lomiri-indicator-network - en to fa translation catalogue (82 entries)

en: Connect to “%1”
fa: اتّصال به %1

en: Connect
fa: اتّصال

en: Cancel
fa: انصراف

en: Wi-Fi
fa: بی‌سیم

en: Flight Mode
fa: حالت هواپیما

en: Cellular data
fa: دادهٔ سلّولی

en: Hotspot
fa: نقطهٔ داغ

en: Other network…
fa: شبکه‌های دیگر…

en: No SIM
fa: سیم‌کارت موجود نیست

en: SIM Error
fa: خطای سیم‌کارت

en: SIM Locked
fa: سیم‌کارت قفل شده

en: Unregistered
fa: ثبت نشده

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Denied
fa: رد‌شده

en: Searching
fa: در حال جست‌وجو

en: No Signal
fa: سیگنال موجود نیست

en: Offline
fa: برون‌خط

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: No reason given
fa: هیچ دلیلی داده نشد

en: Device is now managed
fa: دستگاه هم‌اکنون مدیریت شده است

en: Device is now unmanaged
fa: دستگاه هم‌اکنون مدیریت نشده است

en: The device could not be readied for configuration
fa: این دستگاه نتوانست برای پیکربندی آماده شود

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
fa: پیکربندی IP نتوانست اندوخته شود (نبود نشانی معتبر و…)

en: The IP configuration is no longer valid
fa: پیکربندی IP دیگر معتبر نیست

en: Your authentication details were incorrect
fa: جزئیات تأییدیه‌ی شما نادرست بود

en: 802.1X supplicant disconnected
fa: درخواست کننده‌ی 802.1X قطع شد

en: 802.1X supplicant configuration failed
fa: پیکربندی درخواست کننده‌ی 802.1X شکست خورد

en: 802.1X supplicant failed
fa: درخواست کننده‌ی 802.1X شکست خورد

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
fa: درخواست کننده‌ی 802.1X برای تأیید زمان زیادی مصرف کرد

en: DHCP client failed to start
fa: کارگیر DHCP در شروع شکست خورد

en: DHCP client error
fa: خطای کارگیر DHCP

en: DHCP client failed
fa: کارگیر DHCP شکست خورد

en: Shared connection service failed to start
fa: خدمت اتّصال اشتراک گذاری شده در شروع شکست خورد

en: Shared connection service failed
fa: خدمت اتّصال اشتراک گذاری شده شکست خورد

en: Necessary firmware for the device may be missing
fa: ممکن است فرم‌ویر لازم برای دستگاه غایب باشد

en: The device was removed
fa: دستگاه برداشته شد

en: NetworkManager went to sleep
fa: مدیرشبکه به خواب رفت

en: The device's active connection disappeared
fa: اتّصال فعّال دستگاه ناپدید شد

en: Device disconnected by user or client
fa: دستگاه توسّط کاربر یا کارگیر قطع شد

en: The device's existing connection was assumed
fa: اتّصال موجود دستگاه در دست گرفته شد

en: The supplicant is now available
fa: درخواست کننده اکنون موجود است

en: The modem could not be found
fa: مودم نتوانست پیدا شود

en: The Bluetooth connection failed or timed out
fa: اتّصال بلوتوث شکست خورد یا زمان آن به اتمام رسید

en: A dependency of the connection failed
fa: یک پیش‌نیاز اتّصال شکست خورد

en: ModemManager is unavailable
fa: مدیرمودم موجود نیست

en: The Wi-Fi network could not be found
fa: شبکه‌ی بی‌سیم نتوانست پیدا شود

en: A secondary connection of the base connection failed
fa: اتّصال ثانویه‌ای از اتّصال پایه شکست خورد

en: VPN connection %1
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
fa: شبکه

en: VPN settings…
fa: تنظیمات وی‌پی‌ان…

en: Wi-Fi settings…
fa: تنظیمات بی‌سیم…

en: Cellular settings…
fa: تنظیمات سلّولی…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
fa: متأسّفیم، PIN %{1} نادرست است

en: This will be your last attempt.
fa: این آخرین تلاش شما خواهد بود.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
fa: اگر PIN %{1} نادرست وارد شود، برای باز کردن قفل به PUK خود نیاز خواهید داشت.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
fa: متأسّفیم، %{1} شما مسدود شد.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
fa: لطفاً برای باز کردن قفل سیم کارت PUK خود را وارد کنید.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
fa: ممکن است لازم باشد برای رمز PUK با فراهم کننده‌ی شبکه‌تان تماس بگیرید.

en: Sorry, incorrect PUK.
fa: متأسّفیم، PUK نادرست بود.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
fa: اگر رمز PUK نادرست وارد شود، سیم کارتتان مسدود شده و نیاز به تعویض خواهد داشت.

en: Please contact your network provider.
fa: لطفاً با فراهم کننده‌ی شبکه‌تان تماس بگیرید.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
fa: هم‌اکنون سیم‌کارت شما به صورت دایمی مسدود شده و نیاز به تعویض دارد.

en: Please contact your service provider.
fa: لطفاً با فراهم کننده‌ی خدماتتان تماس بگیرید.

en: Sorry, incorrect PIN
fa: متأسّفیم، PIN نادرست است

en: Sorry, incorrect PUK
fa: متأسّفیم، PUK نادرست است

en: Enter %{1} PIN
fa: PIN %{1} را وارد کنید

en: Enter PUK code
fa: PUK سیم‌کارت را وارد کنید

en: Enter PUK code for %{1}
fa: رمز PUK را برای %{1} وارد کنید

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
fa[0]: %d تلاش باقی مانده

en: Enter new %{1} PIN
fa: PIN جدید %{1} را وارد کنید

en: Confirm new %{1} PIN
fa: PIN جدید %{1} را تأیید کنید

en: PIN codes did not match.
fa: کدهای PIN مطابقت نداشت.

en: The VPN connection '%1' failed.
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1 شکست خورد.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1 به دلیل وقفه در اتّصال شبکه شکست خورد.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1 به دلیل توقّف غیر منتظرهٔ خدمت وی‌پی‌ان شکست خورد.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1 به دلیل برگرداندن پیکربندی نامعتبر از سوی خدمت وی‌پی‌ان شکست خورد.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1 به دلیل تمام شدن مهات زمانی اتّصال شکست خورد.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1 به دلیل شروع نشدن به موقع خدمت وی‌پی‌ان شکست خورد.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1 به دلیل شکست در شروع خدمت وی‌پی‌ان شکست خورد.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1 به دلیل نبودن هیچ رمز وی‌پی‌ان معتبری شکست خورد.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
fa: اتّصال وی‌پی‌ان %1 به دلیل رمزهای نامعتبر وی‌پی‌ان شکست خورد.

en: VPN Connection Failed
fa: اتّصال وی‌پی‌ان شکست خورد.
