lomiri-keyboard - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: Select All
hr: Odaberi sve

en: Redo
hr: Ponovi

en: Undo
hr: Poništi

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Cut
hr: Izreži

en: Done
hr: Gotovo

en: Swipe to move selection
hr: Povuci za pomicanje odabira

en: Swipe to move cursor
hr: Povuci za pomicanje kursora

en: Double-tap to enter selection mode
hr: Dodirni dvaput za ulaz u način odabiranja

en: Settings
hr: Postavke

en: Arabic
hr: Arapski

en: Azerbaijani
hr: Azerbejdžanski

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Bosnian
hr: Bosanski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: English
hr: Engleski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Persian
hr: Perzijski

en: Finnish
hr: Finski

en: French
hr: Francuski

en: French
    (Swiss)
hr: Francuski
    (Švicarska)

en: Scottish Gaelic
hr: Škotski galski

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Italian
hr: Talijanski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Lithuanian
hr: Litvanski

en: Latvian
hr: Letonski

en: Korean
hr: Korejski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Norwegian
hr: Norveški

en: Polish
hr: Poljski

en: Portuguese
hr: Portugalski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovenian
hr: Slovenski

en: Serbian
hr: Srpski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Chinese
    (Pinyin)
hr: Kineski
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
hr: Kineski
    (Chewing)
