lomiri-keyboard - en to fr_CH translation catalogue (47 entries)

en: Select All
fr_CH: Sélectionner tout

en: Redo
fr_CH: Recommencer

en: Undo
fr_CH: Annuler

en: Paste
fr_CH: Coller

en: Cut
fr_CH: Couper

en: Swipe to move selection
fr_CH: Faire glisser pour déplacer la sélection

en: Swipe to move cursor
fr_CH: Faire glisser pour déplacer le curseur

en: Double-tap to enter selection mode
fr_CH: Taper deux fois pour activer le mode sélection

en: Settings
fr_CH: Paramètres

en: Arabic
fr_CH: Arabe

en: Azerbaijani
fr_CH: Azerbaïdjanais

en: Bulgarian
fr_CH: Bulgare

en: Bosnian
fr_CH: Bosniaque

en: Czech
fr_CH: Tchèque

en: Danish
fr_CH: Danois

en: German
fr_CH: Allemand

en: Greek
fr_CH: Grec

en: English
fr_CH: Anglais

en: Esperanto
fr_CH: Espéranto

en: Spanish
fr_CH: Espagnol

en: Persian
fr_CH: Perse

en: Finnish
fr_CH: Finnois

en: French
fr_CH: Français

en: French
    (Swiss)
fr_CH: Français
    (Suisse)

en: Scottish Gaelic
fr_CH: Gaélique écossais

en: Hebrew
fr_CH: Hébreu

en: Croatian
fr_CH: Croate

en: Hungarian
fr_CH: Hongrois

en: Icelandic
fr_CH: Islandais

en: Italian
fr_CH: Italien

en: Japanese
fr_CH: Japonais

en: Lithuanian
fr_CH: Lituanien

en: Latvian
fr_CH: Letton

en: Korean
fr_CH: Coréen

en: Dutch
fr_CH: Néerlandais

en: Norwegian
fr_CH: Norvégien

en: Polish
fr_CH: Polonais

en: Portuguese
fr_CH: Portugais

en: Romanian
fr_CH: Roumain

en: Russian
fr_CH: Russe

en: Slovenian
fr_CH: Slovène

en: Serbian
fr_CH: Serbe

en: Swedish
fr_CH: Suédois

en: Turkish
fr_CH: Turc

en: Ukrainian
fr_CH: Ukrainien

en: Chinese
    (Pinyin)
fr_CH: Chinois
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
fr_CH: Chinois
    (Chewing)
