lomiri-keyboard - en to fo translation catalogue (30 entries)

en: Settings
fo: Stillingar

en: Arabic
fo: Arabiskt

en: Azerbaijani
fo: Aserbaijanskt

en: Bosnian
fo: Bosniskt

en: Catalan
fo: Katalanskt

en: Czech
fo: Kjekkiskt

en: Danish
fo: Danskt

en: German
fo: Týskt

en: Emoji
fo: Kensl

en: Greek
fo: Grikskt

en: English
fo: Enskt

en: Spanish
fo: Spanskt

en: Finnish
fo: Finskt

en: French
fo: Franskt

en: Scottish Gaelic
fo: Skotsk gæliskt

en: Hebrew
fo: Hebraiskt

en: Croatian
fo: Kroatiskt

en: Hungarian
fo: Ungarskt

en: Icelandic
fo: Íslendskt

en: Italian
fo: Italskt

en: Dutch
fo: Hollendskt

en: Norwegian
fo: Norskt

en: Polish
fo: Polskt

en: Portuguese
fo: Portugisiskt

en: Romanian
fo: Rumenskt

en: Russian
fo: Russiskt

en: Slovenian
fo: Slovenskt

en: Serbian
fo: Serbiskt

en: Swedish
fo: Svenskt

en: Ukrainian
fo: Ukrainskt
