lomiri-keyboard - en to sv translation catalogue (49 entries)

en: Select All
sv: Välj alla

en: Redo
sv: Gör om

en: Undo
sv: Ångra

en: Paste
sv: Klistra in

en: Copy
sv: Kopiera

en: Cut
sv: Klipp ut

en: Done
sv: Klart

en: Swipe to move selection
sv: Svep för att flytta val

en: Swipe to move cursor
sv: Svep för att flytta pekare

en: Double-tap to enter selection mode
sv: Dubbeltryck för att gå in i valläget

en: Settings
sv: Inställningar

en: Arabic
sv: Arabiska

en: Azerbaijani
sv: Azerbajdzjanska

en: Bulgarian
sv: Bulgariska

en: Bosnian
sv: Bosniska

en: Catalan
sv: Katalanska

en: Czech
sv: Tjeckiska

en: Danish
sv: Danska

en: German
sv: Tyska

en: Greek
sv: Grekisk

en: English
sv: Engelska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Persian
sv: Persiska

en: Finnish
sv: Finska

en: French
sv: Franska

en: French
    (Swiss)
sv: Franska
    (Schweiz)

en: Scottish Gaelic
sv: Skotsk gaelisk

en: Hebrew
sv: Hebreiska

en: Croatian
sv: Kroatiska

en: Hungarian
sv: Ungerska

en: Icelandic
sv: Isländsk

en: Italian
sv: Italienska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Lithuanian
sv: Litauiska

en: Latvian
sv: Lettiska

en: Korean
sv: Koreanska

en: Dutch
sv: Holländska

en: Norwegian
sv: Norsk

en: Polish
sv: Polska

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: Romanian
sv: Rumänsk

en: Russian
sv: Ryska

en: Slovenian
sv: Slovensk

en: Serbian
sv: Serbiska

en: Swedish
sv: Svenska

en: Turkish
sv: Turkiska

en: Ukrainian
sv: Ukrainsk

en: Chinese
    (Pinyin)
sv: Kinesiska
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
sv: Kinesiska
    (Chewing)
