lomiri-indicator-network - en to be translation catalogue (83 entries)

en: Connect to “%1”
be: Падлучыцца да “%1”

en: Connect
be: Падлучыцца

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Flight Mode
be: Рэжым палёту

en: Cellular data
be: Мабільная перадача даных

en: Hotspot
be: Пункт доступу

en: Other network…
be: Іншыя сеткі…

en: No SIM
be: Адсутнічае SIM-картка

en: SIM Error
be: Памылка SIM-карткі

en: SIM Locked
be: SIM-картка заблакаваная

en: Unregistered
be: Незарэгістраваная

en: Unknown
be: Невядома

en: Denied
be: Забаронена

en: Searching
be: Пошук

en: No Signal
be: Адсутнічае сігнал

en: Offline
be: Па-за сецівам

en: Unknown error
be: Невядомая памылка

en: No reason given
be: Няма прычын

en: Device is now managed
be: Прылада абслугоўваецца

en: Device is now unmanaged
be: Прылада не абслугоўваецца

en: The device could not be readied for configuration
be: Не атрымалася падрыхтаваць прыладу да наладкі

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
be: Не атрымалася зарэзерваваць канфігурацыю IP (няма даступных адрасоў, тайм-аўт і г. д.)

en: The IP configuration is no longer valid
be: Канфігурацыя IP ужо непрыдатная

en: Your authentication details were incorrect
be: Некарэктныя даныя аўтэнтыфікацыі

en: 802.1X supplicant disconnected
be: Заяўнік 802.1X адключаны

en: 802.1X supplicant configuration failed
be: Не атрымалася наладзіць заяўніка 802.1X

en: 802.1X supplicant failed
be: Памылка заяўніка 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
be: Час чакання аўтэнтыфікацыі заяўніка 802.1X сышоў

en: DHCP client failed to start
be: Не атрымалася запусціць кліент DHCP

en: DHCP client error
be: Памылка кліента DHCP

en: DHCP client failed
be: Памылка кліента DHCP

en: Shared connection service failed to start
be: Не атрымалася запусціць службу агульнага падлучэння

en: Shared connection service failed
be: Збой службы агульнага падлучэння

en: Necessary firmware for the device may be missing
be: Магчыма, адсутнічае неабходная прашыўка прылады

en: The device was removed
be: Прылада вынятая

en: NetworkManager went to sleep
be: NetworkManager перайшоў у рэжым сну

en: The device's active connection disappeared
be: Актыўнае злучэнне спынена

en: Device disconnected by user or client
be: Прылада была адлучаная карыстальнікам або кліентам

en: The device's existing connection was assumed
be: Існае злучэнне прылады ўхвалена

en: The supplicant is now available
be: Заяўнік даступны

en: The modem could not be found
be: Мадэм не знойдзены

en: The Bluetooth connection failed or timed out
be: Час чакання злучэння Bluetooth скончыўся або адбылася памылка

en: A dependency of the connection failed
be: Памылка залежнасці злучэння

en: ModemManager is unavailable
be: ModemManager недаступны

en: The Wi-Fi network could not be found
be: Не атрымалася знайсці сетку Wi-Fi

en: A secondary connection of the base connection failed
be: Збой падлучэння другаснага базавага злучэння

en: VPN connection %1
be: VPN-злучэнне %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
be: Сетка

en: VPN settings…
be: Налады VPN…

en: Wi-Fi settings…
be: Налады Wi-Fi…

en: Cellular settings…
be: Налады мабільнай сеткі…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
be: Выбачайце, хібны %{1} PIN-код.

en: This will be your last attempt.
be: Гэта будзе ваша апошняя спроба.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
be: Калі будзе уведзены хібны PIN-код %{1}, для разблакавання вам спатрэбіцца PUK-код.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
be: Ваша картка %{1} заблакаваная.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
be: Увядзіце PUK-код, каб разблакаваць SIM-картку.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
be: Каб атрымаць PUK-код, вам можа спатрэбіцца звярнуцца да аператару сувязі.

en: Sorry, incorrect PUK.
be: Няправільны PUK-код.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
be: У выпадку ўводу няслушнага PUK-кода SIM-картка будзе заблакаваная, спатрэбіцца яе замяніць.

en: Please contact your network provider.
be: Калі ласка, зверніся да аператару сувязі.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
be: Нажаль, вашая SIM-картка заблакаваная. Патрэбна яе замяніць.

en: Please contact your service provider.
be: Калі ласка, зверніся да пастаўшчыка паслугі.

en: Sorry, incorrect PIN
be: Няправільны PIN-код

en: Sorry, incorrect PUK
be: Няправільны PUK-код

en: Enter %{1} PIN
be: Увядзіце %{1} PIN-код

en: Enter PUK code
be: Увядзіце PUK-код

en: Enter PUK code for %{1}
be: Увядзіце PUK-код для %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
be[0]: засталася толькі 1 спроба
be[1]: засталося  %d спробы
be[2]: засталося %d спробаў

en: Enter new %{1} PIN
be: Увядзіце новы %{1} PIN-код

en: Confirm new %{1} PIN
be: Пацвердзіце новы %{1} PIN-код

en: PIN codes did not match.
be: Коды не супадаюць.

en: The VPN connection '%1' failed.
be: Памылка VPN-злучэння "%1".

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
be: Злучэнне з VPN "%1" скончылася памылкай праз страту сігналу.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
be: Злучэнне з VPN "%1" скончылася памылкай праз нечаканае спыненне службы VPN.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
be: Злучэнне з VPN "%1" скончылася памылкай праз атрыманы хібны файл канфігурацыі.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
be: Злучэнне з VPN "%1" скончылася памылкай праз скончаны час чакання.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
be: Злучэнне з VPN "%1" скончылася памылкай праз несвоечасовы адказ службы.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
be: Злучэнне з VPN "%1" скончылася памылкай праз памылку службы.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
be: Злучэнне з VPN "%1" скончылася памылкай праз адсутнасць прыдатнай службы.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
be: Злучэнне з VPN "%1" скончылася памылкай праз хібныя даныя службы.

en: VPN Connection Failed
be: Памылка VPN-злучэння

en: Security
be: Бяспека

en: HMAC authentication:
be: Аўтэнтыфікацыя HMAC:
