lomiri-keyboard - en to tg translation catalogue (22 entries)

en: Settings
tg: Танзимот

en: Arabic
tg: Арабӣ

en: Azerbaijani
tg: Озарбойҷонӣ

en: Bosnian
tg: Босниягӣ

en: Catalan
tg: Каталонӣ

en: Czech
tg: Чехӣ

en: Danish
tg: Даниягӣ

en: German
tg: Олмонӣ

en: English
tg: Англисӣ

en: Spanish
tg: Испанӣ

en: Finnish
tg: Финнӣ

en: French
tg: Франсузӣ

en: Hebrew
tg: Ибронӣ

en: Croatian
tg: Хорватӣ

en: Hungarian
tg: Венгерӣ

en: Italian
tg: Италиявӣ

en: Dutch
tg: Голландӣ

en: Polish
tg: Полякӣ

en: Portuguese
tg: Португалӣ

en: Russian
tg: Русӣ

en: Serbian
tg: Сербӣ

en: Swedish
tg: Шведӣ
