lomiri-keyboard - en to ia translation catalogue (29 entries)

en: Settings
ia: Configurationes

en: Azerbaijani
ia: Azerbaijano

en: Bosnian
ia: Bosniano

en: Catalan
ia: Catalano

en: Czech
ia: Checo

en: Danish
ia: Danese

en: German
ia: Germano

en: Greek
ia: greco

en: English
ia: Anglese

en: Spanish
ia: Espaniol

en: Finnish
ia: Finnese

en: French
ia: Francese

en: Hebrew
ia: Hebreo

en: Croatian
ia: Croate

en: Hungarian
ia: Hungaro

en: Icelandic
ia: islandese

en: Italian
ia: Italiano

en: Japanese
ia: Japonese

en: Latvian
ia: Letton

en: Dutch
ia: Nederlandese

en: Norwegian
ia: norvegiano

en: Polish
ia: Polonese

en: Portuguese
ia: Portugese

en: Romanian
ia: romaniano

en: Russian
ia: Russo

en: Slovenian
ia: sloveno

en: Serbian
ia: Serbo

en: Swedish
ia: Svedo

en: Ukrainian
ia: ukrainiano
