la VPN vàlids.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
ca: La connexió VPN '%1' ha fallat perquè els secrets de la VPN no són vàlids.

en: VPN Connection Failed
ca: Ha fallat la connexió VPN
