lomiri-keyboard - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Settings
ne: सेटिङ

en: Arabic
ne: अरबी

en: Azerbaijani
ne: अजरबैजानी

en: Bosnian
ne: बोस्नियाली

en: Catalan
ne: क्यातालान

en: Czech
ne: चेक

en: Danish
ne: डेनिस

en: German
ne: जर्मन

en: Emoji
ne: भावचिन्ह

en: Greek
ne: ग्रिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Spanish
ne: स्पेनिस

en: Finnish
ne: फिनीस

en: French
ne: फ्रान्सेली

en: Scottish Gaelic
ne: स्टकिस गेअलिक

en: Hebrew
ne: हिब्रु

en: Croatian
ne: क्रोएसियाली

en: Hungarian
ne: हङ्गेरियाली

en: Icelandic
ne: आइसल्यान्डिक

en: Italian
ne: ईटालियन

en: Dutch
ne: डच

en: Norwegian
ne: नर्वेली

en: Polish
ne: पोलिस

en: Portuguese
ne: पोर्तुगाली

en: Romanian
ne: रोमनियाली

en: Russian
ne: रसियाली

en: Slovenian
ne: स्लोभेनियाली

en: Serbian
ne: सर्बियाली

en: Swedish
ne: स्विडेनी

en: Ukrainian
ne: युक्रेनियाली
