lomiri-indicator-network - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Connect to “%1”
hu: Csatlakozás ide: „%1”

en: Connect
hu: Csatlakozás

en: Cancel
hu: Mégse

en: Flight Mode
hu: Repülőgépes mód

en: Cellular data
hu: Mobiladatok

en: Other network…
hu: Más hálózat…

en: No SIM
hu: Nincs SIM kártya

en: SIM Error
hu: SIM kártya hiba

en: SIM Locked
hu: SIM kártya zárolva

en: Unregistered
hu: Nem regisztrált

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Denied
hu: Megtagadva

en: Searching
hu: Keresés

en: No Signal
hu: Nincs jel

en: Offline
hu: Nem elérhető

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: No reason given
hu: Nincs megadva ok

en: Device is now managed
hu: Az eszköz mostantól kezelt

en: Device is now unmanaged
hu: Az eszköz mostantól nem kezelt

en: The device could not be readied for configuration
hu: Az eszköz nem készíthető fel a beállításra

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
hu: Az IP-beállításokat nem lehet fenntartani (nem elérhető a cím, időtúllépés, stb.)

en: The IP configuration is no longer valid
hu: Az IP-beállítások már nem érvényesek

en: Your authentication details were incorrect
hu: A hitelesítési adatok helytelenek

en: 802.1X supplicant disconnected
hu: A 802.1X-kliens bontotta a kapcsolatot

en: 802.1X supplicant configuration failed
hu: A 802.1X-kliens beállítása meghiúsult

en: 802.1X supplicant failed
hu: A 802.1X-kliens sikertelen

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
hu: A 802.1X-kliens hitelesítése túl sokáig tartott

en: DHCP client failed to start
hu: A DHCP kliens nem indult el

en: DHCP client error
hu: DHCP-klienshiba

en: DHCP client failed
hu: A DHCP-kliens sikertelen

en: Shared connection service failed to start
hu: A megosztott kapcsolat szolgáltatás nem indult el

en: Shared connection service failed
hu: A megosztott kapcsolat szolgáltatás sikertelen

en: Necessary firmware for the device may be missing
hu: Az eszközhöz szükséges firmware hiányozhat

en: The device was removed
hu: Az eszköz eltávolításra került

en: NetworkManager went to sleep
hu: A Hálózatkezelő altatva

en: The device's active connection disappeared
hu: Az eszköz aktív kapcsolata eltűnt

en: Device disconnected by user or client
hu: Az eszközt a felhasználó vagy a kliens leválasztotta

en: The device's existing connection was assumed
hu: Az eszköz meglévő kapcsolata felvéve

en: The supplicant is now available
hu: A kliens nem érhető el

en: The modem could not be found
hu: A modem nem található

en: The Bluetooth connection failed or timed out
hu: A Bluetooth kapcsolódás sikertelen, vagy túllépte az időkorlátot

en: A dependency of the connection failed
hu: Egy sikertelen kapcsolódási függőség

en: ModemManager is unavailable
hu: ModemManager nem elérhető

en: The Wi-Fi network could not be found
hu: A Wi-FI hálózat nem található

en: A secondary connection of the base connection failed
hu: Az alap kapcsolat másodlagos kapcsolata sikertelen

en: VPN connection %1
hu: %1 VPN kapcsolat

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
hu: Hálózat

en: VPN settings…
hu: VPN beállítások…

en: Wi-Fi settings…
hu: Wi-Fi beállítások…

en: Cellular settings…
hu: Mobilhálózat beállítások…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
hu: Elnézést, helytelen  %{1} PIN.

en: This will be your last attempt.
hu: Ez az utolsó próbálkozási lehetősége.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
hu: Ha elrontja a(z) %{1} PIN kódját, a PUK kódra lesz szüksége a feloldáshoz.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
hu: Sajnáljuk, a(z) %{1} blokkolva lett.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
hu: Adja meg a PUK kódját a SIM kártya feloldásához.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
hu: Lehetséges, hogy fel kell vennie a kapcsolatot a szolgáltatójával a PUK kódért.

en: Sorry, incorrect PUK.
hu: Sajnáljuk, helytelen PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
hu: Ha rossz PUK kódot ad meg, a SIM kártyája blokkolva lesz és szükséges lesz egy másikra.

en: Please contact your network provider.
hu: Vegye fel a kapcsolatot a szolgáltatójával.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
hu: A SIM kártyája véglegesen blokkolva lett és szüksége lesz egy másikra.

en: Please contact your service provider.
hu: Vegye fel a kapcsolatot a szolgáltatójával.

en: Sorry, incorrect PIN
hu: Elnézést, helytelen PIN

en: Sorry, incorrect PUK
hu: Sajnáljuk, helytelen PUK

en: Enter %{1} PIN
hu: %{1} PIN kód megadása

en: Enter PUK code
hu: Adja meg a PUK kódót

en: Enter PUK code for %{1}
hu: Adja meg a PUK kódot a következőhöz: %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
hu[0]: 1 próbálkozás maradt
hu[1]: %d próbálkozás maradt

en: Enter new %{1} PIN
hu: Új %{1} PIN kód megadása

en: Confirm new %{1} PIN
hu: Új %{1} PIN megerősítése

en: PIN codes did not match.
hu: A PIN kódok nem egyeznek.

en: The VPN connection '%1' failed.
hu: A(z) „%1” VPN-hez kapcsolódás meghiúsult.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
hu: A(z) „%1” VPN-hez kapcsolódás meghiúsult, mert megszakadt a hálózati kapcsolat.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
hu: A(z) „%1” VPN-hez kapcsolódás meghiúsult, mert a VPN szolgáltatás váratlanul leállt.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
hu: A(z) „%1” VPN-hez kapcsolódás meghiúsult, mert a VPN érvénytelen beállításokkal tért vissza.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
hu: A(z) „%1” VPN-hez kapcsolódás meghiúsult időtúllépés miatt.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
hu: A(z) „%1” VPN-hez kapcsolódás meghiúsult, mert a VPN szolgáltatás nem indult el időben.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
hu: A(z) „%1” VPN-hez kapcsolódás meghiúsult, mert a VPN szolgáltatás nem indult el időben.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
hu: A(z) „%1” VPN-hez kapcsolódás meghiúsult, mert a VPN nem rendelkezik érvényes kulcsokkal.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
hu: A(z) „%1” VPN-hez kapcsolódás meghiúsult, mert a VPN kulcsai érvénytelenek.

en: VPN Connection Failed
hu: A VPN kapcsolat meghiúsult

en: Certificates (TLS)
hu: Tanúsítvány (TLS)

en: Password
hu: Jelszó

en: Password with certificates (TLS)
hu: Jelszó tanúsítvánnyal (TLS)

en: Static key
hu: Statikus kulcs

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Static key:
hu: Statikus kulcs:

en: Remote IP:
hu: Távoli IP:

en: Local IP:
hu: Lokális IP:
