lomiri-indicator-network - en to cs translation catalogue (153 entries)

en: Networking Status
cs: Stav nastavení sítě

en: Connect to “%1”
cs: Připojit k „%1“

en: Connect
cs: Připojit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Flight Mode
cs: Režim letadlo

en: Cellular data
cs: Mobilní data

en: Other network…
cs: Ostatní sítě…

en: No SIM
cs: Žádná SIM karta

en: SIM Error
cs: Chyba SIM karty

en: SIM Locked
cs: SIM karta uzamčena

en: Unregistered
cs: Neregistrované

en: Unknown
cs: Neznámo

en: Denied
cs: Zakázáno

en: Searching
cs: Hledání

en: No Signal
cs: Bez signálu

en: Offline
cs: Nepřipojeno

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: No reason given
cs: Nebyl udán žádný důvod

en: Device is now managed
cs: Zařízení je nyní spravováno

en: Device is now unmanaged
cs: Zařízení nyní není spravováno

en: The device could not be readied for configuration
cs: Zařízení nelze připravit k nastavování

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
cs: Nepodařilo se zarezervovat si nastavení pro IP protokol (není k dispozici volná adresa, překročen časový limit, apod.)

en: The IP configuration is no longer valid
cs: Nastavení pro IP protokol už není platné

en: Your authentication details were incorrect
cs: Vaše ověřovací údaje byly nesprávné

en: 802.1X supplicant disconnected
cs: 802.1X zařízení odpojeno

en: 802.1X supplicant configuration failed
cs: Nastavení zařízení pro Wi-Fi komunikaci se nezdařila

en: 802.1X supplicant failed
cs: 802.1X zařízení se nezdařilo

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
cs: Zařízení 802.1X trvalo příliš dlouho se přihlásit

en: DHCP client failed to start
cs: Spuštění klienta DHCP se nezdařilo

en: DHCP client error
cs: Chyba DHCP klienta

en: DHCP client failed
cs: Klient DHCP zhavaroval

en: Shared connection service failed to start
cs: Spuštění služby sdíleného připojení se nezdařilo

en: Shared connection service failed
cs: Služba sdíleného připojení zhavarovala

en: Necessary firmware for the device may be missing
cs: Možná chybí nezbytný firmware pro zařízení

en: The device was removed
cs: Zařízení bylo odebráno

en: NetworkManager went to sleep
cs: NetworkManager není aktivní

en: The device's active connection disappeared
cs: Aktivní připojení zařízení zmizelo

en: Device disconnected by user or client
cs: Zařízení odpojeno uživatelem

en: The device's existing connection was assumed
cs: Bylo předpokládáno existující připojení zařízení

en: The supplicant is now available
cs: Zařízení pro Wi-Fi je nyní dostupné

en: The modem could not be found
cs: Modem nebyl nalezen

en: The Bluetooth connection failed or timed out
cs: Spojení Bluetooth se nezdařilo nebo překročen časový limit pro navázání

en: A dependency of the connection failed
cs: Připojení se nezdařilo na součinnosti závislé služby

en: ModemManager is unavailable
cs: ModemManager není dostupný

en: The Wi-Fi network could not be found
cs: Wi-Fi síť se nedaří nalézt

en: A secondary connection of the base connection failed
cs: Podružné spojení základního spojení se nezdařilo

en: Failed to enable hotspot
cs: Nepodařilo se povolit hotspot

en: VPN connection %1
cs: VPN připojení %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
cs: Síť

en: VPN settings…
cs: Nastavení VPN…

en: Wi-Fi settings…
cs: Nastavení Wi-Fi…

en: Cellular settings…
cs: Nastavení pro mobilní síť…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
cs: Je nám líto, chybně zadaný %{1} PIN.

en: This will be your last attempt.
cs: Toto je váš poslední pokus.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
cs: Pokud %{1} PIN bude zadán chybně, bude požadován kód PUK.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
cs: Vaše %{1} je zablokována.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
cs: Pro odblokování SIM karty zadejte PUK kód od ní.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
cs: Pro získání PUK kódu zřejmě bude třeba obrátit se na vámi využívaného operátora.

en: Sorry, incorrect PUK.
cs: Je nám líto, chybně zadaný PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
cs: Pokud bude chybně zadán PUK kód, vaše SIM karta se zablokuje a bude třeba ji vyměnit.

en: Please contact your network provider.
cs: Obraťte se na vámi využívaného operátora.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
cs: Vaše SIM karta se nadobro zablokovala a potřebuje výměnu.

en: Please contact your service provider.
cs: Obraťte se na vámi využívaného operátora.

en: Sorry, incorrect PIN
cs: Je nám líto, chybně zadaný PIN

en: Sorry, incorrect PUK
cs: Je nám líto, chybně zadaný PUK

en: Enter %{1} PIN
cs: Zadejte %{1} PIN

en: Enter PUK code
cs: Zadejte PUK kód

en: Enter PUK code for %{1}
cs: Zadejte PUK kód pro %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
cs[0]: Zbývá jeden pokus
cs[1]: Zbývají %d pokusy
cs[2]: Zbývá %d pokusů

en: Enter new %{1} PIN
cs: Zadejte nový %{1} PIN

en: Confirm new %{1} PIN
cs: Potvrďte zadání nového %{1} PIN

en: PIN codes did not match.
cs: Zadání PIN kódu nejsou stejná.

