lomiri-keyboard - en to ug translation catalogue (34 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Arabic
ug: ئەرەبچە

en: Azerbaijani
ug: ئەزەربەيجانچە

en: Bosnian
ug: بوسنىيەچە

en: Catalan
ug: كاتالانچە

en: Czech
ug: چېخچە

en: Danish
ug: دانىشچە

en: German
ug: گېرمانچە

en: Emoji
ug: چىراي ئىپادە بەلگسى

en: Greek
ug: گىرېكچە

en: English
ug: ئىنگلىزچە

en: Spanish
ug: ئىسپانچە

en: Finnish
ug: فىنچە

en: French
ug: فىرانسۇزچە

en: Scottish Gaelic
ug: شوتلاندىيە گائېل تىلى

en: Hebrew
ug: ئىبرانىچە

en: Croatian
ug: خورۋاتچە

en: Hungarian
ug: ھونگىرچە

en: Icelandic
ug: ئىسلاندچە

en: Italian
ug: ئىتالىيانچە

en: Japanese
ug: ياپونچە

en: Latvian
ug: لاتۋىئانچە

en: Dutch
ug: گوللاندىيەچە

en: Norwegian
ug: نورۋېگىيەچە

en: Polish
ug: پولەكچە

en: Portuguese
ug: پورتۇگالچە

en: Romanian
ug: رۇمىنىيەچە

en: Russian
ug: رۇسچە

en: Slovenian
ug: سىلوۋېنىيەچە

en: Serbian
ug: سېربچە

en: Swedish
ug: شۋېدچە

en: Ukrainian
ug: ئۇكرائىنچە

en: Chinese
    (Pinyin)
ug: خەنزۇچە
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
ug: خەنزۇچە
    (Chewing)
