mediaplayer-app - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Media Player
ast: Reproductor multimedia

en: Open Video
ast: Abrir videu

en: Video files (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;All files (*)
ast: Ficheros de  videu (*.avi *.mov *.mp4 *.divx *.ogg *.ogv *.mpeg);;Tolos ficheros (*)

en: Error
ast: Fallu

en: No video selected to play. Connect your phone to your computer to transfer videos to the phone. Then select video from Videos scope.
ast: Nun hai nengún videu seleicionáu pa reproducir. Coneuta'l teléfonu al ordenador pa tresferir videos al teléfonu. Llueu seleiciona'l videu nel apartáu Videos.

en: Ok
ast: Aceutar

en: Play / Pause
ast: Reproducir / Posar

en: Pause or Resume Playhead
ast: Posar o reanudar reproducción

en: Share
ast: Compartir

en: Post;Upload;Attach
ast: Espublizar;Xubir;Cargar;Axuntar

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
ast: desconocíu

en: Error playing video
ast: Error al reproducir el videu

en: Close
ast: Zarrar

en: Fail to open the source video.
ast: Nun pudo abrise'l videu orixinal.

en: Video format not supported.
ast: Formatu de videu ensin sofitu.

en: A network error occurred.
ast: Hebo un fallu de rede.

en: There are not the appropriate permissions to play a media resource.
ast: Nun hai los permisos necesarios pa reproducir un recursu multimedia.

en: Fail to connect with playback backend.
ast: Falló la conexón col backend de reproducción.
