lomiri-keyboard - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Select All
et: Vali kõik

en: Redo
et: Korda tegevust

en: Undo
et: Võta tegevus tagasi

en: Paste
et: Aseta

en: Copy
et: Kopeeri

en: Cut
et: Lõika

en: Swipe to move selection
et: Valiku liigutamiseks viipa

en: Double-tap to exit selection mode
et: Topeltklõpsa valikurežiimist väljumiseks

en: Swipe to move cursor
et: Kursori liigutamiseks viipa

en: Double-tap to enter selection mode
et: Topeltklõpsa valikurežiimi käivitamiseks

en: Settings
et: Seadistused

en: Arabic
et: araabia

en: Azerbaijani
et: aserbaidžaani

en: Belarusian
et: valgevene

en: Bulgarian
et: bulgaaria

en: Bengali
et: bengali

en: Bengali
    (Avro)
et: bengali
    (avro)

en: Bengali
    (Probhat)
et: bengali
    (probhat)

en: Bosnian
et: bosnia

en: Catalan
et: katalaani

en: Czech
et: tšehhi

en: Danish
et: taani

en: German
et: saksa

en: Emoji
et: emoji

en: Greek
et: kreeka

en: English
et: inglise

en: English
    (Dvorak)
et: inglise
    (dvorak)

en: English
    (Colemak)
et: inglise
    (colemak)

en: Esperanto
et: esperanto

en: Spanish
et: hispaania

en: Persian
et: pärsia

en: Finnish
et: soome

en: French
et: prantsuse

en: French
    (Swiss)
et: prantsuse
    (šveitsi)

en: Scottish Gaelic
et: gaeli

en: Hebrew
et: heebrea

en: Croatian
et: horvaadi

en: Hungarian
et: ungari

en: Icelandic
et: islandi

en: Italian
et: itaalia

en: Japanese
et: jaapani

en: Lithuanian
et: leedu

en: Latvian
et: läti

en: Macedonian
et: makedoonia

en: Korean
et: korea

en: Dutch
et: hollandi

en: Norwegian
et: norra

en: Polish
et: poola

en: Portuguese
et: portugali

en: Romanian
et: rumeenia

en: Russian
et: vene

en: Slovenian
et: sloveeni

en: Serbian
et: serbia

en: Swedish
et: rootsi

en: Thai
et: tai

en: Turkish
et: türgi

en: Ukrainian
et: ukraina

en: Chinese
    (Pinyin)
et: hiina
    (pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
et: hiina
    (chewing)
