lomiri-indicator-network - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Connect
ne: जडान गर्नुहोस्

en: Other network…
ne: अन्य नेटवर्क ...

en: No SIM
ne: सिम फेला परेन

en: SIM Error
ne: सिम मा समस्या

en: SIM Locked
ne: सिम लक भयो

en: Unregistered
ne: दर्ता भएको छैन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Denied
ne: अस्वीकृत

en: Searching
ne: खोजी गर्दै

en: No Signal
ne: कुनै संकेत छैन

en: Offline
ne: अफलाइन

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
ne: नेटवर्क

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
ne: माफ गर्नुहोस्, तपाईंको %{ 1 } अब रोकिएको छ।

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
ne: तपाईं PUK कोडका लागि आफ्नो नेटवर्क प्रदायकमा सम्पर्क गर्नुपर्ने हुन सक्छ ।

en: Sorry, incorrect PUK.
ne: माफ गर्नुहोस्, PUK मिलेन।

en: Enter %{1} PIN
ne: %{1} हाल्नुहोस

en: VPN Connection Failed
ne: VPN जडान असफल भयो
