lomiri-keyboard - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Select All
da: Vælg alle

en: Redo
da: Gentag

en: Undo
da: Annullér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Arabic
da: Arabisk

en: Azerbaijani
da: Aserbajdsjansk

en: Bosnian
da: Bosnisk

en: Catalan
da: Catalansk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: English
da: Engelsk

en: Spanish
da: Spansk

en: Finnish
da: Finsk

en: French
da: Fransk

en: Scottish Gaelic
da: Skotsk-gælisk

en: Hebrew
da: Hebræisk

en: Croatian
da: Kroatisk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Icelandic
da: Islandsk

en: Italian
da: Italiensk

en: Japanese
da: Japansk

en: Latvian
da: Lettisk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Polish
da: Polsk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovenian
da: Slovensk

en: Serbian
da: Serbisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk

en: Chinese
    (Pinyin)
da: Kinesisk
    (Pīnyīn)

en: Chinese
    (Chewing)
da: Kinesisk
    (Chewing)
