mediaplayer-app - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Error
ar: خطأ

en: Play / Pause
ar: شغّل / ألبِث

en: Pause or Resume Playhead
ar: أوقف أو استأنف مؤشر التشغيل

en: Share
ar: مشاركة

en: Post;Upload;Attach
ar: إرسال؛رفع؛إرفاق

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
ar: مجهول

en: Close
ar: أغلق