en: The VPN connection '%1' failed.
cs: VPN připojení „%1“ se nezdařilo.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
cs: VPN připojení „%1“ se nezdařilo, protože bylo přerušeno připojení k síti.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
cs: VPN připojení „%1“ se nezdařilo, protože VPN služba byla neočekávaně ukončena.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
cs: VPN připojení „%1“ se nezdařilo, protože VPN služba vrátila neplatné nastavení.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
cs: VPN připojení „%1“ se nezdařilo, protože byl překročen časový limit pokusu o připojení.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
cs: VPN připojení „%1“ se nezdařilo, protože se služba VPN nezapnula včas.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
cs: VPN připojení„'%1“ se nezdařilo, protože službu VPN se nezdařilo spustit.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
cs: VPN připojení „%1“ se nezdařilo, protože nebyla nalezena žádná platná VPN důvěrná data.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
cs: VPN připojení „%1“ se nezdařilo, kvůli neplatným VPN důvěrným datům.

en: VPN Connection Failed
cs: VPN připojení se nezdařilo

en: Accept
cs: Příjmout

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Only use connection for VPN resources
cs: Používat připojení pouze pro prostředky VPN

en: Use custom gateway port:
cs: Použít vlastní port brány:

en: Use renegotiation interval:
cs: Použít interval pro opětovné vyjednávání:

en: Use LZO data compression
cs: Použít kompresi LZO

en: Use a TCP connection
cs: Použít TCP připojení

en: Use custom virtual device type:
cs: Použít vlastni typ virtuálního zařízení:

en: (automatic)
cs: (automaticky)

en: and name:
cs: a jméno:

en: Use custom tunnel MTU:
cs: Použít vlastní MTU tunelu:

en: Use custom UDP fragment size:
cs: Použít vlastní velikost UDP fragmentů:

en: Restrict tunnel TCP MSS
cs: Omezit tunel TCP MSS

en: Randomize remote hosts
cs: Použije náhodné vzdálené hostitele

en: Proxies
cs: Proxy

en: Proxy type:
cs: Typ proxy:

en: Not required
cs: Není vyžadováno

en: Server address:
cs: Adresa serveru:

en: Retry indefinitely:
cs: Zkoušet do nekonečna:

en: Proxy username:
cs: Uživatelské jméno proxy:

en: Proxy password:
cs: Heslo proxy:

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Cipher:
cs: Šifra:

en: Default
cs: Výchozí

en: Use cipher key size:
cs: Použít velikost šifrovacího klíče:

en: HMAC authentication:
cs: Autentizace HMAC:

en: None
cs: Žádný

en: TLS authentication:
cs: Autentizace TLS:

en: Subject match:
cs: Shodný předmět:

en: Verify peer certificate:
cs: Ověření certifikátu druhé strany:

en: Peer certificate TLS type:
cs: TLS typ certifikátu druhé strany:

en: Client
cs: Klient

en: Use additional TLS authentication:
cs: Použít další TLS autentizaci:

en: Key file:
cs: Soubor s klíčem:

en: Key direction:
cs: Směr klíče:

en: General
cs: Obecné

en: Authentication
cs: Autentizace

en: Remote:
cs: Vzdálený:

en: Certificates (TLS)
cs: Certifikáty (TLS)

en: Password
cs: Heslo

en: Password with certificates (TLS)
cs: Heslo s certifikáty (TLS)

en: Static key
cs: Statický klíč

en: Type:
cs: Typ:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: CA certificate:
cs: Certifikát CA:

en: User certificate:
cs: Uživatelský certifikát:

en: Private key:
cs: Soukromý klíč:

en: Key password:
cs: Heslo klíče:

en: Static key:
cs: Statický klíč:

en: Remote IP:
cs: Vzdálená IP:

en: Local IP:
cs: Místní IP:

en: Authentication methods
cs: Metody autentizace

en: Use Point-to-Point encryption
cs: Použít šifrování Point-to-Point

en: All available (default)
cs: Všechny dostupné (výchozí)

en: 128-bit (most secure)
cs: 128-bit (nejbezpečnější)

en: 40-bit (less secure)
cs: 40-bit (méně bezpečné)

en: Allow stateful encryption
cs: Povolit stavové šifrování

en: Compression
cs: Komprese

en: Allow BSD data compression
cs: Povolit kompresi dat BSD

en: Allow Deflate data compression
cs: Povolit kompresi dat Deflate

en: Use TCP header compression
cs: Použít kompresi TCP hlaviček

en: Send PPP echo packets
cs: Odeslat PPP echo packety

en: Gateway:
cs: Brána:

en: Optional
cs: Volitelné

en: User name:
cs: Uživatelské jméno:

en: NT Domain:
cs: NT doména:

en: Editing: %1
cs: Upravuji: %1

en: VPN configurations
cs: Nastavení VPN

en: Delete configuration
cs: Smazat nastavení

en: No VPN connections
cs: Žádné VPN připojení
