lomiri-keyboard - en to fr_CA translation catalogue (51 entries)

en: Select All
fr_CA: Tout sélectionner

en: Redo
fr_CA: Refaire

en: Undo
fr_CA: Annuler

en: Paste
fr_CA: Coller

en: Copy
fr_CA: Copier

en: Cut
fr_CA: Couper

en: Done
fr_CA: Terminé

en: Swipe to move selection
fr_CA: Faites glisser pour déplacer la sélection

en: Swipe to move cursor
fr_CA: Faites glisser pour déplacer le curseur

en: Double-tap to enter selection mode
fr_CA: Appuyez deux fois pour entrer en mode sélection

en: Settings
fr_CA: Paramètres

en: Arabic
fr_CA: arabe

en: Azerbaijani
fr_CA: azéri

en: Bulgarian
fr_CA: bulgare

en: Bosnian
fr_CA: bosnien

en: Catalan
fr_CA: catalan

en: Czech
fr_CA: tchèque

en: Danish
fr_CA: danois

en: German
fr_CA: allemand

en: Emoji
fr_CA: emoji

en: Greek
fr_CA: grec

en: English
fr_CA: anglais

en: Esperanto
fr_CA: espéranto

en: Spanish
fr_CA: espagnol

en: Persian
fr_CA: perse

en: Finnish
fr_CA: finnois

en: French
fr_CA: français

en: French
    (Swiss)
fr_CA: français
    (suisse)

en: Scottish Gaelic
fr_CA: gaélique écossais

en: Hebrew
fr_CA: hébreu

en: Croatian
fr_CA: croate

en: Hungarian
fr_CA: hongrois

en: Icelandic
fr_CA: islandais

en: Italian
fr_CA: italien

en: Japanese
fr_CA: japonais

en: Lithuanian
fr_CA: lituanien

en: Latvian
fr_CA: letton

en: Korean
fr_CA: coréen

en: Dutch
fr_CA: néerlandais

en: Norwegian
fr_CA: norvégien

en: Polish
fr_CA: polonais

en: Portuguese
fr_CA: portugais

en: Romanian
fr_CA: roumain

en: Russian
fr_CA: russe

en: Slovenian
fr_CA: slovène

en: Serbian
fr_CA: serbe

en: Swedish
fr_CA: suédois

en: Turkish
fr_CA: turc

en: Ukrainian
fr_CA: ukrainien

en: Chinese
    (Pinyin)
fr_CA: chinois
    (pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
fr_CA: chinois
    (chewing)
