lomiri-keyboard - en to jbo translation catalogue (30 entries)

en: Settings
jbo: se cuxna

en: Arabic
jbo: xrabo

en: Azerbaijani
jbo: le bangrazerbaijan

en: Bosnian
jbo: le bangrgugdebuʼa

en: Catalan
jbo: le katlana

en: Czech
jbo: le tce'exo

en: Danish
jbo: lebangrdanmark

en: German
jbo: le dotybau

en: Emoji
jbo: le cisma

en: Greek
jbo: le xelso

en: English
jbo: le gilbau

en: Spanish
jbo: lo sanbau

en: Finnish
jbo: le bangrsuomi

en: French
jbo: le fasybau

en: Scottish Gaelic
jbo: le gal'k

en: Hebrew
jbo: le xebro

en: Croatian
jbo: le xorvato

en: Hungarian
jbo: le magjaro

en: Icelandic
jbo: le bangrxislenska

en: Italian
jbo: le bangrxitalia

en: Dutch
jbo: le bangrnederlanda

en: Norwegian
jbo: le banrnorweg

en: Polish
jbo: le bangrpolska

en: Portuguese
jbo: le potybau

en: Romanian
jbo: le bangnromania

en: Russian
jbo: le rukybau

en: Slovenian
jbo: le slovino

en: Serbian
jbo: le bangrserbi

en: Swedish
jbo: le zvero

en: Ukrainian
jbo: le vukro
