lomiri-indicator-network - en to sr translation catalogue (71 entries)

en: Networking Status
sr: Статус мреже

en: Connect to “%1”
sr: Повежи се на „%1“

en: Connect
sr: Повежи

en: Cancel
sr: Otkaži

en: Wi-Fi
sr: Бежична

en: Flight Mode
sr: Режим за летове

en: Cellular data
sr: Мобилни подаци

en: Hotspot
sr: Дељење интернета

en: Other network…
sr: Друга мрежа…

en: No SIM
sr: Нема СИМ картице

en: SIM Error
sr: Грешка СИМ картице

en: SIM Locked
sr: СИМ картица је закључана

en: Unregistered
sr: Непријављен

en: Unknown
sr: Непознат

en: Denied
sr: Одбијен

en: Searching
sr: Тражим

en: No Signal
sr: Нема сигнала

en: Offline
sr: Неповезан

en: Unknown error
sr: Непозната грешка

en: No reason given
sr: Није наведен разлог

en: Device is now managed
sr: Уређајем се тренутно управља

en: Device is now unmanaged
sr: Уређајем се више не управља

en: The device could not be readied for configuration
sr: Уређај није спреман за подешавања

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
sr: Не може прибавити подешавања ИП-а (нема расположиве адресе, предуго чекање итд.)

en: The IP configuration is no longer valid
sr: Подешавања ИП-а више нису важећа

en: Your authentication details were incorrect
sr: Ваши подаци за проверу идентитета су нетачни

en: 802.1X supplicant disconnected
sr: Подносилац захтева за 802.1X је раскинуо везу

en: 802.1X supplicant configuration failed
sr: Неуспешно подешавање подносиоца захтева за 802.1X

en: 802.1X supplicant failed
sr: Неуспех подносиоца захтева за 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
sr: Предуга провера идентитета подносиоца захтева за 802.1X

en: DHCP client failed to start
sr: Неуспешно покретање ДХЦП клијента

en: DHCP client error
sr: Грешка ДХЦП клијента

en: DHCP client failed
sr: Неуспех ДХЦП клијента

en: Shared connection service failed to start
sr: Услуга дељене везе није успела да се покрене

en: Shared connection service failed
sr: Услуга дељене везе није успела

en: The device was removed
sr: Уређај је уклоњен

en: VPN connection %1
sr: ВПН веза %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
sr: Мрежа

en: VPN settings…
sr: ВПН подешавања…

en: Wi-Fi settings…
sr: Бежична подешавања…

en: Cellular settings…
sr: Мобилна подешавања…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
sr: Жао нам је, погрешан %{1} ПИН.

en: This will be your last attempt.
sr: Ово је ваш последњи покушај.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
sr: Ако је %{1} ПИН погрешно унет, биће вам потребан ПУК код за откључавање.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
sr: Жао нам је, ваш %{1} је сада блокиран.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
sr: Унесите ПУК код да одблокирате СИМ картицу.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
sr: Мораћете да се обратите вашем мрежном достављачу за ПУК код.

en: Sorry, incorrect PUK.
sr: Жао нам је, погрешан ПУК.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
sr: Ако се ПУК код унесе погрешно, ваша СИМ картица биће блокирана и мораће да се замени.

en: Please contact your network provider.
sr: Обратите се вашем мрежном достављачу.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
sr: Ваша СИМ картица је трајно блокирана и мора да се замени.

en: Please contact your service provider.
sr: Обратите се вашем достављачу услуге.

en: Sorry, incorrect PIN
sr: Извините, погрешан ПИН

en: Sorry, incorrect PUK
sr: Извините, погрешан ПУК

en: Enter %{1} PIN
sr: Унесите %{1} ПИН

en: Enter PUK code
sr: Унесите ПУК код

en: Enter PUK code for %{1}
sr: Унесите ПУК код за %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
sr[0]: Остао је 1 покушај
sr[1]: Остала су %d покушаја
sr[2]: Остало је %d покушаја

en: Enter new %{1} PIN
sr: Унесите нови %{1} ПИН

en: Confirm new %{1} PIN
sr: Потврдите нови %{1} ПИН

en: PIN codes did not match.
sr: ПИН код није тачан.

en: The VPN connection '%1' failed.
sr: ВПН веза „%1“ није успела.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
sr: ВПН веза „%1“ није успела јер је мрежна веза прекинута.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
sr: ВПН веза „%1“ није успела јер је ВПН услуга неочекивано заустављена.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
sr: ВПН веза „%1“ није успела јер је ВПН услуга вратила погрешно подешавање.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
sr: ВПН веза „%1“ није успела јер је покушај успостављања везе истекао.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
sr: ВПН веза „%1“ није успела јер ВПН услуга није покренута на време.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
sr: ВПН веза „%1“ није успела јер ВПН услуга није успела да се покрене.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
sr: ВПН веза „%1“ није успела јер нема исправних ВПН тајни.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
sr: ВПН веза „%1“ није успела због погрешне ВПН тајне.

en: VPN Connection Failed
sr: ВПН веза није успела
