lomiri-indicator-network - en to sl translation catalogue (81 entries)

en: Connect to “%1”
sl: Poveži se s “%1”

en: Connect
sl: Poveži

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Flight Mode
sl: Način letenja

en: Cellular data
sl: Podatki mobilnega omrežja

en: Hotspot
sl: Vstopna točka

en: Other network…
sl: Druga omrežja…

en: No SIM
sl: Brez SIM

en: SIM Error
sl: Napaka SIM

en: SIM Locked
sl: SIM je zaklenjen

en: Unregistered
sl: Nevpisano

en: Unknown
sl: Neznano

en: Denied
sl: Zavrnjeno

en: Searching
sl: Iskanje

en: No Signal
sl: Brez signala

en: Offline
sl: Brez povezave

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: No reason given
sl: Ni podanega razloga

en: Device is now managed
sl: Naprava je zdaj upravljana

en: Device is now unmanaged
sl: Naprava zdaj ni upravljana

en: The device could not be readied for configuration
sl: Naprave ni mogoče pripraviti za nastavitev

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
sl: Nastavitve IP-ja ni mogoče zadržati (naslov ni na voljo, časovna prekoračitev, itn.)

en: The IP configuration is no longer valid
sl: Nastavitev IP-ja ni več veljavna

en: Your authentication details were incorrect
sl: Podrobnosti vaše overitve so bile nepravilne

en: 802.1X supplicant disconnected
sl: Prosilnik 802.1X je odklopljen

en: 802.1X supplicant configuration failed
sl: Nastavitev prosilnika 802.1X je spodletela

en: 802.1X supplicant failed
sl: Prosilnik 802.1X je spodletel

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
sl: Prosilnik 802.1X je potreboval preveč časa za overitev

en: DHCP client failed to start
sl: Začenjanje odjemalca DHCP je spodletelo

en: DHCP client error
sl: Napaka odjemalca DHCP

en: DHCP client failed
sl: Odjemalec DHCP je spodletel

en: Shared connection service failed to start
sl: Začenjanje storitve souporabe povezave je spodletelo.

en: Shared connection service failed
sl: Storitev souporabe povezave je spodletela.

en: Necessary firmware for the device may be missing
sl: Morda manjka zahtevana strojna programska oprema za napravo

en: The device was removed
sl: Naprava je bila odstranjena

en: NetworkManager went to sleep
sl: NetworkManager je prešel v pripravljenost

en: The device's active connection disappeared
sl: Dejavna povezava naprave je izginila

en: Device disconnected by user or client
sl: Uporabnik ali odjemalec je odklopil napravo

en: The device's existing connection was assumed
sl: Predvidena je bila obstoječa povezava naprave

en: The supplicant is now available
sl: Prosilnik je zdaj na voljo

en: The modem could not be found
sl: Modema ni mogoče najti.

en: The Bluetooth connection failed or timed out
sl: Povezava Bluetooth je spodletela ali pa je časovno potekla

en: A dependency of the connection failed
sl: Odvisnost povezave je spodletela

en: ModemManager is unavailable
sl: ModemManager ni na voljo

en: The Wi-Fi network could not be found
sl: Omrežja Wi-Fi ni mogoče najti

en: A secondary connection of the base connection failed
sl: Drugo povezovanje z osnovno povezavo je spodletelo

en: VPN connection %1
sl: VPN %1

note: TRANSLATORS: this is the indicator title shown on the top header of the indicator area
en: Network
sl: Omrežje

en: VPN settings…
sl: Nastavitve VPN…

en: Wi-Fi settings…
sl: Nastavitve Wi-Fi…

en: Cellular settings…
sl: Nastavitve mobilnega omrežja…

en: Sorry, incorrect %{1} PIN.
sl: Napačen %{1} PIN.

en: This will be your last attempt.
sl: To je vaš zadnji poskus.

en: If %{1} PIN is entered incorrectly you will require your PUK code to unlock.
sl: Če je %{1} PIN vnešen napačno, boste potrebovali vaš PUK za odklenitev.

en: Sorry, your %{1} is now blocked.
sl: Vaš %{1} je blokiran.

en: Please enter your PUK code to unblock SIM card.
sl: Vnesite vašo kodo PUK za odklenitev kartice SIM.

en: You may need to contact your network provider for PUK code.
sl: Morda boste morali navezati stik z omrežnim ponudnikom za kodo PUK.

en: Sorry, incorrect PUK.
sl: Nepravilen PUK.

en: If PUK code is entered incorrectly, your SIM card will be blocked and needs replacement.
sl: Če bo vnešen PUK nepravilen, bo kartica SIM blokirana in morali jo boste zamenjati.

en: Please contact your network provider.
sl: Vzpostavite stik z vašim omrežnim ponudnikom.

en: Your SIM card is now permanently blocked and needs replacement.
sl: Vaša kartica SIM je zdaj trajno blokirana in potrebuje zamenjavo.

en: Please contact your service provider.
sl: Vzpostavite stik z vašim ponudnikom storitev.

en: Sorry, incorrect PIN
sl: Napačen PIN

en: Sorry, incorrect PUK
sl: Napačen PUK

en: Enter %{1} PIN
sl: Vnesite %{1} PIN

en: Enter PUK code
sl: Vnesite kodo PUK

en: Enter PUK code for %{1}
sl: Vnesite kodo PUK za %{1}

en: 1 attempt remaining | %d attempts remaining
sl[0]: Ostaja še %d poskusov
sl[1]: Ostaja še 1 poskus
sl[2]: Ostajata še %d poskusa
sl[3]: Ostajajo še %d poskusi

en: Enter new %{1} PIN
sl: Vnesite nov %{1} PIN

en: Confirm new %{1} PIN
sl: Potrdite nov %{1} PIN

en: PIN codes did not match.
sl: Kode PIN se ne ujemajo.

en: The VPN connection '%1' failed.
sl: Povezava VPN '%1' spodletela.

en: The VPN connection '%1' failed because the network connection was interrupted.
sl: Povezava VPN '%1' je spodletela zaradi prekinitve omrežne povezave.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service stopped unexpectedly.
sl: Povezava VPN '%1' je spodletela zaradi nenadne prekinitve storitve VPN.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service returned invalid configuration.
sl: Povezava VPN '%1' je spodletela zaradi neveljavne nastavitve, ki jo je vrnila storitev VPN.

en: The VPN connection '%1' failed because the connection attempt timed out.
sl: Povezava VPN '%1' je spodletela zaradi predolgega poskušanja povezati se.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service did not start in time.
sl: Povezava VPN '%1' je spodletela zaradi prepoznega zagona storitve VPN.

en: The VPN connection '%1' failed because the VPN service failed to start.
sl: Povezava VPN '%1' je spodletela zaradi neuspešnega zagona storitve VPN.

en: The VPN connection '%1' failed because there were no valid VPN secrets.
sl: Povezava VPN '%1' je spodletela zaradi umanjkanja veljavnih šifer VPN.

en: The VPN connection '%1' failed because of invalid VPN secrets.
sl: Povezava VPN '%1' je spodletela zaradi neveljavnih šifer VPN.

en: VPN Connection Failed
sl: Povezava VPN ni uspela
