lomiri-keyboard - en to pa translation catalogue (30 entries)

en: Settings
pa: ਸੈਟਿੰਗ

en: Arabic
pa: ਅਰਬੀ

en: Azerbaijani
pa: ਅਜ਼ਰਬਾਈਜਾਨ

en: Bosnian
pa: ਬੋਸਨੀਆਈ

en: Catalan
pa: ਕੇਟੇਲਨ

en: Czech
pa: ਚੈੱਕ

en: Danish
pa: ਡੈਨਿਸ਼

en: German
pa: ਜਰਮਨ

en: Emoji
pa: ਇਮੋਜੀ

en: Greek
pa: ਗਰੀਕ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼

en: Spanish
pa: ਸਪੈਨਿਸ਼

en: Finnish
pa: ਫੈਨਿਸ਼

en: French
pa: ਫਰਾਂਸੀਸੀ

en: Scottish Gaelic
pa: ਸਕਾਟਿਸ਼ ਗੈਲਿਕ

en: Hebrew
pa: ਹੈਬਰਿਊ

en: Croatian
pa: ਕਰੋਸ਼ੀਅਨ

en: Hungarian
pa: ਹੰਗਰੀਆਈ

en: Icelandic
pa: ਆਈਸਲੈਂਡਿਕ

en: Italian
pa: ਇਤਾਲਵੀ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: Norwegian
pa: ਨਾਰਵੀਅਨ

en: Polish
pa: ਪੋਲੈਂਡੀ

en: Portuguese
pa: ਪੁਰਤਗਾਲੀ

en: Romanian
pa: ਰੋਮਾਨੀਅਨ

en: Russian
pa: ਰੂਸੀ

en: Slovenian
pa: ਸਲੋਵੇਨੀਅਨ

en: Serbian
pa: ਸਰਬੀਆਈ

en: Swedish
pa: ਸਵੀਡਸ਼

en: Ukrainian
pa: ਯੂਕਰੇਨੀਅਨ
