lomiri-indicator-network - en to et translation catalogue (104 entries)

en: Networking Status
et: Võrgu olek

en: Connect to “%1”
et: Ühenda „%1“ võrguga

en: Connect
et: Ühenda

en: Cancel
et: Katkesta

en: Wi-Fi
et: WiFi

en: Flight Mode
et: Lennurežiim

en: Cellular data
et: Mobiilne andmeside

en: Hotspot
et: Kuumkoht

en: Other network…
et: Muu võrk…

en: No SIM
et: SIM-kaarti pole

en: SIM Error
et: SIM-kaardi viga

en: SIM Locked
et: SIM-kaart on lukustatud

en: Unregistered
et: Registreerimata

en: Unknown
et: Pole teada

en: Denied
et: Keelatud

en: Searching
et: Otsin

en: No Signal
et: Signaali pole

en: Offline
et: Pole võrgus

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: No reason given
et: Põhjus on märkimata

en: Device is now managed
et: Seade on nüüd hallatud

en: Device is now unmanaged
et: Seade pole enam hallatud

en: The device could not be readied for configuration
et: Seadet polnud võimalik seadistamiseks ette valmistada

en: The modem could not be found
et: Modemit ei leidu

en: The Bluetooth connection failed or timed out
et: Bluetoothi ühendude loomine ei õnnestunud või ühendus aegus

en: ModemManager is unavailable
et: ModemManager pole saadaval

en: The Wi-Fi network could not be found
et: WiFi-võrku ei leidu

en: VPN connection %1
et: VPN-ühendus %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
et: Võrk

en: VPN settings…
et: VPN-i seadistused…

en: Wi-Fi settings…
et: WiFi seadistused…

en: Cellular settings…
et: Mobiilivõrgu seadistused…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
et: Vabandust, vale %{1} PIN-kood.

en: This will be your last attempt.
et: See on sinu viimane katse.

en: Enter PUK code
et: Sisesta PUK-kood

en: Enter PUK code for %{1}
et: Sisesta %{1} jaoks PUK-kood

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
et[0]: Jäänud on veel 1 katse
et[1]: Jäänud on veel %d katset

en: Enter new %{1} PIN
et: Sisesta uus %{1} PIN-kood

en: Confirm new %{1} PIN
et: Korda uut %{1} PIN-koodi

en: PIN codes did not match.
et: PIN-koodid ei klapi.

en: Accept
et: Võta vastu

en: Use a TCP connection
et: Kasuta TCP-ühendust

en: (automatic)
et: (automaatne)

en: and name:
et: ja nimi:

en: Restrict tunnel TCP MSS
et: Piina tunneli TCP-segmentide suurust (TCP MSS)

en: Proxies
et: Proksid

en: Proxy type:
et: Proksi tüüp:

en: Not required
et: Pole nõutav

en: Server address:
et: Serveri aadress:

en: Retry indefinitely:
et: Proovi kuitahes kaua:

en: Proxy username:
et: Puhverserveri kasutajanimi:

en: Proxy password:
et: Puhverserveri salasõna:

en: Security
et: Turvalisus

en: Cipher:
et: Šiffer:

en: Default
et: Vaikimisi

en: Use cipher key size:
et: Kasuta šifri võtme suurust:

en: HMAC authentication:
et: HMAC-autentimine:

en: None
et: Puudub

en: TLS authentication:
et: TLS-autentimine:

en: Subject match:
et: Pealkirja vastavus:

en: Verify peer certificate:
et: Kontrolli partneri sertifikaati:

en: Peer certificate TLS type:
et: Partneri sertifikaadi TLS-i tüüp:

en: Client
et: Klient

en: Use additional TLS authentication:
et: Kasuta täiendavat TLS-i autentimist:

en: Key file:
et: Võtmefail:

en: Key direction:
et: Võtme suund:

en: General
et: Üldine

en: ID:
et: Tunnus:

en: Authentication
et: Autentimine

en: Remote:
et: Kaugseade:

en: Certificates (TLS)
et: Sertifikaadid (TLS)

en: Password
et: Salasõna

en: Password with certificates (TLS)
et: Salasõna koos sertifikaatidega (TLS)

en: Static key
et: Staatiline võti

en: Type:
et: Tüüp:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Salasõna:

en: CA certificate:
et: Sertifitseerimiskeskuse sertifikaat:

en: User certificate:
et: Kasutaja sertifikaat:

en: Private key:
et: Privaatvõti:

en: Key password:
et: Võtme salasõna:

en: Static key:
et: Staatiline võti:

en: Remote IP:
et: Kaugseadme IP-aadress:

en: Local IP:
et: Kohalik IP-aadress:

en: Authentication methods
et: Autentimise meetodid

en: Use Point-to-Point encryption
et: Kasuta otspunktkrüptimist

en: All available (default)
et: Kõik saadavalolevad (vaikimisi)

en: 128-bit (most secure)
et: 128-bitine (kõike turvalisem)

en: 40-bit (less secure)
et: 40-bitine (vähemturvaline)

en: Allow stateful encryption
et: Kasuta olekut tuvastavat krüptimist

en: Compression
et: Pakkimine

en: Allow BSD data compression
et: Kasuta andmete pakkimist: BSD

en: Allow Deflate data compression
et: Kasuta andmete pakkimist: deflate

en: Use TCP header compression
et: Kasuta TCP-päise pakkimist

en: Echo
et: Kajapaketid

en: Send PPP echo packets
et: Saada PPP kajapakette

en: Gateway:
et: Lüüs:

en: Optional
et: Valikuline

en: User name:
et: Kaasutajanimi:

en: NT Domain:
et: NT domeen:

en: Editing: %1
et: Muutmine: %1

en: VPN configurations
et: VPN-i seadistused

en: Delete configuration
et: Kustuta seadistus

en: No VPN connections
et: VPN-ühendusi pole
