lomiri-keyboard - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Select All
eu: Aukeratu Denak

en: Redo
eu: Berregin

en: Undo
eu: Desegin

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Cut
eu: Moztu

en: Swipe to move selection
eu: Lerratu aukeratua mugitzeko

en: Double-tap to exit selection mode
eu: Birritan sakatu aukeratze modutik irtetzeko

en: Swipe to move cursor
eu: Lerratu kurtsorea mugitzeko

en: Double-tap to enter selection mode
eu: Birritan sakatu aukeratze modura sartzeko

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Arabic
eu: Arabiera

en: Azerbaijani
eu: Azerbaijanera

en: Belarusian
eu: Bielorrusiera

en: Bulgarian
eu: Bulgariera

en: Bosnian
eu: Bosniera

en: Catalan
eu: Katalana

en: Czech
eu: Txekiera

en: Danish
eu: Daniera

en: German
eu: Alemana

en: English
eu: Ingelesa

en: Spanish
eu: Gaztelania

en: Finnish
eu: Finlandiera

en: French
eu: Frantsesa

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Croatian
eu: Kroaziera

en: Hungarian
eu: Hungariera

en: Italian
eu: Italiera

en: Japanese
eu: Japoniera

en: Latvian
eu: Letoniera

en: Dutch
eu: Nederlandera

en: Polish
eu: Poloniera

en: Portuguese
eu: Portugesa

en: Russian
eu: Errusiera

en: Serbian
eu: Serbiera

en: Swedish
eu: Suediera

en: Chinese
    (Pinyin)
eu: Txinera
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
eu: Txinera
    (Chewing)
