lomiri-indicator-network - en to lv translation catalogue (69 entries)

en: Connect to “%1”
lv: Savienoties ar “%1”

en: Connect
lv: Savienoties

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Flight Mode
lv: Lidmašīnas režīms

en: Hotspot
lv: Tīklājs

en: Other network…
lv: Cits tīkls…

en: No SIM
lv: Nav SIM karte

en: SIM Error
lv: SIM kļūda

en: SIM Locked
lv: SIM ir bloķēta

en: Unregistered
lv: Atreģistrēts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Denied
lv: Liegta

en: Searching
lv: Meklē

en: No Signal
lv: Nav signālu

en: Offline
lv: Nesaistē

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: No reason given
lv: Nav norādīts iemesls

en: Device is now managed
lv: Ierīce tagad ir pārvaldīta

en: Device is now unmanaged
lv: Ierīce tagad nav pārvaldīta

en: The device could not be readied for configuration
lv: Nevarēja ierīci pilnīgi sagatavot konfigurēšanai

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
lv: Nevarēja rezervēt IP konfigurāciju (nav pieejamas adreses, noildze, utt.)

en: The IP configuration is no longer valid
lv: IP konfigurācija vairs nav derīga

en: Your authentication details were incorrect
lv: Jūsu autentifikācijas informācija bija nederīga

en: 802.1X supplicant disconnected
lv: 802.1x pieprasītājports atvienots

en: 802.1X supplicant configuration failed
lv: 802.1x pieprasītājporta konfigurēšana neizdevās

en: 802.1X supplicant failed
lv: 802.1x pieprasītājports nestrādā

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
lv: 802.1x pieprasītājports neautentificējās atvēlētajā laikā

en: DHCP client failed to start
lv: DHCP klienta palaišana neizdevās

en: DHCP client error
lv: DHCP klienta kļūda

en: DHCP client failed
lv: DHCP klients nestrādā

en: Shared connection service failed to start
lv: Koplietojamā savienojuma serviss nepalaidās

en: Shared connection service failed
lv: Koplietojamā savienojuma serviss nestrādā

en: Necessary firmware for the device may be missing
lv: Iespējams, ierīcei pietrūkst nepieciešamās aparātprogrammatūras

en: The device was removed
lv: Ierīce tika izņemta

en: NetworkManager went to sleep
lv: NetworkManager iemiga

en: The device's active connection disappeared
lv: Pazuda ierīces aktīvais savienojums

en: Device disconnected by user or client
lv: Lietotājs vai klients atvienoja ierīci

en: The device's existing connection was assumed
lv: Tika pieņemts ierīces esošais savienojums

en: The supplicant is now available
lv: Pieprasītājports tagad ir pieejams

en: The modem could not be found
lv: Nevarēja atrast modemu

en: The Bluetooth connection failed or timed out
lv: Bluetooth savienojums neizdevās vai iestājās noildze

en: A dependency of the connection failed
lv: Atkarība no neizdevušā savienojuma

en: ModemManager is unavailable
lv: ModemManager nav pieejams

en: The Wi-Fi network could not be found
lv: Nevarēja atrast bezvadu (Wi-Fi) tīklu

en: A secondary connection of the base connection failed
lv: Neizdevās bāzes savienojuma sekundārais savienojums

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
lv: Tīkls

en: VPN settings…
lv: VPN iestatījumi…

en: Wi-Fi settings…
lv: Wi-Fi iestatījumi…

en: Cellular settings…
lv: Mobilo tiklu iestatījumi…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
lv: Nepareizs %{1} PIN

en: This will be your last attempt.
lv: Šīs būs jūs pēdējais mēģinājums.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
lv: Ja %{1} PIN ir nepareizi ievadīts, jums vajadzēs ievadīt PUK kodu, lai atbloķētu.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
lv: Diemžēl jūsu %{1} tagad ir bloķēta.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
lv: Lūdzu, ievadiet savu PUK kodu, lai atbloķētu SIM karti.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
lv: Iespējams, jums būs jāsazinās ar tīkla operatoru, lai saņemtu PUK kodu.

en: Sorry, incorrect PUK.
lv: Diemžēl nepareizs PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
lv: Ja PUK kods tiek ievadīts nepareizi, jūsu SIM karte tiks bloķēta un to vajadzēs nomainīt.

en: Please contact your network provider.
lv: Lūdzu, sazinieties ar tīkla operatoru.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
lv: Jūsu SIM karte tagad ir pavisam bloķēta un tā ir jānomaina.

en: Please contact your service provider.
lv: Lūdzu, sazinieties ar pakalpojuma sniedzēju.

en: Sorry, incorrect PIN
lv: Nepareizs PIN

en: Sorry, incorrect PUK
lv: Nepareizs PUK

en: Enter %{1} PIN
lv: Ievadiet %{1} PIN

en: Enter PUK code
lv: Ievadiet PUK kodu

en: Enter PUK code for %{1}
lv: Ievadiet %{1} PUK kodu

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
lv[0]: Atlicis %d mēģinājums
lv[1]: Atlikuši %d mēģinājumi
lv[2]: Atlikuši %d mēģinājumi

en: Enter new %{1} PIN
lv: Ievadiet jaunu %{1} PIN

en: Confirm new %{1} PIN
lv: Apstipriniet jauno %{1} PIN

en: PIN codes did not match.
lv: PIN kodi nesakrīt.
