lomiri-keyboard - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Arabic
tr: Arapça

en: Azerbaijani
tr: Azerice

en: Bosnian
tr: Boşnakça

en: Catalan
tr: Katalanca

en: Czech
tr: Çekce

en: Danish
tr: Danca

en: German
tr: Almanca

en: Greek
tr: Yunanca

en: English
tr: İngilizce

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Finnish
tr: Fince

en: French
tr: Fransızca

en: Scottish Gaelic
tr: İskoç Galcesi

en: Hebrew
tr: İbranice

en: Croatian
tr: Hırvatça

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Icelandic
tr: İzlandaca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Latvian
tr: Letonca

en: Dutch
tr: Felemenkçe

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Polish
tr: Lehçe

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Romanian
tr: Romence

en: Russian
tr: Rusça

en: Slovenian
tr: Slovence

en: Serbian
tr: Sırpça

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca

en: Chinese
    (Pinyin)
tr: Çince
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
tr: Çince
    (Chewing)
