lomiri-indicator-network - en to oc translation catalogue (36 entries)

en: Connect to “%1”
oc: Connectat a “%1”

en: Connect
oc: Se connectar

en: Cancel
oc: Abandonar

en: Flight Mode
oc: Mòde avion

en: Hotspot
oc: Punt d'accès Wifi

en: Other network…
oc: Autra ret...

en: No SIM
oc: Pas de SIM

en: SIM Error
oc: Error SIM

en: SIM Locked
oc: SIM varr.

en: Unregistered
oc: Pas enregistrat

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Denied
oc: Refusat

en: Searching
oc: Recèrca en cors

en: Offline
oc: Fòra linha

en: Unknown error
oc: Error desconeguda

en: No reason given
oc: Sens rason

en: DHCP client failed to start
oc: Lo client DHCP a pas capitat de s'aviar

en: DHCP client error
oc: Error del client DHCP

en: DHCP client failed
oc: Lo client DHCP a fracassat

en: Shared connection service failed to start
oc: Lo servici de connexion partejada a pas capitat de s'aviar

en: Shared connection service failed
oc: Lo servici de connexion partejada a fracassat

en: VPN connection %1
oc: Connexion a la ret privada virtuala « %1 »

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
oc: Ret

en: VPN settings…
oc: Paramètres VPN...

en: Wi-Fi settings…
oc: Paramètres Wi-Fi…

en: Cellular settings…
oc: Paramètres mobil…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
oc: O planhèm, còdi PIN %{1] incorrècte.

en: This will be your last attempt.
oc: Aquò serà vòstra darrièra temptativa.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
oc: O planhèm, vòstre %{1} es d'ara enlà blocat.

en: Sorry, incorrect PUK.
oc: O planhèm, còdi PUK incorrècte.

en: Sorry, incorrect PIN
oc: O planhèm, còdi PIN incorrècte

en: Sorry, incorrect PUK
oc: O planhèm, còdi PUK incorrècte

en: Enter %{1} PIN
oc: Entratz lo còdi PIN %{1}

en: Enter PUK code
oc: Picatz lo còde PUK

en: Enter PUK code for %{1}
oc: Picatz lo còdi PUK per %{1}

en: VPN Connection Failed
oc: La connexion VPN a pas capitat
