lomiri-keyboard - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Select All
he: לבחור הכול

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Undo
he: החזרה

en: Paste
he: הדבקה

en: Copy
he: העתקה

en: Cut
he: גזירה

en: Done
he: סיום

en: Swipe to move selection
he: יש להחליק כדי להעביר את הבחירה

en: Swipe to move cursor
he: יש להחליק כדי להעביר את הסמן

en: Double-tap to enter selection mode
he: נגיעה כפולה כדי להיכנס למצב בחירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Arabic
he: ערבית

en: Azerbaijani
he: אזרית

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Catalan
he: קטלאנית

en: Czech
he: צ׳כית

en: Danish
he: דנית

en: German
he: גרמנית

en: Emoji
he: אימוג׳י

en: Greek
he: יוונית

en: English
he: אנגלית

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Spanish
he: ספרדית

en: Persian
he: פרסית

en: Finnish
he: פינית

en: French
he: צרפתית

en: French
    (Swiss)
he: צרפתית
    (שווייץ)

en: Scottish Gaelic
he: גאלית סקוטית

en: Hebrew
he: עברית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Italian
he: איטלקית

en: Japanese
he: יפנית

en: Lithuanian
he: ליטאית

en: Latvian
he: לטבית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Norwegian
he: נורבגית

en: Polish
he: פולנית

en: Portuguese
he: פורטוגלית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Serbian
he: סרבית

en: Swedish
he: שבדית

en: Turkish
he: טורקית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Chinese
    (Pinyin)
he: סינית
    (פִּין-יִין)

en: Chinese
    (Chewing)
he: סינית
    (צ׳ואינג)
