mediaplayer-app - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Error
az: Xəta

en: Play / Pause
az: Oynat / Fasilә

en: Pause or Resume Playhead
az: Oynatma nöqtəsindən davam et və ya fasilə ver

en: Share
az: Paylaş

en: Post;Upload;Attach
az: Göndər;Yüklə;Bərkit

note: TRANSLATORS: this refers to an unknown duration.
en: unknown
az: naməlum
