lomiri-keyboard - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Arabic
kn: ಅರೇಬಿಕ್

en: Azerbaijani
kn: ಅಜರ್ಬೈಜಾನಿ

en: Bosnian
kn: ಬೋಸ್ನಿಯನ್

en: Catalan
kn: ಕ್ಯಾಟಲಾನ್

en: Czech
kn: ಚೆಕ್

en: Danish
kn: ಡ್ಯಾನಿಷ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Greek
kn: ಗ್ರೀಕ್
